co 2 tabancalarda laser poınter kesinlikle şart

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • crosman 5511 blow back. ne kadar attıysam düzgün bir grupman yapamadım. gitti gidiyordan bir tane 45 tl ye lazer poınter aldım sıfırladım. 10 metreden co2 tüpü nerdeyse her atışta vuruyorum. sanırım bu tarz tabancaların vazgeçilmezi olsa gerek.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bir polis arkadaşıma hediye olarak almayı düşünüyorum.lazer pointer ateşli cz-75 silaha takılabilir mi aceba. yada takılabilmesi için kızak şart mı? Yoksa tetiğin olduğu yerde tetik koruyucusuna takılan cinsleri varmıdır? saygılar...

• bir polis arkadaşıma hediye olarak almayı düşünüyorum.lazer pointer ateşli cz-75 silaha takılabilir mi aceba. yada takılabilmesi için kızak şart mı? Yoksa tetiğin olduğu yerde tetik koruyucusuna takılan cinsleri varmıdır? saygılar...

kızak mutlaka olması lazım tabi. laserin tek kötü tarafı gündüzleri güneşte farkedilmemesi. farkedilsin dedinizmi o zaman güçlü laser almanız lazımki oda yine güneşte 20 metreyi zor geçer

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• cz 75 ve diğer birçok silaha lazer pointer takılık bunun için 3 seçenek mevcut.

1.Tetik korumasına takılan universal model (hemen hemen tüm markalar)
    2.Mili değiştirip lazer pointer takma yöntemi (markaya göra farklılık gösterir)
    3.Lazer pointer li kabze (markaya göre farklılık gösterir)

• Tetik korumasına takılan universal model (hemen hemen tüm markalar) bu aparatı nerede bulabilirim

• Laser ile kılıfa koyamayabilir. Polis için de bu sıkıntı yaratır.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Lazer pointer elbette ki nokta atışı için çok büyük kolaylık, yanlız lazerin herkes tarafından görünür olması, bu işi ciddi operasyonlarda kullamanın sakıncalı olmasına yolaçıyor, atış talimi için çok iyi birşey, bunun sayesinde havalı tabancayı göz hizasına kaldırmadan makinalı ile atış yapar gibi kullanmak ise çok güzel bir his...

Walther cp99
    Daisy 008