yeni red dot um geldi :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlat şişe kırmak için,arazide tüfeği elime alıp yorulmadan usanmadan atış yapabilmek için reddot aldım, alet çok güzel,4 kademe ayarlı reticlesi var,
    neden bu tip reddot seçtiğime gelince,cliklerin kurtarmadığı yerde arkadan kaldırma olanağı var,kendinden sabit ayaklı reddotlar da bunu yapamazsınız,namlunun ucuna ışık noktası dayanır kalır,

fiyatı 26,41 dolar kargo dahil, kaç moa bilmiyorum kağıtına bakmadım,ama kalın noktası optima reddot gibi,birde ufak kırmısı noktası var,bunu çok beğendim,3 ile 4 moa olabilirmi :him:s

[Resim Engellendi: http://img685.imageshack.us/img685/9427/dsci15301024x768.jpg]

reddot un üzerinde marka yazısı var,plaka şeklinde gümüş renginde tırtıklı yazı g;$i kaliteli ürün havası katmış :) yedek pili bilem var x;.z
    [Resim Engellendi: http://img42.imageshack.us/img42/3586/dsci15461024x768.jpg]
    resimleri çekerken zoom yaptım,
    reticle 1
    [Resim Engellendi: http://img52.imageshack.us/img52/9171/dsci15491024x768.jpg]

reticle 2
    [Resim Engellendi: http://img717.imageshack.us/img717/9519/dsci15641024x768.jpg]

reticle 3
    [Resim Engellendi: http://img31.imageshack.us/img31/269/dsci15661024x768.jpg]

küçük mokta
    [Resim Engellendi: http://img37.imageshack.us/img37/8750/kk1024x768.jpg]

[Resim Engellendi: http://img42.imageshack.us/img42/3163/dsci15781024x768.jpg]

[Resim Engellendi: http://img19.imageshack.us/img19/5246/dsci15891024x768.jpg]

arkadaşlar bu linkdeki üründen de almıştım o gelmemiş,aynı gün aynı dakikalarda almıştım, bana bir tane takip numarası geldi satıcıdan,başka da gelmedi,o ürün için ayrı takip numarasımı verecekler acaba :him:s 2 dolarlık bir malzeme ;kihhik, yok gelmemiş,
    orda stok da yazıyor,

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.22475

ama order numarasını girince burda başka bir şey yazıyor :him:s

Order: 0210T0L6 placed on 2/10/2010 2:19:42 PM
    Status:
    (of current
    shipment) On 2/21/2010:
    Processing - Awaiting stock
    see all processing steps
    Latest Shipment:
    by Air Mail

Shipment Records
    Here is a list of tracking numbers assigned to your order. They may represent normal shipments, partial shipments, replacements, complimentary gifts, and other packages:

- none available yet -

• Güle güle kullanın,bu işi hakkıyla yapan birisi olduğunuzdan ayrıca tebrikler. ;d;

• Hayırlı olsun Kadir abi güzel alet valla güle güle kullan,hep istemişimdir böyle bişey hafif ve hızlı atış için,kaça verirsin abi en son 8o ;şrofls;.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Yeni reddotınız hayırlı olsun güle güle kullanın, dealextreme benim alışverişlerimde sıkça kullandığım bir site ve ürünler çok çabuk geliyor ayrıca ufak bir ücret daha ödeyip üzerine gift ( hediye) ibaresini yazdırabiliyoruz, ancak ben dürbün reddot siparişi vermeye çekiniyordum gümrüge takılır( emniyetten yazı isterler diye ) Sizde böyle bir durum olmadımı??

Diger 2 dolarlık ürün aynı kargoya verilmemiş olabilir biraz daha bekleyip bir mail atın cevap vereceklerdir belkide unutuldu...

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• hayırlı olsun Kadir, güle güle kullan :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• sagolun tesekkür ederim arkadaslar, ben ilk defa kendim alisveris yaptim,önce kredi karti bilgilerimi paypal a kayit ettim yani üye oldum,

sonra bu siteden bu ürünü aldim.paypal hesabimdan ödedim,baskada hic birsey yapmadim,saticiya üzerine gift falan yazin demedim,

bakiniz ilk resim de gözüküyor,büyütürseniz gift yazisini görürsünüz,kendileri gift yazmislar,ayrica para filan ödemedim gift yazisi icin,

dunwolf:

dostum kredi kartin banka kartin varsa,paypal a üye ol,burdan alirsin,aldikdan ödeme yaptikdan sonra bu siteden mail geliyor,adres bilgilerini ok liyorsun hepsi bu,kargoya verince takip numarasini gönderiyorlar,

• dostum kredi kartin banka kartin varsa,paypal a üye ol,burdan alirsin,aldikdan ödeme yaptikdan sonra bu siteden mail geliyor,adres bilgilerini ok liyorsun hepsi bu,kargoya verince takip numarasini gönderiyorlar,

Sağolasın abi, almak istediğim çok şey varda korkuyoruz işte,bazı çok ucuz şeylerde var örneğin sende çok uygun fiyata almışsın ama hani takılsa falan vergisinden de değilde peşinden koşmak yorar adamı :)

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• vallah takilsa ugrasacak zamanim yok,burdan antalya git 70 gel 70 kilometre,ayrica yanlizim dükkani kapatip gidersem,daha cok zararim olur,ugrasmam 26 dolar icin,öbür türlü zararim daha cok olacak,korkma korkarsan basin dan kaybedersin ;kihhik,

• evet konuyu görünce ilk işim ürün paketi olan fotografı pcye kaydedip zoomlayıp ne yazıyor diye bakmak oldu :D contains: Gift yazıyor alt kısımda açıklamadada MOUNTS/Accesories yazıyor burada mount kelimesi önemli ingilizce kelime anlamı : "Mikroskopla bakılacak şeyi içinde tutan cam levhacıklar, lam ve lamel " yani bu şekilde gümrüge takılması çok zor,, dealextreme çok iyi yapıyor bu işi,,

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.1888 bu servis dealextreme ibaresini kaldırıyormuş ya ben yanlış hatırladım yada eskiden bu servisde gift yazısı eklenemesi de vardı,,

http://www.dealextreme.com/fee…otos.dx/sku.1888~id.12861 dealextreme yazısı kalkmış fotografta buradan görünebilir,, bu şekilde ürünün nereden geldigi internet sitesinden alınmış oldugu belli olmuyor,, ve ücreti 0.01 $ mış :)

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• hayırlı olsun :) kadir abi kullandıktan sonra yorumlarını aktarırsan bende almayı düşünüyorum bushnell bulacağımız yok :D

daha önce bu siteden bir kaç defa alış veriş yaptım sorunsuz olarak geldi tüm alış verişlerimde hepsinde gift yazıyordu kapıma kadar geldi

Air Arms S410 SL XTRA Ambi Deluxe .22 40FT/LBS & Gamo 4-16x50 MD
    Benjamin Marauder Pistol .22 & Nikko Stirling NRD25 Red Dot

• kadir bey hayırlı olması dileği ile
    şu alışverişi detaylı olarak yazsan yazsan sen yazarsın dil sorunu takip ettiğin yol neler bende sipariş vermeyi düşünüyorum ha birde reddotun ayak ölçüleri kaç acaba ben zoraki tabancada kullanmak için alacam ama zorakinin üst kısmı 19-20 mm buna nasıl bir parça yaptırırım bilemedim

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• sağolun teşekkür ederim arkadaşlar,dün biraz kullandım kısa mesafe de,açık araziye çıktığımda daha net deniyeceğim,beni en çok memnun eden küçük nokta özelliği, ha birde o daire içi noktalı oluşu,

reddot un boğaz çapı 30mm,30mm boğaz çaplı 11mm ray genişliğinde ayağı var,ben daha kaliteli sağlam ayak takdım,tek ayak tutuyor şuan,

ingilizcem orta derece ama bu tür konuların açıklamalarında yetersiz,bunun için google un sözlüğünü kullanıyorum,

ADD TO CARD YEŞİL BUTON VAR,KAÇ TANE ALACAKSANIZ BOŞ KUTUYA MİKTARI YAZIYORSUN,BUTONU TIKLIYORSUN,AÇILAN SAYFANIN SAĞ ALT KÖŞESİNDE PAYPAL ÇERÇEVESİ ÇIKIYOR,ONU TIKLIYORSUN,PAYPAL ŞİFRENİ GİRİYORSUN,OK VERİYORSUN,ÜRÜNÜ ALMIŞ BULUNUYORSUN,PAYPAL HESABINA DOĞRU BİLGİLERİNİ GİRMEN LAZIM,NOKTASINA KADAR,SENİN ADRESİN PAYPAL TARAFIN DAN KARŞIYA GÖNDERİLİYOR,

SONRA SATICIDAN SANA MAİL GELİYOR,SPARİŞ KODU ORDER NUMARASI,SİTE NİN ANA SAYFASINDA ORDER TRACKİNG BUTONU VAR,ORAYI TIKLAYIP ORDER NUMARASINI BU NUMARAYI GİRİP,ADRES BİLGİLERİNİ TEYİD EDİYORSUN HEPSİ BU,

• teşekkürler kadir bey cesaretimi topladığımda deneyeceğim saygılar

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Kadir Bey,
    bu ikinci parca stokta olmadigi icin size gonderilmemis, ayrica gonderilecekmis..
    Ancak bu ikinci urun $15 altinda bir fiyata sahip oldugundan size bir kargo takip numarasi veremeyeceklerdir. Ve urunun size ulasmama ihtimali var..
    Bunlari daha once DE ile yasadigim benzer bir olaya istinaden yaziyorum. bana sormadan siparisimi ikiye bolduler ve siparisimin bir yarisi bana ulasmadi. onlarca defa maillesmemize karsin olay bir sonuca varamadi. urunun turkiyeye girip girmedigini de takip numarasi veremediklerinden sorgulayamadim. ve durum aleyhime sonuclanmis oldu ne yazik ki.
    Umarim siz ayni sorunlari yasamazsiniz.

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• bu satıcı nın ayıbı,ürünü alırken stok da gözüküyor,sonra yook demişler :wacko: gelmez ise 1 ci derece çince damar dan girerim onlara mail yolu ile ;şrofls;.

• Red dot ınız hayırlı olsun. Bende almayı planlıyorum paypal yolu ile ama önce şu ankinden daha az tepen bir tüfek almam gerekiyor : ). Benim size sormak istediğim bu red dot hangi ülkenin üretimidir üstünde yazıyor mu acaba? Ayrıca paypal da kayıtlı olan adresinize mi yolluyorlar acaba yoksa sizden farklı bir adres mi istiyorlar? Eğer öyleyse paypal daki adresi düzeltmek için extra 1$ vermek zorunda kalacağım. Tekrardan güle güle kullanın ve red dotla ilgili teslerinizi paylaşın lütfen ...

• ürün çin malı,aklına kötü olduğu gelmesin gayet güzel bir ürün,herkese tavsiye ederim,paypaldaki adresinize geliyor,adresi değiştirebiliyorsunuz,size mail geliyor adres teyidi yapıyorsunuz son kez,

malesef testini bir kere yaptım,kısa mesafe de,20mt de tek delik yapabildim en küçük noktası ile,sıfırlama yaparken,o son araziye çıktığım gün idi,o günden beri atışa gidemiyorum :wacko:

• Red dotunuz hayırlı olsun.

Ebay vb. sitelerden alışveriş yapacak arkadaşlar adres değişikliklerini siparişten önce paypal üzerinden yapabilirler. Diğer husus genelde ucuz ürünler takipsiz posta ile gönderiliyor. Bu durumda da elimize ulaşmaması, kaybolması yada ürünün hiç gönderilmemsi gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda 45 gün içinde aşağıda belirttiğim şekilde durumu paypala bildirirseniz sonuçta para iadesine kadar varan sonuçlar alabilirsiniz ki genelde satıcı bu durumu kanıtlayamadığı için ya ürünü tekrar göndermek yada ücreti iade etmek zorunda kalabiliyor.

Paypal - Çözüm Merkezi - Açık Vakaları Görüntüle - Report a Problem
    Ürün itirazı:
    Satın aldığım bir ürün elime ulaşmadı veya elime ulaşan ürün, tanıtımından farklıydı.

Yani bu tip alışverişlerimizde paypalı kullanmak, bizde ki gittigidiyor, sahibinden vb. siteler gibi bir nevi ödemeyi güvence altına alıyor. Tek fark belirttiğim bizde ki sitelerde biz ürünü onaylamadan para satıcıya gönderilmiyor. Paypalda ise para satıcıya biz alışverişi onaylayınca gidiyor ancak belirttiğim şekilde bir sorun durumunda paypal arabuluculuk yapıyor.

Ben yurtdışından 20-25 alışveriş yapmış biri olarak şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadığımı, bu sayede ülkemizde ki fiyatlarının 1/5 ine varan oranlarda daha ucuza istediğim ürünlere sahip olduğumu belirtmek isterim. Zaten çoğu satıcı arkadaşta ürünleri yurtdışından getirtip, satıyor. Fiyatta hali ile katlanıyor. (Ebay üzerinden Honk Kong'dan sipariş ettiğim 2 anahtarlık bana 10-TL ye mal olurken, gittigidiyorda aynı anahtalıkların tanesi 28-30 TL) Tek sorun gümrükte sorun çıkaracak, getirtseniz bile size ulaşmayacak ürünlerden uzak durmak. (Cep tlf., silah vs.) Aksi halde gümrüğe takılsa bile sorun olmaz. Şimdiye kadar tek alışverişim gümrüğe takıldı. O da ekstraları ile birlikte 500$ lık fotoğraf makinası siparimdi. Onuda o zaman için %10 olan (şuan AB ülkeleri %18, diğer ülkeler %20) gümrük vergisini (75-TL) ödeyip pttnin kargo bürosundan teslim aldım. Toplamda 825-TL ye mal oldu. Ülkemizde sadece makinanın fiyatı 1.600-TL ydi.

Red dota bakıp alan arkadaş memnunsa, bir arkadaşım için bende sipariş edeyim diye bakmıştım resmen roman yazmışız :) Neyse öğrendiklerimizi ve tecrübelerimizi paylaşmanın zararı olmaz diyor ve konuyu açan arkadaşında affına sığınıyorum.

• Ben bu ürünü paypal aracılığı ile alalı ortalama 10 gün oldu fakat halen elime ulaşmış değil. Bakalım bu hafta içerisinde bekiyorum ...