1 Mayıs 2010 Bize hergün bayram buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • teşekkür ederim çok sağolun :him:s

• Sıcak, güzel ve bol atışlı bir gündü. Emeği geçen arkadaşlarıma ve katılan kardeşlerime teşekkürler. Evren hedefler çok güzelmiş sağol. Sağlıcakla kalın.

• Hepinize teşekkürler yine keyifli bir sabah geçirdim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Nooohhh beee...

Yahu 5 aydır ilk defa arkadaşlarımla atış yapabildim... Gerçi birçoğu benim gitmemi bekleyip gelmişler ama :) Gittiğimde Erdem oradaydı yanında arkadaşı Bülent beyde vardı, sanıyorum zehiri aldı kendisi... Sonra (yanlışım varsa kusura bakmayın, hep o ok yüzünden valla) Başar ve Mehmet geldiler... Yeni tanımama karşın sevdim, hepsi okumuş çocuklar :) Şaka bir yana, umarım her C.tesi 1 - 1.5 saatte olsa katılabilirim tekrar...

Bu arada Baybarsla görüştük akşamüzeri, bir çay içip az sohbet ettik, onuda uzun zamandır görmüyordum... Özlemişim, iyi oldu... Air Bomb'u da aldım :) Şimdi iş bir dolum ucu almaya kaldı, önümüzdeki ay inşallah...

Yarın saat 1400 gibi gene kendimle buluşmaya gidiyorum PS'a, katılmak isteyenleri beklerim efenim...

Sağlıcakla kalın...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• bu hobiye yeni başlayan birisi olarak benim için çok keyifli bir gündü. herkese çok teşekkür ederim. :)

• Öncelikle Erdem abi fotolar çok güzel olmuş eline sağlık:) Benim için çok eğitici öğretici bir o kadar da keyif dolu bir cumartesi oldu. PCP leri yakından görme umuduyla gitmiştim, görmek bi yana bir çok farklı marka ve modelle ateş etme fırsatım bile oldu:) bu fırsatı veren herkese ayrı ayrı teşekkür etmek isterim. Kafamda ki bir çok soruya cvp buldum :him:s bazı şeyler daha bi netleşti fakat bi o kadarda yeni sorular çıktı :him:s ortaya sanırım ZEHRİ!!! aldım hadi bakalım hayırlısı herkese iyi akşamlar.

• İzmirde painbollhakemlik kursunda olduğum için gelemedim ama aklım hep sizinleydi:) Yine çok keyifli bir buluşma olmkuş anlaşılan. Sayımız arttıkça dahada güzel olacvaktır eminim. Yeni tüfeğimi de denemeyi hız ölçümünü yapmayı düşünüyordum. Salı ya da Çarşamba akşamı "16:00- 17:00 gibi gidip 2 saat atış yapmak istiyorum. Gelmek isteyen arkadşları bekleriz.Erdem abi sana ayrıca teşekkürle fotğraflar için, Sabah erken saatlerde seni yalnız bıraktığım gelemediğim için de özür:)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Aslında büyüklerimiz varken bana düşmez ama kısa bir anlığına konuştuğumuz çardak fikri ile ilgili bir organizasyon yapsak nasıl olur dersiniz?

Malumunuz güneş hepimizi oldukça bunaltıyor,aşağıda linkini verdiğim çardak acil bir çözüm olarak işimizi görür mü? 2 tane alsak,eğer beğenirseniz alayım kısmet olursa haftaya getiririm.

Bu arada buluşma inanılmaz keyifli idi herkese teşekkür ederim.

http://www.koctas.com.tr/U/Beyaz-Cardak/Beyaz/1930?R=296

saygılarımla

Umut

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Nooohhh beee... Nooohhh beee... Nooohhh beee... Nooohhh beee... Nooohhh beee... Nooohhh beee...

Bugün müthişti... Son 5 ayın en keyifli Pazar gününü yaşadım... Tam PS'a gitmek üzere evden çıkarken Osman abi aradı, "gel dükkana da birlikte gidelim" dedi, gittim, bir kahve içtik birlikte sonra Osman abi elinde fazla olan dolum aparatını, kendime bir tane alana dek kullanmam için ödünç verdi sağolsun ve scubam da faal oldu... Osman abi, tekrar teşekkür ederim...

Osman abinin cephaneliğini arabaya zor bela yükledik ve PS'a gittik... Hava süper, rüzgar 0 knot, tüp dolu, silahlar güzel... E bir atıcı daha ne ister? Çay... O da geldi, başka ne ister, Erdem ve Serdar, onlar da geldi daha da bişey isteyemedik zaten ayıp olur diye... :) Bir sürü silahla bir sürü güzel grupman yaptık, çay kahve içtik, güldük eğlendik ve üç güzel saat sonunda Allaha şükür edip ayrıldık... Vallahi benim için rektifiye gibi bir gündü... Başta Osman abi olmak üzere yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim, yüce rabbim herkese bu kadar keyifli atış günleri nasip etsin inşallah... :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem, uzun zaman sonra bile olsa senden böyle güzel haberler almak beni çok sevindirdi, özlemişiz seni.

Dün atıştan sonra saat 13.30 sıralarında Teknosman'a da uğradım kapıda asma kilit vardı görüşemedik. Bu hafta görüşemediğim tüm arkadaşlara sevgiler.

• Cem, uzun zaman sonra bile olsa senden böyle güzel haberler almak beni çok sevindirdi, özlemişiz seni.

Dün atıştan sonra saat 13.30 sıralarında Teknosman'a da uğradım kapıda asma kilit vardı görüşemedik. Bu hafta görüşemediğim tüm arkadaşlara sevgiler.

Komutanım bende sizleri özledim... Yaz geldi artık, erken saatlerde buluşmalar başlar, yakın zamanda görüşürüz inşallah...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Cem yeniden atış alanına dönebilmene çok sevindim. Ben dediğin gibi 3 puanı alıp geldim ;şrofls;. Haftaya da avcılık kursunun sınavı olacak muhtemelen ama sen gelirsen pazar günü de gelirim. Çok özlettin kendini çoookkk...

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Cem yeniden atış alanına dönebilmene çok sevindim. Ben dediğin gibi 3 puanı alıp geldim ;şrofls;. Haftaya da avcılık kursunun sınavı olacak muhtemelen ama sen gelirsen pazar günü de gelirim. Çok özlettin kendini çoookkk...

HELAL OLSUN SANA, HELAL OLSUN
    ;d;;keyf;;d; HELAL OLSUN SANA, HELAL OLSUN ;d;;keyf;;d; HELAL OLSUN SANA, HELAL OLSUN ;d;;keyf;;d; HELAL OLSUN SANA, HELAL OLSUN ;d;;keyf;;d; HELAL OLSUN SANA, HELAL OLSUN ;d;;keyf;;d; HELAL OLSUN SANA, HELAL OLSUN ;d;;keyf;;d; HELAL OLSUN SANA, HELAL OLSUN ;d;;keyf;;d;

Valla bende özledim abi... Cumartesi günü Gülüşen İtalyaya gidiyor, ben Pazar günü PS'a çadırı kurarım :) Beklerim... Nevale, Meriçe ve Tunaya çok selam... Dogocanın burnunu sık benim için :)

Sevgiler...

Not: Bence sen Urfaya da gitte şu kupayıda alalım artık :) :) :)

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Valla fena fikir değil ama bünye ve duygusal durum kaldırmaz Cem ;şrofls;. Pazara görüşürüz inşallah

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• İnşallah abi... Kendine iyi bak...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• ankara ekibi tüfeğim bozuldu bi akıl verin gözünüzü seveyim

S410

E az önce verdik ya yau... :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

Denizde kum sende tüfek. Karanlık tarafın tüfekleriyle devam et Alper :)

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png