EVANIX MONSTER

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Windy City de satışta $999 çokk güzel aletler,ceketli namlular..Bakalım TR fiyatı ne olacak?

• Türkiye fiyatı yurt dışı fiyatı + 500 dolores olduğuna göre

windy city 1499 $

monsterda 1979$

gene insaflı sayılır :whistling:

• Monster, Türkiye'de 1.979 USD olursa (Dalış tüpü ve aparat ile daha da artar) FX Independent almak çok daha mantıklı olacaktır 1.650 EU'ya.

• pyramidair her iki silahında 6 Haziran tarihinde yollanabileceğini yazmış, önsipariş alıyorlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• peki türkiyeye gönderme bedeli nekadar acaba

Forumda çok konuşuldu ve tartışıldı bu konu.. Malesef resmi ithalat harici bireysel olarak getirtemiyoruz bu tip tüfekleri...Bir dürbün için başıma neler geldi bir bilseniz... ;hirr;

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR....:

AirArms S410 Tumbhole

• peki türkiyeye gönderme bedeli nekadar acaba

Stutgart'a kaça gönderiyorlar? yaklaşık o fiyata gelir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• suan istanbuldayim,stuttgarta gelemez cünkü burda genelinizin kullandigi bircok tüfek icin avcilik izniniz yada silah ruhsatinizin olmasi gerekli.arti türkiyedeki gibi bos alanda degil aticilik klüplerinde derneklerinde atmak mecburiyeti var.Evanix windycity mayisa kadar getirilir diye umut ediyordum ama herhalde daha cok beklenilecek gibi.fiyat olarakta katiliyorum biraz daha tuzlu satilir,

• unutmadan bisey merak ediyorum,hatsan disinda yerli pcp yapan yada girisimde bulunan bir firma varmi acaba,ciddi anlamda tabi,bireysel degil

• Bildiğim kadarıyla şu an Hatsan dışında yok abi.

Hatsan Mod 99 5,5mm + Optima 3x9-32 dürbün