Stroeger x 20 Bakımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silah yeni elime geçicek inş ilk havalı tüfeğim kullandıktan sonra ne tür bi bakıma ihtiyaç duyar bu silahlar, kargoyla gelicek bakım için gerekli araçlar içinde olucak mı olmassa nereden temin edebilirim?

teşekkürler..

• Her kullanımınızdan sonra metal aksamı yağlayın. Belli periyodlarda namu temziliği yapın. 1000 atışta 1 namlu o-ringini değiştirin. Arada bir vidaların sıkılığını kontrol edin. 12.000-13.000 atış sonra yay ve piston keçesini değiştirin.

• namlu oringini 1000 atışta değiştirmek illaki gerekirmi. bendeki 5000 6000 atışta bile hiç yıpranmamıştı.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• birde bu oring nasıl değişiyor bi aparat gerekirmi.

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• stogerin namlu oringi bildiğimiz silindir oringlerden deyil,sökmüye çalışırken heder etmeyin bulamazsınız fabrikası hariç ;kihhik, eğer hasar almış ise ön cepesi sökün ters çevirip takın,iğne yardımı ile çıkara bilirsiniz,1 yahut 2 iğne ilede olur,iğneyi oringe batırmadan sökmüye çalışın

• fabrikadan da o oring biraz zor gelir abi . tüfeği yollasan kargo git gel 20 tutar 15 kuruşluk oring için çok zahmet .

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• stoeger x20'nin oringi kolay çıkacak birşeye benzemiyor değişmesi gerektiğini nerden anlıyacaz

• stogerin namlu oringi bildiğimiz silindir oringlerden deyil,sökmüye çalışırken heder etmeyin bulamazsınız fabrikası hariç ;kihhik, eğer hasar almış ise ön cepesi sökün ters çevirip takın,iğne yardımı ile çıkara bilirsiniz,1 yahut 2 iğne ilede olur,iğneyi oringe batırmadan sökmüye çalışın

abi tüfegi aldıgımda hiç bi deneyimim olmamasına ragmen tetık sıstemıne kadar soküp taktım ...ama oring hariç. benim o ring baya zedelendi .dedigin gibi ters cevireyim dedım ama cıkaramadım. bunu baska cıkarma yolu varmı?

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• stoeger x20'nin oringi kolay çıkacak birşeye benzemiyor değişmesi gerektiğini nerden anlıyacaz

ön kısım da çatlama yahut zamanla erime olmamışsa gerek yok,namlunun ucundan kuvvetlice üfür havayı tut,kaçırmıyorsa sorun yoktur,

abi tüfegi aldıgımda hiç bi deneyimim olmamasına ragmen tetık sıstemıne kadar soküp taktım ...ama oring hariç. benim o ring baya zedelendi .dedigin gibi ters cevireyim dedım ama cıkaramadım. bunu baska cıkarma yolu varmı?

ben 2 tane takribi 6 7 cm lik iğne ile çıkarmıştım,birini altdan sokup diğerinide ona yakın oring in altından geçirip,oynata oynata çıkarmıştım,fazla yüklenme den yavaş yavaş yaparsan çıkar

• tesekkürler...

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177