95 metre Fosforlu Hedefe Atışlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hava rüzgarlıydı pek iyi atışlar çıkmadı ama fosforlu hedeflere atış yapmak çok zevkli.

Original Video - More videos at TinyPic

FİLİNTALAR GRUBU

• hakikaten nefis olmuş ;d; atışlarda gayet iyi, daha ne olsun? ellerine sağlık :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Abi nefis olmuş. Eline sağlık. ben böyle grup yapsam çok sevindirik olurdum. :) Ama sen üzülüyorsun. 8|

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Tebrikler. Elinize gözünüze saglık ikinci grupman gercekten cok iyi olmuş.

• Merak ettim, Bu fosforlu hedefleri nereden buldunuz ?

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• atışlar gayet güzel,tebrikler ;d; hedefler de son derece ilginç ;kihhik, izlerken bu kadar zevk veriyorsa,onlara atış yapmak çok daha zevkli olsa gerek gerçekten ;kffx;

• İkinci hedefe yapılan grupman güzel,elinize sağlık.Video güzel bir paylaşım oldu. ;d;

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• çok güzel atışlar. benim 12m grupmanlarımdan daha iyi. birkaç fırın ekmek daha lazım bana...

• bu mesafede böyle grupman gercek anlamda takdire değer iyi yaşa kardeş... bendeki hw 77 böyle grupman yaparmı bilmem denemek için pazar gününü bekliyorum vede yatagundan sipariş verdiğim HN pelletleride. ayrıca arkadaşlar sizlere tavsiyem güzel grupman cıkarmak isterseniz sabah güneşin doğmasıyla beraber rüzgar durulur daha net atışlar yaparsınız ben bunu gözlemledim.. vesselammm.

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• Tebrikler. İkinci grup çok güzel. Hedeflerde fosforlu olunca grup daha güzel gözükmüş. ;tacli#

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• :thumbup: enteresan gayet güzel olmus paylasım için tesekkür

X20 stroger huğlu cifte(ilk omuz ağrım) :) baikal otomatik safir 14 typon tabanca blow tabanca