21Şubat Cevat mezarında ters dönmüş, düzeltme buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bildiğiniz üzere daha önceden bizim kibritçi Cevat a bir sözümüz vardı. :whistling:
    Onu mezarında ziyaret edecektik, teknik aksaklıklar yüzünden kendisini ziyarete gidemeyince sinirinden mezarında ters dönmüş, o yüzden bu hafta gidip adamı eski haline çevirmemiz gerekiyor.

21 Şubat Pazar günü İkea açık alt otoparkında saat 9:30 ile 10:00 arasında buluşuyoruz. ;dance;

• 1-2 Saatliğine olabilir benim açımdan en azından ikea ya gelmeye çalışacağım bu seferlik herkesi çok özledim...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• 1-2 Saatliğine olabilir benim açımdan en azından ikea ya gelmeye çalışacağım bu seferlik herkesi çok özledim...

Gel tombul olsanda, büfeyi kapatsanda, hava canavarı olsan da gel, gene gel klin ;tacli# gonlu;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Tunç Baba, Reşadiye'ye getirdiğin naylon sende mi ?

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Güzel.Cevat'ın mezarını bir türlü ziyaret edememiştik , adamın dönmesi yaklaştı.
    Gökmen özlettin kendini.

FİLİNTALAR GRUBU

• Filintalar gurubu başlık bulma konusunda eminim birinci çıkarlar. ;kihhik,
    Nereden buluyorsunuz bunları merak ediyorum. :him:s

• ben naylonu tüpün arkasına istifledim inşallah çalmamışlardır

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Arkadaşlar Cevat bayağı ağırmış. Yardıma kimler gelecek?

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Yahu gene yağmur gözüküyor meteo'da !!!
    (Hani ben de hem katılamıyor, hem de yorum yapıyorum..... ;grin; )

S&W 686-6

• Yahu gene yağmur gözüküyor meteo'da !!!
    (Hani ben de hem katılamıyor, hem de yorum yapıyorum..... ;grin; )

Polat abi, Filintalara böyle şeyler viz gelir, tırıs gider.. Bırak yağmuru Fırtına, Hortum olsa onlar her koşulda buluşur :)

(Bende hem katılmıyorum hem yorum yapıyorum ha ha ha... Bekara karı boşamak kolaymış misali... :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Hasan arkadaşım haklısın: "Filintalar" gerçekten çok iyi bir tempo yakaladılar. Nazar değmesin.
    Esasında ben de yağmura aldırmayacağım ama Çorlu'dan taa Elmalı'ya kadar gidip de çamura bulanmak işime gelmiyor.
    Havaya bahane buluyor gibiyim ama bunun böyle olmadığını inşallah baharda kanıtlayacağım. g;$i

S&W 686-6

• Arkadaşlar Cevat bayağı ağırmış. Yardıma kimler gelecek?

ben geliyorum bir aksilik olmazsa.

FİLİNTALAR GRUBU

• Hasan arkadaşım haklısın: "Filintalar" gerçekten çok iyi bir tempo yakaladılar. Nazar değmesin.
    Esasında ben de yağmura aldırmayacağım ama Çorlu'dan taa Elmalı'ya kadar gidip de çamura bulanmak işime gelmiyor.
    Havaya bahane buluyor gibiyim ama bunun böyle olmadığını inşallah baharda kanıtlayacağım. g;$i

Polat abi bizede kanıtlayacaksın değil mi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Alıntı

kalyoncu tarafından
    ben geliyorum bir aksilik olmazsa.

Kerem bu haftada gelmezsen seni PAF takıma yollamak zorunda kalacağız.Sadece boncuk atan tabanca kullanabileceksin.Tel maşa'ya da yönetim kurulu kararı ile el konacak. :!:

FİLİNTALAR GRUBU

• Polat abi bizede kanıtlayacaksın değil mi?

Erdem inan hep aklımda. Fatih köprüsünü geçtim mi yallah Ankara: o kadar dert etmiyorum da .... kardeşim sabahıun 7'sinde orada olmak için Çorlu'dan gece yarısı çıkmam gerek yola...
    Hanımın bayağı akrabası var Ankarada. Benim de bir yeğenim. Ama kısmet olup da bir türlü denk getiremedik. O zaman sabah erken hiç problem olmazdı.
    Yoksa büyük keyif alacağım katılmaktan.
    İnşallah bahara gene büyük bir buluşma yaparız da birlikte oluruz.
    Tüm Ankara team'e senin şahsında sevgi ve selamlar. :thumbup:

S&W 686-6

• Eğer yağmur yağarsa farklı bir hangara konuşlanacağız oranın çatısı sağlam. :thumbup:

Polat abiyle birlikte geldiğimizde çatının maşallahı vardı.
    Resmen akan çatı yüzünden damlalarla köşe kapmaca oynadık. ;kihhik,

• Kerem bu haftada gelmezsen seni PAF takıma yollamak zorunda kalacağız.Sadece boncuk atan tabanca kullanabileceksin.Tel maşa'ya da yönetim kurulu kararı ile el konacak. :!:

Haha ! Amman dikkat :P

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Kerem bu haftada gelmezsen seni PAF takıma yollamak zorunda kalacağız.Sadece boncuk atan tabanca kullanabileceksin.Tel maşa'ya da yönetim kurulu kararı ile el konacak. :!:

buna anca gülerim #hims;,;-;rofl.;;kihhik,;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU