20 Mart buluşması ve 21 Mart Paintball "king of the field" kapışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben cumartesi mekandayım, herkezi beklerim.

21 Mart'ta ise PSde paintball müsabakası var, teke tek eleme usulü. ona da katılmayı düşünüyorum :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben de, ben de!!

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Kamuran'a katılıyorum ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• olsammı, olmasammı diye düşünüyorum :him:s bu teke tek eleme nasıl birşey olacakmış ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• KING OF THE FIELD - TEKETEK ŞAMPİYONASI!
    "King of the Field" Amatör ve Profesyonel olmak üzere iki kategoride yarışılacak ÖDÜLLÜ bir teke tek paintball turnuvasıdır. Eşleştiğiniz rakibinizle Paintsign Speedball Arena'da "best of 3" formatında, yani 3 maçın 2sini alan kazanır mantığı ile teke tek oynayacaksınız.

Her kategorideki katılımcı sayısına göre fikstürler belli olacak ve herkes bol bol maç yapacaktır.

Ayrıca; turnuva bitiminde hep beraber mangal partisi yapıp, inegölden gelen süper lezzetli köfteleri mideye indiriyoruz, bilginize :)

Pro Kategori:
    Giriş ücreti 20 TL (İnegöl köfte ekmek dahil)
    Katılımcı kendi ekipmanını getirir
    Şampiyon Pro kategoride toplanan paranın 30%unu alır. Ayrıca bir dahaki ay gerçekleşecek turnuvaya kadar kupasını (Krala yakışır bir kupa olacaktır) elinde tutmaya hak kazanacak, fakat gelecek şampiyona (gelecek ayın kralına) teslim edecektir.

Amatör Kategori:
    Giriş ücreti 20 TL (İnegöl köfte ekmek dahil)
    Katılımcıya Paintsign ekipman verir
    Şampiyon 2 kişilik paintball davetiyesi kazanır!!!

Sonbahara kadar hemen hemen her ay düzenlenecek bu turnuvayı 3 kere üst üste kazanan pro oyuncu; bu 3 turnuvanın gelirinin %20'sini daha alır!!

3 etkinlik üst üste kazanan amatör oyuncu 5 kişilik daha paintball davetiyesi kazanır!!!

Aynı zamanda iki kategoride de her ayın şampiyonu Paintsign Paintball panolarında ve web sitesinde ayın kazananı olarak belirtilecek ve "King of the Month" unvanını alacaktır!

Ben zamanım olursa katılacağım.

Webley Raider 10 .22

• Hollow point merminin ucuna boya doldursam Pro müsabaka'ya kendi ekipmanımla katılabilir miyim ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Herkese Selam ;

İş yoğunluğundan dolayı bugün geceye kadar ofisteyim.Yarın sabah kalkabilirsem, çamlıkta biraz ses çıkartıp PS'ye gelmeyi düşünüyorum. ;şrofls;.

Gelelim Ankara hafta sonu hava durumuna

Cumartesi günü az bulutlu,açık ve güneşli bir hava hakim.Sabah saatlerinde geceden gelen - dereceli hava sıcaklığı alçak basıncında yoğunlaşması ile 08:00'de 2-4 derece arasında değişecek, hissedilen sıcaklık bu saatlerde 6 ile 7 derece arasında olacak; saat 09:00 10:00 ve 11:00'e geldiğinde hava sıcaklığıda paralel olarak artarak 11 dereceye çıkacak. Bu saatlerde güneşinde etkisi ile hissedilen hava sıcaklığı 15-18 dereceye kadar çıkacak. Geceden poyraz olarak esen rüzgar öğlen saatlerine doğru yön değiştirerek yıldız (güney) istikametine dönecektir. Fakat rüzgar hızının 2-3km/sa. arasında olması atışları etkilemeyeceğini göstermektedir.

Pazar günü paintball katılımcıları içinde güzel haberlerim var; Cumartesi gününe göre daha açık ve bol güneşli bir hava hakim Ankara üzerinde.Yurtdışı kaynaklı radar bilgi ve görsellerine göre özellikle öğlen saatlerinde hissedilen sıcaklığın 20 derece bulması öngörülüyor.

Şimdiden keyif verici bir gün dilerim.

Selamlar.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• paintballda 1 kez yenilince elenilmiyormuş, 2-3 ayrı kişiyle (kişi sayısına bağlı) maç yapılıyormuş.

.

ankarateam.png

• Puan hesabı yapacaklar muhtemelen. Umarım yeteri kadar katılım olur.

Webley Raider 10 .22

• Buluşma her zamanki gibi sabah erken saatlerde mi olacak arkadaşlar, ?

EVANIX WINDY CITY .22 with Nikko Stirling Dıamond 10-50x60 Mil-Dot
    Walter CP 88

• Erken gelebilirsem tepelerde bir ufak video çekelim. Ateşim çıkmaya başladı hehe f;s;s

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ben 7:23:42'de PS de olmayı düşünüyorum.

.

ankarateam.png

• Hala ofisteyim, Ben sabaha rüyamda gelirim belki ;şrofls;.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Her zamanki gibi güzel bir gün geçirdik. 13 kişilik katılımın olduğu, kalabalık bir buluşmaydı. Katılan herkese teşekkürler.

Webley Raider 10 .22

• Hava erken saatlerde soğuk olmasına rağmen öğleye doğru ısındı ve müthiş bir hareketlilik başladı. Çeşitli silahlarla penetrasyon testleri yaptık, sonra güzel sohbetin ardından Osman beyin ofisinde neskafelerimizi içerek günü sonlandırdık. Yeni katılan arkadaşlarımıza tekrar hoş geldiniz der, hepinize saygılar sunarım.