ilk pcp silahıma kavuştum.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Uzun zamandır günde enaz 1-2 saatimi ayırarak forumlarda gezinme sonucunda nihayet ilk silahım hatsan at44 wx 10 lw ye kavuştum.Tüfek sağolsun Mustafa Bey in ben rezerve ettirir ettirmez kargoya vermesi sayesinde bu akşam elime ulaştı.İtinayla paketlenmiş, emeği geçenlerin ellerine sağlık.Silahı elime alınca eski tüfeklerimin hali gözümün önüne geldi ,kendimden utandım.Bir silaha bu kadar mı güzel bakılır.Kız gibi maşallah, bayıldım.İlanda belirtilmediği halde Mustafa Bey sağolsun kargoyu kendisi karşılamış.Tüm yatagun ekibine tekrar teşekkürler..Herkesin gönlündeki silaha sahip olması dileğiyle...

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Kazasız belasız, güle güle kullanın... Meskun mahallerde kılıfında taşıyın... Arkasında ne olduğundan emin olmadığınız hedeflere ateş etmeyin... Ülkemizde havalı silahla av yapmak yasak olduğundan, avlanmayın... :)

Tekrar hayırlı olsun...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• güzel günlerde iyi peletlerle kullanmanız dileğiyle...

ankarada olsaydınız cumartesileri beklerdik......

S410

• iyi dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkürler..Kafasi Bey ankaradayım zaten .Ve eminim çok yakında içinden çıkamadığım bir iş nedeniyle zorunlu katılımda bulunacağım bir buluşmaya..Şimdiden bu parça ne işe yarıyor ,şu parça da neyin nesi gibi abondan bi durumdayım.Gözünü seveyim çiftenin 2 tane kocaman delik var.Kim olsa fişeği nereye sokacağını az buçuk tahmin eder:)

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Hayırlı, kazasız, belasız olsun.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• güzel günlerde iyi atışlar yapmanız dileğiyle...

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Hayırlı olsun abi kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.Atış videonuzuda en kısa zamanda bekliyorum abi. ½bay£bay`;

Gamo Whisper-X .177 + Nikula 4*32

Ekol Aras Magnum 9mm

agtagtagt

• Hayırlı Olsun güle Güle Kullanın,İsabetli Atışlar dilerim. ;tese;kkur

Weihrauch HW 100T 5.5 mm + Tasko 6-24x50
    Muhammed YILMAZ

• Hayırlı uğurlu olsun.kazasız, belasız, keyifli atışlar dilerim.