FİLİNTALAR GRUBU - 2 MAYIS FOSFORLU HEDEF VURALIM, FOSFORLU CEVRİYE'Yİ VURMAYALIM BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • --------------------------------------------------------------------------------
    Fosforlu hedefi vuralım, Fosforlu Cevriye'yi vurmayalım.
    Atış güvenlik kurallarına uyalım, camiyamıza tesis kazandıralım buluşması.

Filintalar, 2 Mayıs Pazar günü Saat 10:00 da Reşadiye'de buluşuyoruz. Bütün dostları bekleriz.
    --------------------------------------------------------------------------------

• Buluşmalara herzaman olduğu gibi devam ediyoruz . Durmak yok !

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• sevgili anymess, yaş ve hobiler çok benzer. meslek de öyle.

ama ben avrupa yakasının taksisiyim valla oralar bana çok yabancı. ikea otopark solda mı kalıyor haritada sağda mı onu bile çıkaramadım.

• Ben geçen haftaki buluşmaya gittim. Reşadiyedeki bu yere ilk gidişimdi. GPS/Navigasyon kullanarak gittiğim halde zor buldum. Son 1 km kala GPS yanlış (çıkmaz yola) soktu. Sağa dön dediği yerde dönülecek yol yoktu vs. Bende sonunda kafamı kullanarak buldum. Ancak ilk defa gelecekseniz ve buraları benim gibi bilmiyorsanız bilen ve gelen birisiyle buluşup gelmenizde fayda var. Şimdi tekrar gidecek olsam GPS olmadan bulamam. Bazı saptığım yerleri/yolları tam hatırlamıyorum çünkü.. Birde Gidiş-Geliş Avcılardan toplam 140 km tuttu :(

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• ya ne güzel dediniz bizim bu taraflarda da yok mu böyle alanlar acaba

filintalar-evropa alt branşı açardık karşı yakadaki kardeşlerimizi biz mekanımıza davet ederdik...

• ya ne güzel dediniz bizim bu taraflarda da yok mu böyle alanlar acaba

filintalar-evropa alt branşı açardık karşı yakadaki kardeşlerimizi biz mekanımıza davet ederdik...

avilar beylikduzu civarinda bulusma ayarlayalim diye az cabalamadim ama sonuc husran oldu.. :/

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• Basit bir tarif yapayım gelmek isteyenler için, belli noktalar var buna uyulursa bulmak kolay. Şile otobanını başlangıç olarak sayarsak Çekmeköy Madenler hiç biryere sapmadan devam daha sonra Sarıgazi sapagı sağda kalıyor yine düz devam 500 M. sonra ışılardan sola Taşdelen tabelası var giriyorsunuz ve yine hiçbir yere sapmadan yolun sizi götürdüğü son noktaya karşınızda askeriyenin ormanı gidişgeliş ayrılmış biryol SOLA dönüyorsunuz 1 yada 1.5 km sonra köşede YASİN MARKET yine ordan SOL ileride yol biraz egimli tırmanıyorsunuz rampa bitince gözünüz solda olsun ÇEKMEKÖY MESİRE ALANI ve GELDİNİZ :wel:co:m

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• İstanbul team ne zaman buluşuyor en yakın zaman ?

• Filintalar Grubu olarak hemen hemen her pazar Reşadiye'deki alanımızda buluşuyoruz.Alanın krokisi forumda mevcut.Gelebilirseniz tanışma imkanı buluruz.

FİLİNTALAR GRUBU

• İyi günler

Arabası olmayan ve Levent, Mertocity'den gelecek olan ne yapmalı.
    Otobüs Minibüs vs kullanarak ulaşmak mümkün mü.
    yakın bir mesafeye varıldığında taksi'ye binip Şöföre yeri nasıl tarif edebilirim ??

Şimdiden teşekkürler.

• Hava şartlari uygun olduğunda, müsait olan arkadaşlar cumartesi günleri de atış alanina geliyorlar. Ancak, malesef bu hafta Cumartesi için katılım konusunda pek rağbet olmayacağını düşünüyorum. Haftaya organize olacak arkadaşlar sizi mutlaka haberdar edecektir. Beraberce keyifli vakit geçirmek üzere alana bekleriz.

• Sayın abiler . Ben de aranıza yeni katıldım. Ümraniye civarında
    oturuyorum. Her hafta buluşma oluyor sanırım. Genelde cumartesi mi pazar
    mı buluşmalar? İlk fırsatta geleceğim. bir de mesire alanının krokisi
    eklenirse gelecek arkadaşlara yardımcı olur sanırım.

0