Benjamin - Super Streak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1200 fps hemde 22 cal. ;confused; adamlar aşmış. iyide böyle bir tüfekle ne yapılabilir. sizcede bu hıza sahip bir tüfekle hedefi vurabilmek ne derecede mümkün ?????

https://www.yatagun.com.tr/det…_Super_Streak=&ID=971

Kemal 1978
    0 Rh (+) Tuzla
    CMAS 3 * dalıcı
    Serbest dalıcı-Zıpkın avcısı
    Yelken antrenörü

Sadece düşündüğünü söyleme, ne söylediğini de düşün !!!!!!!

• Crosman - Phantom 1000X ----Gamo - Gamo Extreme CO2 bu iki tüfek arasında bir seçim yapsanız hangidini seçerdiniz ?????

Kemal 1978
    0 Rh (+) Tuzla
    CMAS 3 * dalıcı
    Serbest dalıcı-Zıpkın avcısı
    Yelken antrenörü

Sadece düşündüğünü söyleme, ne söylediğini de düşün !!!!!!!

• gerçekten ben de merak ediyorum, çıkış hızı:4,5 - 1500 FTS ( 492,5 M/SN) 5,5 - 1200 FTS ( 394, M/SN) yazıyor bir sitede, çok şaşırdım. bu kadar yüksek hızı olan tüfeği kullanan var mı acaba deneyimlerini paylaşsa çok güzel olurdu.

AT44-10 LW (5.5) OPTİMA 3*9-44E

GAMO WİSPER IGT 5.5

• Bu konu yazılmıştı sanıyorum önceden ordan hatırlıyorum, hafif pelletlerle bu sonuca vardıklarını okumuştum. yani mod 125 aynı neticeyi verir kendi fikrim. nokta atış yada gurupman yapmak bir hayal olur bu tüfeklerle.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• Her okudugunuza veya duydugunuza inanmayin,O hiza cok hafif pelletlerle ulasiyorlar,Ben super streak'i amerikadan getirttim 4,5 ve 5,5,Goruntu sahane cok guzel bir tufek,Ama hatsan 125'den cok daha guclu degil.

Ruger Redhawk .44 magnum

Bul m5 .45 acp

Marlin 1894 .44 magnum

Taurus pt92 9 mm

• arkadaşlar bende merak ettim ve detaylı bir araştırma yaptım.

benjamin super streak 1500fps hıza gamo raptor ile ulaşıyormuş gamo raptorun özelliği de normal hızdan %25 daha fazla çıkıyor. yapılan testte 7.9grain pellet ile 1250fps (381m/s) hız elde ediliyor.

5.5mm ile yaptıkları atışla da 1100fps elde edilmiştir. (standart pellet ile)

gamo raptor meraklısına 5.5mm henüz üretilmemiştir.