AA S410 Xtra 20m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selam,

Mustafa Serdar Bey sayesinde AA S410 Xtra sahibi oldum. Kendisine buradan ilgisi için teşekkür ederim.

Dürbünüm Nikko AG 10-50x60 FT. Atış esnasında atış ayağı da kullandım.

Atış mesafem 20 m rüzgarsız ortam, maksimum güç. (evin içi)

Atış emniyeti için yaklaşık 2 cm kalınlığında masif tahta levha kullandım ama deler geçer diye arkasına da eski kitap besledim ne olur ne olmaz diye. Netekim ilk atışta anladımki tahta levha yetersiz, tüfeğin gücü çok fazla peynir gibi delip geçiyor tahtayı.

Atışa yaklaşık 10 cm kalınlığında kitap ile devam ettim. Sonuç iyi kitabın ortasında kalıyor pellet.

İlk 10 atışım sıfırlama atışı oldu, sonuçlar tatminkar sıfırlama tamam.

Sonraki 10 atışımın resmini ekliyorum. 7 yaşımdan beri havalı tüfek kullanırım. Böyle bir grupman ne gördüm ne yaptım. Resimdeki sağ üst çapraza 1 cm sapan pellet de benim nişan alma hatam. Tetik düşürürken saptırdım pozisyonumu. Yoksa 10 atış da bulseye.

Hedef kağıdı A4 boyutunda ve kırmızı nokta 1,5 cm çapında.

Grupman fotosu da aşağıda. Herkese tavsiye ederim. En büyük AA 410 başka büyük yok :P
    [Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100525/temp/v9evc6m6.jpg]

Airarms S 410 Ex
    Diana Mod 54
    Buhag 12 Cal.
    Sig Sauer P226 9 mm

• Tebrikler...
    Demekki Havalı Silahınızı daha yeni bulmuşsunuz.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• hayırlı olsun, elinize sağlık.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Silahınız hayırlı olsun :D ,kazasız belasız atışlar dilerim,gurupman yaptığınız mesafe çok kısa daha uzun mesafeli atışlar gurupman resimlerinizi ve AAs410 hakkındaki yorumlarınızı okumak isterim nitekim almayı düşündüğüm bir silah şu an yatagun stoklarında olmasada FP modelini ilk alacaklardanım silahınızın daha sonraki testlerinde yaşadıklarınızı burada paylaşırsanız sevinirim,keyifli atışlar

• gulgule kullanın hayırlı olsun

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• güle güle kullanın . ( şu AA s410 sahiplerini bi kıskanıyorum ki sormayın gitsin yahu... ) ;atlise;

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• İyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Mehmet70 arkadaşım mesafenin kısa olduğunu söylemiş, doğrudur. Ben sadece tüfekteki ilk atışlarımı paylaşma amacıyla foruma yazdım. İlk defa PCP kullanan biri olarak yaylıda hiçbir şekilde (20 metre de olsa) bulamadığım bir grupman ile karşılaşmak beni memnun etti tabiki. Uzun mesafe atışlarımı ve tecrübelerimi de forumda belirteceğim.

Sevgiler saygılar.

Airarms S 410 Ex
    Diana Mod 54
    Buhag 12 Cal.
    Sig Sauer P226 9 mm

• iyi günlerde kullanın.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• tüfeğin hayırlı olsun kardeş benimde yarın kısmet olursa long elime geçecek dediklerine göre fena değilmiş grupmanblarımı sizlerle paylaşacam en kısa zamanda. lakin hw 77 de 27 m. de peşpeşe tek delik yaptım bu konuda dikkatinizi çekerim böyle bir pcp de 50 m tek delik bekliyorum sizlerden ve tüm arkadaşlardan saygılar.

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup: