izmir de atış yapılabilecek müsait yerler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sasalıda jandarma tutmuştu beni oradaki hava üssünün komutanı bu konularda biraz hassas bilgilerinize.sevgiler

sasalı ve çiğli hava sahası yakınları askeri böle olduğu için gördüklerinde arıza çıkması normal....strese hiç gerek yok...

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• evt işgörende çekilmiş bir konuda yanılıyorsun ne kopardım kar hesabındalar işgören için söylüyorum bunu hisarönünde bir çok tüfek satan esnaf var fakat işgören kendini başka bişiy sanıyor , daha geçen hafta 4 tane magazaya ğirdim hatsan mod 95 sordum hepsi en fazla 250 tl diyo üstelik yanında dampa ayak kılıf vs hediye işgörene ğittim 300 tl ve hiçbir hediyesi yok sadece bir kutu ince mehmet bu nasıl esnaflık kardeşim ?

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• pazarlık...pazarlık....pazarlık diyorum benn....sen dolaş her yerden fiyat al ve sonra oraya gel kardeşim ben en uyugun böle fıyat aldım sen nedıyorsun de.....bakalım işin rengi ne olucak !!!!

denemekte yarar var;) ;şrofls;.

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-Desert Eagle

• pazarlık...pazarlık....pazarlık diyorum benn....sen dolaş her yerden fiyat al ve sonra oraya gel kardeşim ben en uyugun böle fıyat aldım sen nedıyorsun de.....bakalım işin rengi ne olucak !!!!

denemekte yarar var;) ;şrofls;.

pazarlık iyi yaparım işi biliyom en son onuda söyledim ama adam sanki garantiyi kendisi veriyormuş ğibi biz her zaman burdayız tüfeğin arızalandımı tıraka yapar veririz diyo güldürdü beni :D sanki diger esnaf tüfeği satınca kepenk kapatıp kaçıyo :D

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• ben izmir ödemişte ikamet ettiğim için atış yeri pek problem olmuyor. poligon var oraya gidiliyor genelde ancak hali hazırda bi tüfeğim olmadığı için uzun zamandır gidemiyorum. ama bi buluşma olursa iştirak etmek isterim. bi buluşmaya gidememiştim sağlık sorunları sebebiyle çok üzülmüştüm umarım tekrar kaçırmam....

işgören av ile ilgili bir görüşte ben belirtmek isterim. ben öyle çok iyi esnaf olduklarını düşünmüyorum. alıyorsan al almıyorsan bizi oyalama şeklinde bi yaklaşım hissettim...

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Merhaba, bende İzmir'liyim, tüfeğim yok yeni gamo pt90 aldım. Henüz acemiyim ama bir toplantı yada grup kurulacaksa katılmak isterim.

Bu arada şunu da sormak istiyorum:

Bu pt90 10m atışta yaklaşık 2-3 cm sola gidiyor. Tüfeklerde dürbün vs. sıfırlaması yapılıyormuş okuduğum kadarıyla ama tabancayı sıfırlama imkanı varmı? varsa nasıl yapılır?

Gamo PT-90
    Gamo CFX 4.5 (satılık)
    Gamo 4x32 WR Silver (satılık)
    Gamo DynaMax 5.5
    egeteam.png

• bende akhısardayım manısa tarafında bır yer ayarlıyalım bende gelırım

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• akhisar hanımın memleketi, selamlar...

yakında izmire taşınma procemiz var da şimdiden sorayım dedim;

sizin oralarda 300 bar tüp dolduran yerler nereleri, bilgi alabilir miyim

teşekkürler izmir

• izmir birkaç buyuk tup dolum tesisi var merkeze yakın..sıkıntı cekmezsiniz.!!!!

-Hatsan Factör RC blu

-Desert Eagle