8 Mayıs 2010 "bu haftayı boş geçersek ayıp olur" buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alıntı

RaptorX tarafından
    "impo" Taylan bey sağolsun bize 25yarda hedeflerinden gönderdi.
    Hedefler biraz önce elime geçti, kendisine tekrar teşekkür ederim.

Rica ederim , umarım hoşunuza gider.Açıkçası Nighthawk'ın HW100 + Falcon T36 kombinasyonunun 25 yard benchrest atışlarında bir adım önde olduğunu düşünüyorum.Silah bir de 4,5 mm olsaymış..

FİLİNTALAR GRUBU

• Evet benim kombinasyon zaten bu tip atışlar amaçlanarak yapıldı. 4.5mm bulsam bir tane alırım kardeş olurlar. Ayrıca avantajlı olabilirim ama ciddi rakiplerim var. Özellikle masabaşı oyunları şakaya gelmez ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• müsabaka saat 08.00da başlar, geç saate kalıp pişmeyelim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• arkadaşlar tüfeklerin tüplerini pompayla doldururken dolum aparatını taktığımız pampaya bağlantılı hortumun içindeki conta sıyrıldı ve hava kaçırmayı başladı:( bu saatte olacak şeymi bu:( elinde yedek contAsı veya son çare olarak teflon bandı olan varsa yarın getirebilirmi, çok çok ama çok büyük bir iyilik yapmış olur getiren arkadşım:) Saat hernekadar geç de olsa bir umut adına forma yazıp sizden yardım istemekten başka çarem yoktu arkadşlar.İyi geceler

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Arkadaşlar ayrıca bugün yurt dışından getittirdiğim BSA 8*32*44 Dürbünümün içinden çıkan ayakları tüfeğğime uymadı büyük geldi. Elinde ihtiyaç Fazlası olupta satmak isteyen arkadaşım varsa 30 mm lik sanırım 11 mm çapında iki parça ya da tek parça dampa dürbün ayağı olan varsa alabilirim. Tekrar iyigeceler

Cricket 5,5 mm PLB

• kaça geldi yurtdışından özelden yazarmasın. teflon bantı koydum kutuya sabah unutma almayı

S410

• Ben malesef yarın yine katılamıyorum. Belki öğleye doğru bir uğrayabilirim. Herkese iyi eğlenceler.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• AnkaraTeam sanırım sonunda silahlı kalkışma zannıyla topyekin gözaltına alındı. Hiç ses yok seda yok, giden gelmiyor, acep ne iştir? ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• dünkü buluşmanın fotoğraflarını ekleyecektim çok da güzel çıkmış herkes ( çıkmışız demiyorum ) çadır altında güzel bir bulşma ve müsabaka oldu. Hepsinin fotoğrafları mevcut ama yüklemicemm. Yahu herkesi çekmişim de beni çeken olmamışş:( tekrar tekrar baktım yokum fotoğraflarda:) s;,s £tabanxalı$

Cricket 5,5 mm PLB

• Eminim güzel resimlerdir. :him:s Benim yerimede doyasıya bakarsanız sevinirim. Ayrıca Çadırı kurarken ve toplarken yardım eden herkeze çok teşekkür ederim. :D Güneşten korunup da keyifli vakit geçiren olduysa ne mutlu bana. Saygılar. g;$i

• Arkadaşlar sanıyorum toplanırken kamuflajlı torbasının içinde bulunan yağmurluğumu masanın üzerinde bıraktım. Umarım biriniz emanete almıştır.
    Erdinç bu arada aklıma geldi, dolum aparatının o ringinin aynısından plastik tıpanın üzerinde de var. Toz tıpasının o ringini kullan.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Yağmurluk bende Murat, merak etme

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Teşekkürler Rıfat. O kadar çok malzeme getiriyoruz ki mutlaka bir şeyler unutuluyor.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• yine güzel bir buluşma yaptık, katılan-katılamayan herkeze teşekkürler.

ilk 25yarda puanlı yarışmamızı da yaptık, ilk üç:

1. Erdinç ;tese;kkur
    2. Yusuf ;tese;kkur
    3. TheNighthawk ;tese;kkur

detaylı puan durumu ve hedef kartlarını müsait olunca yeni bir başlık halinde yükleyeceğim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• çadır çok iyi fikirmiş kızarır pişerdik heralde olmasa:) eline sağlık kardeş iyi düşünmüşsün valla. Murat senin yağmurluk beni sırt çantasının altında kalınca görmemişsin sen. dediğin yerdeki oring e bakacam gidince abi sağol. erdem abi alınterimle bastığım havayı 2 dk da kronoda hiç acımadın boşalttın yaa hallaa kollarım ağrıyor. abi bidahaki müsabakamıza kendi aramızda takım oluşturalım. Ben fotoğrafları yüklemeye çalışacamm ilk fırsatta.Güzel bir cumartesi geçirmemize sebep olan ve buluşmaya katılan, katılmak isteyip de katılamayan herkese teşekkürler:)

Cricket 5,5 mm PLB

• " katılmak isteyip de katılamayan herkese teşekkürler:)"

;d; ;d; ;d;

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• çadır çok iyi fikirmiş kızarır pişerdik heralde olmasa:) eline sağlık kardeş iyi düşünmüşsün valla. Murat senin yağmurluk beni sırt çantasının altında kalınca görmemişsin sen. dediğin yerdeki oring e bakacam gidince abi sağol. erdem abi alınterimle bastığım havayı 2 dk da kronoda hiç acımadın boşalttın yaa hallaa kollarım ağrıyor. abi bidahaki müsabakamıza kendi aramızda takım oluşturalım. Ben fotoğrafları yüklemeye çalışacamm ilk fırsatta.Güzel bir cumartesi geçirmemize sebep olan ve buluşmaya katılan, katılmak isteyip de katılamayan herkese teşekkürler:)

Güneşten korunup da keyifli vakit geçiren olduysa ne mutlu bana. Saygılar. :him:s :him:s