Artık bende havalıyım :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün biraz kaytarıp gittim bir cfx royal 4.5 aldım. Silah beklediğimden rahat geldi bana. Hayatımda ilk defa dürbünle silah kullanıyorum. Dürbünü sıfırlamak gayet kolay geldi ve ne tesadüf ki taktıktan hemen sonra yaptığım atışlarda sadece 2-3 cm oynama oluyordu. Hemen grup yaptım. Onlarıda sizle paylaşmak istedim :) Hepsi 5 er atış.

Promagnum 11m

[Resim Engellendi: http://i28.tinypic.com/2dh7e5k.jpg]

Rocket 11m

[Resim Engellendi: http://i31.tinypic.com/34hdk7d.jpg]

Raptor 11m. Bunda nedense hep yukarı vurdu. Hiçbir ayar değişikliği yok. Diğerleri ile aynı ayar ve mesafe.

[Resim Engellendi: http://i31.tinypic.com/255ul8n.jpg]

• hayırlı uğurlu olsun isabetli atışlar dileyelim.

raptor pelet diğerlerine göre hafif olduğu için genel olarak atışlarda sapma yapıyor benimde raptorla yaptığım atışlarda bu sapma hep yukarı doğru oldu. gamo hunter tavsiye ederim kubbeli bi yapıya sahip olduğu için havayı daha güzel yarıyor ve atışlarda istikrar sağlıyor.

tekrar hayırlı olsun

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Teşekkür ederim :)

Birde şu dürbünün ışığı nasıl yanıyor bulursam acayip mutlu olucam. Remington 3-9x40E dürbün marka ve modelim. Bir türlü ışık olayına giremedim.

• Hayırlısı olsun. ;)

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• Hayırlı olsun, isabetli atışlar dilerim. serdarhavsut'un belirttiği gibi Raptor çok hafif bir pellet, bu nedenle yukarı vurmuştur, sizide buluşmalarımıza bekliyoruz artık.
    dürbün ışığına gelince, önemsiz bir özellik, olmasada olur bence.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Düğmenin üst kapağında pil yeri var pili bitmiş olabilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• pilin yenisini takıncada yakmasanda iki günde bitiyor ,gereksiz bir ayrıntı keyifli atışlar ^^:)g;$i

• Teşekkürler hepinize. Sökmeye çalıştım ama kapak öyle bir kapatılmış ki bir daha açılmamak üzere sanki. Gereksiz bir ayrıntıymış zaten :)

Buluşmalara da gelmeye çalışıcam artık bir engelim olmadığı sürece. :thumbup:

• Hayırlı olsun, kazasız, zevkli atışlar dilerim.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Official Post

Hayırlı olsun Doğan kardeşim, İsabetli atışlar dilerim. :)

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Teşekkür ederim Mustafa Bey. Ben neden daha önce böyle birşeye kalkışmadım hala hayret ediyorum. Poze ile atış yapmaktan bu kadar zevk almadığımı söyleyebilirim çok rahat. Dürbün olayı çok zevkli. Tamda sıfırladım şimdi, nereyi tutsam orayı vuruyor mübarek :)

• kardeş aynı tüfekten bende almak istiyorum seninle bir konuşsam iyi olucak. kararsız kaldım

mustafa beyde yardımlarını bekliyorum.

bundan 6-7 yıl önce bende daisy marka profosyonel bir tüfek vardı şarjörlü ve pistonlu etklili ve nokta atışları vardı, o tüfeğe benzer bir tüfek bulamadım deli gibi arıyorum ama yok bilgisi olan lütfen yardımcı olsun martuz9@hotmail.com

• Msn e ekledim kardeş, oradan konuşabiliriz. Bence sen alacağın zevke bak. Başkası tavsiye etti diye beğenmediğin bir silahı alıp, istemeyerek kullanmaktan iyidir.