6 Mart "O Zamana Dönerim, Arazide Görüşürüz" Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ps deyim, kimseler yok, hafif yağmur yağıyor, çay muhabbet, sohbete gelmek isteyen olursa beklerim ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• kamuran, erdem, serdar abilerime teşekkür ederim. Yeni tüfeğimle ilk atışlarımı yaptım. Tüfeği ilk kuran ben olsaydım koruma mekanizmasını nasıl açardım bilmiyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Tüfek zor kuruluyor. Kollarım hamlamış. Bir de bayağ rüzgar yemişim, hala sarhoş gibiyim. Ofiste baktım dampa ayak kaymış; 5 te 1 leri buna bağlıyorum ;,;-. Şok emme mekanizması bana çok aksettirmemiş fakat tüfek gerçekten güçlü.
    Tüfeğe doyamadım yarın sabah da PS ye geleceğim galiba.

Diana Mod 56 TH .22 + YataGun Dampa + Diana 4-16x42 AO :love: (Sonuna kadar yaylı! Hep yaylı!) :love:
    Hatsan mod 95 SAS .177 + 1x30 Optima Red Dot
    '85 Model kol + Şahin bakışlarım + Yurdumun taşları

• yeni silahın Diana mod56 tekrar hayırlı olsun. bende silah bozuldumu acaba diye ecel terleri döktüm, acemilik kötü şey ^^

silah gerçekten güçlü ve kaliteli, birde daha hafif olsaymış tadından yenmezmiş. Diana bu silahın tetiğini metal yaparak bence eksikliğin birini oratadan kaldırmış. keşke emniyetinide metal yapsaymış g;$i kundak, ayarlı buttpad ve moderatörün görünümü çok şık. fotoğraftakinden daha yakışıklı bir silah. ağırlığına rağmen dengeli de bir silah. PCP tadında atışı var hatta PCPler gücüne göre hafif teperken bunda hiç tepme yoktu ;d; Diana 4-16x40 dürbünde bence gayet güzel.

isabetli atışlar, haftasonları bekleriz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu gün anlayamadığım bi uyku moduna girdim.Öğlen kalktığım için gelemedim ;şrofls;. .Neyse yarışma olmamış anlaşılan sonuncuya gerek yokmuş ;şrofls;.

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• Fotolar nerde? :)

fotolara bakıp tatmin olalım barii.. Gece 12 ye kadar mesai yaptık yine

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Sabah 06:30 da kalktım. Yağmuru görünce direksiyonu Ilgaz'a doğru çevirdim.Öğlenden beri tipi kar hakim burada.

Yaylısever arkadaşlarıda aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.Haftaya kadar Ankara'da yokum.Sonraki buluşmalarda görüşmek üzere.

Slmlr.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• foto yok, ben çekmeyince olmuyor :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png