SONUNDA 100 METRE GRUPMAN YAPABİLDİM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Silahı aldığımdan beri hava şartları ve mesafe yetersizliğinden doğru dürüst bir deneme yapamamıştım.Rüzgar azalıp yağmur durunca birkaç tane 100 metre denemesi yapabildim.Yaptıklarımın en iyisi bu.CTC 2,5 cm ölçtüm.

AA S410 100 metre , 5 atış , 18 grain Aa pelet.
    [Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/100213/temp/h9zordbi.jpg]

FİLİNTALAR GRUBU

• çok güzel atış taylan bey elinize sağlık ;tese;kkur

• tebrikler, süper olmuş. daha ilk denemenizde sonuç böyle ise 2. ve 3. denemelerinizi düşünemiyorum ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Tebrik ederim Taylan bey, Nato standartı 1 MOA yı yakalamışınız, zamanında arazi şeyhleri aynı silahla 100 metre 4 santim yaptığında tüm müridleri ayakta alkışlardı ;d;

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Tebrik ederim Taylan bey, Nato standartı 1 MOA yı yakalamışınız, zamanında arazi şeyhleri aynı silahla 100 metre 4 santim yaptığında tüm müridleri ayakta alkışlardı,

;lol;;lol;;lol;
    Kim bu şeyhler merak ettim. ;rofl.;

• Bu silahın rüzgarsız havalarda 100 metrede çok daha ilginç işler yapacağını tahmin ediyorum.Ben sigara,kahve,az uyku gibi nedenlerden dolayı nabız sayısı yüksek bir adamım.Bunu atış yaparken ne kadar kontrol etmeye çalışsamda tetiği çekerken etki yaptığını hissediyorum.Benden daha sağlıklı atıcılar doğru dürbün ve tüfeği iyi tanıma ile çok daha iyi neticeler çıkarabilirler.
    Havalar iyice düzelince keyfini tam çıkarırız umarım.

Alıntı

Mustafa Serdar tarafından
    Tebrik ederim Taylan bey, Nato standartı 1 MOA yı yakalamışınız, zamanında arazi şeyhleri aynı silahla 100 metre 4 santim yaptığında tüm müridleri ayakta alkışlardı,

Hatırlarım Mustafa bey. ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• Taylan bey tebrikler,ilk gurupman böyleyse daha sonrakiler mükemmel olacak gibi gözüküyor.

• Kim bu şeyhler merak ettim. ;rofl.;

Efendim rivayet odur ki, Şehr-i Sitanbul'un Fatih Sultan Mehmet Han tarafından fethinden takriben 957 sene kadar sonra Kemalettin-i Kamil namında bir atıcı, müstakbel endahtı esnasında herhangi bir menfi tesir icra etmemesi için 2 gün önceden yemeyi içmeyi keserek, bizzatihi kendisinin dahli ile bir Şirket-i İngilizziyeden ithal ettiği tazyikli hava ile müteharrik silahı kuşanıp Ayazağa sırtlarına uzanmış, yüzükoyun uzanıp nefesini tutmak ve gözünü dahi kırpmamak suretiyle takriben 150 arşın mesafedeki hedef kağıdına isabetli atışlar kaydetmiş ve böylece "Şeyh-ül Endahtin" lakabını iktisab eylemiştir...

[Atıcı taifesinin bilgilendirilmesi babında tarafımdan tertib edilmekleü her hakkı mahfuzdur].... ;kovboys;

S&W 686-6

• Efendim rivayet odur ki, Şehr-i Sitanbul'un Fatih Sultan Mehmet Han tarafından fethinden takriben 957 sene kadar sonra Kemalettin-i Kamil namında bir atıcı, müstakbel endahtı esnasında herhangi bir menfi tesir icra etmemesi için 2 gün önceden yemeyi içmeyi keserek, bizzatihi kendisinin dahli ile bir Şirket-i İngilizziyeden ithal ettiği tazyikli hava ile müteharrik silahı kuşanıp Ayazağa sırtlarına uzanmış, yüzükoyun uzanıp nefesini tutmak ve gözünü dahi kırpmamak suretiyle takriben 150 arşın mesafedeki hedef kağıdına isabetli atışlar kaydetmiş ve böylece "Şeyh-ül Endahtin" lakabını iktisab eylemiştir...

[Atıcı taifesinin bilgilendirilmesi babında tarafımdan tertib edilmekleü her hakkı mahfuzdur].... ;kovboys;

Polat abi sen çok yaşa eline sağlık , harika olmuş valla ;rofl.;x;.z

Bu arada Taylan bey,grubunuz gerçekten harika olmuş, elinize sağlık tebrikler ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bu silahın rüzgarsız havalarda 100 metrede çok daha ilginç işler yapacağını tahmin ediyorum.Ben sigara,kahve,az uyku gibi nedenlerden dolayı nabız sayısı yüksek bir adamım.Bunu atış yaparken ne kadar kontrol etmeye çalışsamda tetiği çekerken etki yaptığını hissediyorum.Benden daha sağlıklı atıcılar doğru dürbün ve tüfeği iyi tanıma ile çok daha iyi neticeler çıkarabilirler.
    Havalar iyice düzelince keyfini tam çıkarırız umarım.

Hatırlarım Mustafa bey. ;kihhik,

misal ;şrofls;.

;tese;kkur abi eline sağlık.

FİLİNTALAR GRUBU

• Çok güzel bir grup olmuş bize yapacak 100 metre bir grup bırakmamışsınız.
    Tebrikler... ;d;

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• tek kelimeyle müthiş....tebrikler,imrendim doğrusu

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• Evet dün benim Harry Kewell çok formundaydı.Kağıtta 4 delik var diye yırtıp attığımız grupta güzeldi aslında.5 atış yaptığıma emindim ama herhalde yanlış saydım diye çöpe attım.Demek onda da iki atış aynı yerden geçmiş. ?(

FİLİNTALAR GRUBU