artık bende dogru yolu buldum (s410 fp)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkdaşlar dun nofer ercan abiden aldıgım s410um elıme ulaştı çoğunuz emınım daha once gormussunudur ama ekran harıcınde ılk kez gördüm öğrendiklerim kalitenin ne oldugu ceviz kundağın ne kadar güzel bişey oldugu (onceden kendı kendıme derdım deli mi bu insanlar aynı tufege 300 lira fazla veriyorlar) birde resimlerinde sideleverı sevmezdim kocaman birşeymiş gibi gözüküyor ama gayet hoş ve kibar bişeymiş birde isabet iki grupman yaptım bugun benım hatalarım olmasa 50kuruşa bile sıgıcak grupman 80 metrede cunku ıkı üç pelleti aynı deliğe atmısım yanyana desem daha dogru olcak baya konustum (biraz heyecanlıyım)

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Official Post

Veysel, yeni silahın hayırlı olsun. ;tese;kkur

• sağol mustafa abi

B RH +

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• #hims Hayırlı olsun,gülegüle kullanın. Konu başlığını okuyunca bir an sizi namaza başladı sandım #hims

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• saolun

B RH +

• Hayırlı olsun. Bir sonra gelecek partiden ben de düşünüyorum bir s410 almayı. Ancak Veysel, senin AR6 elime geçer geçmez bi sorun yaşadım. Şarjörlerden biri yerine oturmuyor. Henüz atış yapma imkanım olmadı, 2 saat önce aldım kargodan. Bu sorundan sanırım senin de haberin yoktu. Bakalım üstesinden gelebilecek miyim. Daha önce tüfeği tamamen söküp toplamışsın gibi geldi bana.
    Tekrar hayırlı olsun.

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.

• Hayırlı,uğurlu olsun. Kazasız ; keyifli atışlar.

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• sağol kadir abi hasanbilir cenk hoca desert eagle

cenk hocam daha once tamamen tüfepi sökmedim sadece bipodu kundaga monte etmek için söktüm zaten anlamam mekanik kısım ayarlamaktan sarşöre gelince namlubıraz sola cevirin sorun halolcaktır

B RH +

• sarşöre gelince namlu bıraz sola cevirin sorun halolcaktır

Güdürdün ya beni, Allah da seni güldürsün. ;lol;;lol;
    Yalnız şunu söyleyeyim, ben askerde topçuydum, bana namluyu çevir deyince milyem cinsinden yan ve yükseliş vermen lazım. ;rofl.;

• namlu donuyor hocam ar6ların en saga kadar sıkarsan diger sarjorude cevırmez o yuzden dedım

B RH +

• Official Post

Evanix AR6 namlusu bloğa 12 metrik 1 diş olarak vidalanıyor, bunun nedeni şarjörün arka ve önden hava kaçırmaması (az kaçırması) için namlu saat yönünde çevrilerek şarjör boşluğu alınır ve sızdırmazlık minimuma indirilir ancak bu ayarlama yapılıp, şarjörün doğru düzgün çalışırlığı test edildikten sonra bloğun üstünde bulunan setiskur vida sıkılarak namlu sabitlenir ve kendi etrafında dönmesi engellenir.

Hocam senin silahında hayırlı olsun. ;d;

• Hocam senin silahında hayırlı olsun. ;d;

Teşekkür ederim.