Zoraki HP-01 alacağım...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Zoraki HP-01 alacağım, kullanıcısı olanlardan yorum bekliyorum. 350 TL civarı fiyatlar var, bu fiyata alınmaya değer mi? Okuduğum yorumlarda genelde negatif bir eleştiri göremedim, sizlerin negatif bir yorumunuz var mı?

Bir de aksesuar kullanan varsa bunları da belirtir misiniz?

GAMO CF20 4.5MM (1991)
    ZORAKI HP01 4.5MM (2011)
    ARMTAC RS-X2 12 GA (2011)

• Silahın şekline önem verdiğim için internetten inceleyerek hw 75 aldım. Ama epeyce büyük olduğu için soğudum. Zoraki HP-01 'i hiç kullanmadım. Görüntü sorun değilse alınabilecek en iyi fiyat-performans oranına sahip pistonlu tabanca bana göre.

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• Silahın şekline önem verdiğim için internetten inceleyerek hw 75 aldım. Ama epeyce büyük olduğu için soğudum. Zoraki HP-01 'i hiç kullanmadım. Görüntü sorun değilse alınabilecek en iyi fiyat-performans oranına sahip pistonlu tabanca bana göre.

Zaten görüntü olarak da HW'yi bikaça katlar...

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben bir zoraki kullanıcısı olarak oldukça memnunum.3 kademe pompa ile yaklaşık 600 Fps ye yakın bir namlu çıkış hızı söz konusu.( Bizzat ölçtüm )
    Kesinlikle tavsiye ederim. Saygılarımla

Airarms Hayaliyle Yaşamak
    Ne demek bilirmisiniz !!!
    ;hirr;
    ;hirr;;hirr;

• Güzel ama büyükçe bir silah elinize alıp denemeden karar vermeyin.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Güzel ama büyükçe bir silah elinize alıp denemeden karar vermeyin.

:thumbup: + 1000 Kesinlikle elinize alıp denemeden karar vermeyin derim ben de. Fiyat/Performans açısından çok iyi bir silah ancak kapzası oldukça kaba, kavramakta güçlük çekebilirsiniz.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Eğer gerçekten çok büyükse Hatsan PCP alıp kundağını keserseniz hem yakın hemde uzun mesafede iyi bir silahınız olur. Kendisi benim ilk PCP tüfeğimdi. Bende 1 hafta kaldı sağolsun Mustafa Serdar sayesinde kurtuldum. 1 hafta da kalsaydı kundağını kesip fantazi deniycektim. (Bu yazdıklarım şaka gibi gelebilir ama ben olsam en azından bir kez düşünürdüm)

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• Benim cinnet anında bir hatsan tüfekten testere ile ayırılmış bir kundak dipçik kısmım var :) hedeflere yakın mesafede büyük hasar verebiliyor. Bozulma servise gönderme gibi bir derdi de yok. Hatta akşamdan suya ıslarsanız daha da etkili ;#taban^l

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Cevaplar için çok teşekkürler. Zoraki' yi bizzat görebileceğim bir adres verebilir misiniz? Kocaeli' ndeyim, İstanbul anadolu tarafı olursa daha iyi olur, yoksa da karşıya geçeriz artık.

GAMO CF20 4.5MM (1991)
    ZORAKI HP01 4.5MM (2011)

• benim bildiğim en yakın neomarin deki meydan av da var..

Hatsan torpedo 155 sas+optima9x44 .22cal

• Cevaplar için çok teşekkürler. Zoraki' yi bizzat görebileceğim bir adres verebilir misiniz? Kocaeli' ndeyim, İstanbul anadolu tarafı olursa daha iyi olur, yoksa da karşıya geçeriz artık.

bence o kadar geldikten sonra yeri yani imalatı imes sanayi sitesinde yanlış hatırlamıyorsam ordan alın bence g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Fabrika satışı var mıdır?

GAMO CF20 4.5MM (1991)
    ZORAKI HP01 4.5MM (2011)

• Bir de hiç cevap alamadığım aksesuar sorusu var... Lazer, red dot vs kullanan var mı? ?(

GAMO CF20 4.5MM (1991)
    ZORAKI HP01 4.5MM (2011)

• 22 mm ayaklı red dot holosight mükemmel olur buna resim eklemeye çalışayım[Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/2h2o2lx.jpg] güzel sağlam bir tabanca tavsiye ederim saygılar

egeteam.png
    Zoraki Ultra Hp01 4.5
    Winchester 22
    GAMO maxima 4.5
    Benjamin super streak 22
    ıcs umarex mp5 airsoft

• Tabanca olarak benim beklentilerimi karşılıyor güç, isabet ve sağlamlık aksesuar kullanan arkadaşlar var onlarda gayet memnun mesajı görürlerse sanırım yanıt yazarlar.

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

konuyla alakasız ama,kocaeli üniversitesini kazandım.en aşagı 5 yıl izmitteyim.acaba haftasonları buluşma oluyor mu? yarın sabah gidiyorum gerçi cevabınızı uzun bir müddet okuyamayacagım.eger buluşma tarzı bir organizasyon düzenlenirse özel mesaj atarsanız sevinirim
    herkese iyi geceler

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• konuyla alakasız ama,kocaeli üniversitesini kazandım.en aşagı 5 yıl izmitteyim.acaba haftasonları buluşma oluyor mu? yarın sabah gidiyorum gerçi cevabınızı uzun bir müddet okuyamayacagım.eger buluşma tarzı bir organizasyon düzenlenirse özel mesaj atarsanız sevinirim
    herkese iyi geceler

Çok sevindim... Afferin... Hayırlı olsun... Allah zihin açıklığı ve çalışma azmi versin...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• çok sağol Cem abi. elimden geldiği kadar okumaya çalışacağım.herkese iyi geceler

İyi geceler ve iyi yolculuklar... Kocaelinde bir sorunun olursa seni yönlendirebileceğim bir arkadaşım var... Sadece bana haber ver...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png