20 Şubat 2010 "deliye hergün bayram" buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İstanbul'dan sevgilerle.......

Bu hafta işlerim nedeniyle aranızda olamayacağım, ama kalbim sizlerle, buradan herhangi bir ihtiyacınız olursa beklerim. Herkese iyi atışlar. ;şrofls;.

• Official Post

Atilla bey, istanbulda iseniz mutlaka ziyaretinizi bekleriz, AnkaraTeam e Zekeriyaköy havası götürürsünüz. g;$i

• ;tese;kkur

İstanbul'dan sevgilerle.......

Bu hafta işlerim nedeniyle aranızda olamayacağım, ama kalbim sizlerle, buradan herhangi bir ihtiyacınız olursa beklerim. Herkese iyi atışlar. ;şrofls;.

Atila bey,,,Boğazda bizler içinde Rakı,Roka,Balık Keyfi yaparsın umarım... ;şrofls;.½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Atilla komutanım geçen haftalarda alkolün atışa etkileri ile lgili bir deney yapmıştı, eğer atış varsa sanırım alkol olmaz ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Mustafa bey, gerçi arabasız geldim ama bir fırsat yaratabilirsem mutlaka gelmeye çalışacağım. ;şrofls;.

Osman bey seni hiç kırarmıyım? Emrin başım üstüne hemen bu akşam uygulayacağım.. ;şrofls;.

Serdar; senin gözlerinden öperim. :thumbup: ;şrofls;.

• Mustafa bey, gerçi arabasız geldim ama bir fırsat yaratabilirsem mutlaka gelmeye çalışacağım. ;şrofls;.

Osman bey seni hiç kırarmıyım? Emrin başım üstüne hemen bu akşam uygulayacağım.. ;şrofls;.

Serdar; senin gözlerinden öperim. :thumbup: ;şrofls;.

Estağfurullah,,emir ne kelime ..dileğimiz olur..Keyfin , Muhabbetin bol olsun..

A Takımı Üyesi

• Atilla abi herşey gönlünce olsun, güle güle gitmişsin, güle güle gel.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evetttt..... gelelim Ankara Cumartesi günü hava tahminine

Sabah erkenciler bulutlu bir havaya merhaba diyecek Ankara Sabah 07:00'de hava 4 derece (hissedilen sıcaklık 2 derece) , rüzgar kıble ve lodos olarak esecek; rüzgar hızı 11 km/sa. Öğlene doğru hava birden ısınmaya başlayacak 12/13 derecelere çıkarken hissedilen sıcaklıkta 10/11 derece civarında olacak, rüzgar hızıda öğlene doğru artıyor.Rüzgar yönü direk kıble, rüzgar hızı 19/25 km/sa arasında değişecek. Meteoroloji; cumartesi gününü sağnak yağışlı göstermesine rağmen, dış kaynaklar havanın tüm gün parçalı bulutlu olacağını belirtiyor.(radar görüntülerinden benim tahminime göre Akşam saatlerinde 16:00/17:00 gibi yağmur yağacak fazla etkili olmayacak) Pazar günü paintball sahasının çamur olmaması ümidiyle ;kihhik,

İyi atışlar diliyorum. f;s;s

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Ben de yarışmaya katılmayı düşünmeyen acemilerdenim. Buluşma saat kaç-kaç arası olacak? Eğer benim gibilere kumda oynayacakları imkan varsa katılabilirm.

Saygılar.

bekleriz, memnun oluruz. saat 8 gibi başlarız. 12ye kadar birileri olur mutlaka.

.

ankarateam.png

• Eğer benim gibilere kumda oynayacakları imkan varsa katılabilirm.

Ne mutlu ki takımımızda kumda oynayan, yatan yuvarlanan falan gibi ayrımlar yoktur. Yaptığımız iş bir hobi. Hiçbirimiz mükemmel grupmanlar yapmak, inanılmaz atışlar gerçekleştirmek zorunda değiliz ve çoğumuz yapamayız da. Bizim için bir hobidaşın değeri insanlığı ile ölçülür, atıcılığı ya da ekipmanı ile değil. Sizleri de her zaman yanımızda görmek isteriz. Buluşmaya katılmak için izne gerek yok, izin vermemek de haddimize değil. Her zaman bekleriz. ^^

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Ok eblemis bi aksilik olmazsa yarın sabah ordayım bizim bilkentten ortak arkadaşlarımızda kimmiş merak ediyordum konuşuruz buluşmada :)

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Ne mutlu ki takımımızda kumda oynayan, yatan yuvarlanan falan gibi ayrımlar yoktur. Yaptığımız iş bir hobi. Hiçbirimiz mükemmel grupmanlar yapmak, inanılmaz atışlar gerçekleştirmek zorunda değiliz ve çoğumuz yapamayız da. Bizim için bir hobidaşın değeri insanlığı ile ölçülür, atıcılığı ya da ekipmanı ile değil. Sizleri de her zaman yanımızda görmek isteriz. Buluşmaya katılmak için izne gerek yok, izin vermemek de haddimize değil. Her zaman bekleriz. ^^

Evren,,, Genel düşüncelerimizi çok güzel ifade etmişin.. ;d;;d;;d;

A Takımı Üyesi

• eveeet gelelim asıl konuya, tüp durumları nasıl ???

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

Ne mutlu ki takımımızda kumda oynayan, yatan yuvarlanan falan gibi ayrımlar yoktur. Yaptığımız iş bir hobi. Hiçbirimiz mükemmel grupmanlar yapmak, inanılmaz atışlar gerçekleştirmek zorunda değiliz ve çoğumuz yapamayız da. Bizim için bir hobidaşın değeri insanlığı ile ölçülür, atıcılığı ya da ekipmanı ile değil. Sizleri de her zaman yanımızda görmek isteriz. Buluşmaya katılmak için izne gerek yok, izin vermemek de haddimize değil. Her zaman bekleriz. ^^

Çok güzel yorumlamışın Evren ;d;;tese;kkur

• imkanı olan aşağıdaki hedeften bastırıp yarın getirsin lütfen. ben 10-20 tane bastırdım.

hadi bakalım bununla 50 puan alabilen çıkacak mı? ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Erdem göbeği 6mm mi bunun. Ayrıca bunda 50 puan çıkaran sineği sünnet edecek kadar beceri sahibi olmuştur :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• imkanı olan aşağıdaki hedeften bastırıp yarın getirsin lütfen. ben 10-20 tane bastırdım.

hadi bakalım bununla 50 puan alabilen çıkacak mı? ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

Erdem selam; ben şirkette bastırırım. istersen aşağıdaki gibi kırmızı renklide bastırabilirim. Ne derseniz. 50 tane yeter mi _ ?

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Dün bana Cem bu hedefi gönderdi. Ben bir miktar çoğaltıp getireceğim. Eğer kabul görürse Cem önümüzdeki hafta seri üretime geçecekmiş. :)

olabilir, ben 3-5 tane bastırdım yarın deneriz.

.

ankarateam.png