Milbro pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • wallah şaırmadım desem yalan olur Abim.nasıl olurda sizde 4.5 silah olmaz.ama en azından pellet varmış.oda olmasa şaşırırdım zaten.hürmetlerimle Kadir abim. ;,;-;şrofls;.

• stoeger vardı onu satınca pelletler elde kaldı ;şrofls;. 4,5mm ve 5,5mm yaylı alacağım ;grin;

:D deneyyım ıste abı:D bende 5,5 ıstıyom artık:D daha ıstıkrarlı oluyo pellet savrulmuyo:D dıkkat ettım de:D ılk alanlar 4,5 almak ıstıyo hızlı olsun dıe:D nıye sende 4,5 olmadı bellı:D :D alacan sılahlar sımdıden hayırlı olsun abı:)

• bizimki hobby her dal dan olsun bir tane artık ;avci; parmakların kaşınıyor tarlaya inesim geldi siper alınnn millett ;#taban^l

• bizimki hobby her dal dan olsun bir tane artık ;avci; parmakların kaşınıyor tarlaya inesim geldi siper alınnn millett ;#taban^l

kacın gelıyo:D:D yaz da geldı hanı:D:D tam tarla zamanı:D ;izci;

• ben yarın bi gidip kurcalıycam malum bayii.bulursam neden olmasın.

• ben yarın bi gidip kurcalıycam malum bayii.bulursam neden olmasın.

:D abı banada haber ver ben cok kurcalamadım:D:D derınlerde saklanmıs bı kac kutu pellet varsa
    :D:D:D ıyısınden:D

• rica ederim ne zahmeti.paylaşım sadece bilgiyle değil.bulursam mutlaka bilgilendiririm sizi.

• Küçüklüğümden beri silah kullanıyorum. Ben havalı ya yeni başladım.Yani pek tecrübem yok fakat sürekli araştırıyorum yeni yeni şeyler öğreniyorum.Bu palletleri şimdiyedek hiç görmedim ama resimlerine bakınca bana gamo hunter i hatırlattı biraz.güzele benziyo.zaten ingilizler güzel iş yaparlar.gülegüle kullanın inşallah.

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• pelletin yapısı gamo hunteri andırıyor, Sivas'a geldiğimde bende av bayilerini dolaşmıştım zamanında. Kıyıda köşede bişeyler varmıdır diye, yerlilerden başka hiçbirşey yoktu.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ben yıllardır getirtemiyorum Serdar.kaliteli pellet satmamaya kararlı buradaki bayiler.genelde netten sipariş edip alıyorum.o kadarda söylüyorum getirseniz satılır diye.ama netice yok. X(

• Eskiden Avspor bu işlere baya meraklıydı sonradan onlarda bıraktı heralde, birde yüzbaşıoğulları vardı sanırım onlarda tezgahı cep telefonu işine çevirdiler :him:s

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• malesef hakkıyla yapan yok bu işleri.

• Official Post

ben yıllardır getirtemiyorum Serdar.kaliteli pellet satmamaya kararlı buradaki bayiler.genelde netten sipariş edip alıyorum.o kadarda söylüyorum getirseniz satılır diye.ama netice yok. X(

Zorlamayın adamcağızları, zaten bir 10 seneye kalmadan çoğu piyasadan silinecekler kendilerini çağa uyduramadıkları, gelişmeyi görmezden geldikleri, halen herkesin onlara muhtaç olduklarını düşündükleri için.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Zorlamayın adamcağızları, zaten bir 10 seneye kalmadan çoğu piyasadan silinecekler kendilerini çağa uyduramadıkları, gelişmeyi görmezden geldikleri, halen herkesin onlara muhtaç olduklarını düşündükleri için.

;d;;d;;d;