o-ring degişimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • namludan kurmalı bir tüfekte,pellet yukledıgımız yerde bir o-ring var,ve yuvası. yenı o rıng aldım.bu yuvaya bu o-ringi tutturmak ıcın ne gibi maddeler kullanabılırım? örn : uhu,japon,sıcak silikon vs?

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Hiçbirşey sürmenize gerek yok. Bahsettiğiniz oringler geçmedir. Eski olanı çıkarıp yeni olanı sıkıca yerleştirin, sadece takma kolaylığı sağlamak için kayganlaştırıcı birşey sürebilirsiniz. Öyle uhuya falan gerek yok.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Official Post

Bunun ismi O-Ring değil conta, o yüzden bu aldığın O-Ring i burada kullanamazsın, bunun yerine sağdaki orijinal conta ölçülerinde yumuşak plastik - kauçuk - lastik benzeri bir hortumdan uygun ölçüde kesip takarsın.

• Üstüste 2 o-ring kurtarırsa yapıştırmayı dene birbirlerine.

• ikisi de aklıma geldi. ama bu boyutta ve aradıgım yumusaklıkta hortum cok zor bulurum mustafa amca.ilker abi senin dedigin sekilde kurtarıyo gibi ama ne ile yapıştıracagıma karar veremedım.hani bazı kımyassallar o-ringlerin yapısını bozuyormuş ya.ondan japon tarzı yapıştırıcılar pek uygun gelmedi

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Official Post

Eskisi kopuk değilse ters çevir tak, yüksekliği azalmışsa alta makara ipi yerleştir üzerine orijinal contasını ters çevirip tak.

• Nasıl aklıma gelmedi :) mod 125 e aynen bunu uygulamıştım. Ters çevirdim ve sorun bitti :D

• abi sorun yoktu zaten,sdece biraz sertleşmiş gibiydi,ama tersine baktım hala yumusacık ^^ basit ama işe yarar bir çözüm oldu,çok sağolun saygıdeğer büyüklerim

www.enfarklisi.com

0 RH (+)