modifiye için yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili forum okuyucuları, sahip olduğum diana mod 350 mag. ve mod 48 e modifiye yapmak istemekteyim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Diana 350 mag. - Diana mod 48 - Gamo hunter 440 - Remington exspress 870

• Peki sanırım bu geçici bir modifikasyon olucak, kalıcı bir çözün için ne önerirsin

• 350 Magnum konusunda Mustafa Bey'i ( crow ) destekliyorum. Kendisinden aldığım 350 Magnum'u kullanıyorum güç mükemmel, Gamo Promagnum ile hedef stabilitesi de çok başarılı. (crossman premier 14,3 grain, JSB 14,3 ve 16 grain ve Gamo promagnum pelletlerle yaptığım deneme sonuçlarına göre)

AT 44 Long LW Bullpup + Reg
    Gamo Extreme 4.5
    Walther CP 99 & CP 99 Compact

• Tavsiyeler için teşekkür ederim

• Yazılanlara ek olarak benim Patriot'uma yaptığım "konik rayba"uygulamasını tavsiye ederim.Mustafa Serdar Bey'in formun ilgili bölümünde açıkladığı bu işlemi uygularsanız kalıcı modifiye elde etmiş olursunuz.Kendi tüfeğimde bu işlem sonrasında ciddi bir güç artışı elde ettim.Ayrıca metal olan ön yay ağırlığını sert plastik olanıyla değiştirerek daha az tepme, daha az ses,daha az sarsıntı buna mukabil konik rayba sayesinde güç kaybını önleyerek gayet stabil atışlar elde ettim.Kullandığım çeşitli pelletler arasında en verimli olanı Crossman Premier idi.
    Umduğunuza nail olmanız dileğiyle...

WEBLEY PATRİOT 1.NESİL .22 (5.5mm)
    CROSSMAN 2100 .177 ( Hava kaçaksız,tam güçte)
    3*9*40 Gamo

• Yardımlarınız için cok tesekkur ederim. Modifiye konusundaki ilk denemelerimi gamo 440 ve torun 5,5 üzeerinde denemeyi planlıyorum. Dianalarımı riske atmak istemiyorum. :)