baikal dan 2 pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1.tüfek biraz profesyonel havalı tüfek sampıyonalarında kullanılan tifekleri andırıyor. ama estetik olarak acıkcası pekte beni tatmin etmedi

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• tüfeng birazda tüfeng gibi olmalı .araziye çıkarsan heryerine toz çamur girer.bir ton ayarada gerek yok. sade tüfenk olmalı.hw 100 bundan daha güzel bence.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Bunlar arazi tüfekleri değil.Hedef tüfekleri genellikle 600 fps civarı hıza sahip oluyorlar.Mükemmel namluları, ayarlanabilir kundakları, ağırlık merkezinin çok iyi oturtulmuş olması genel özelliklerinden.4.5mm olurlar ama bizim bildiğimiz 4.5mm değil yani 4.51,4.49 vs..Bu tüfekler de onlardan biri olabilir..

• tüfeng birazda tüfeng gibi olmalı .araziye çıkarsan heryerine toz çamur girer.bir ton ayarada gerek yok. sade tüfenk olmalı.hw 100 bundan daha güzel bence.

Kesinlikle katılıyorum. Bunlar daha çok oyuncağa benziyor :) Sanki legodan yapılmış gibi

• arkadaşlar bu silahlar müsabaka silahı diye biliyorum ?( genelde yarışma amaçlı kullanılır ergonomi , denge, hafiflik ön planda tutularak imal ediliyorlar kullanım amaçları hedefi vurmaktır, hedefi yıkmak değil güçleri piyasadaki pcp lerin çok altındadır zaten fiyatlarıda biraz pahalıdır bize göre silahlar olmadığını düşünüyorum tabi kişiden kşiye değişir bu kavram, paylaşım için teşekkürler

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bence güzel silahlar her silahın göreve ve karakteri ayrıdır
    o kadar param olsa ben almayı düşünürdüm ve bu tarz bi silah alırdım tabiki bunların yanınada bi tane patriot şart
    onlara param yetmediği için 1077 le idare ediyoruz :) gözümde tüm silahlardan daha değerli ;tufey#

korfezteam.png

• Konuyla alakasız olacak ama konusu açılmışken sormak istiyorum. Bitane müsabaka var karda önce kayıyorlar daha sonra hedefleri vuruyolar. Eurosportta da yayınlanıyo. Orda kullanılan tüfklerin markasını bilen varmı acaba?

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• Konuyla alakasız olacak ama konusu açılmışken sormak istiyorum. Bitane müsabaka var karda önce kayıyorlar daha sonra hedefleri vuruyolar. Eurosportta da yayınlanıyo. Orda kullanılan tüfklerin markasını bilen varmı acaba?

onlar walther, steyr vs. sanırım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet ateşli silah onlar.Kameralarda geriye doğru hafif tepme ve bolt actionu cekince boş mermi kovanları görülebilir :huh:

• Bilgiler için çok teşekkürler. Peki onları almak isteyecek olsak statüsü ne olacak (türkçesi ruhsat gerekecekmi gerekirse ne tür olmalı), getirilebilirmi, kaça malolur?, yoksa bu bir hayalmi ;kihhik,

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• fişeklerinin boyuna bakılırsa o silahlar 22 olarak geçiyor ve yivli silah ruhsatına tabi olur türkiyede varmı bilmiyorum ama yoksa yurt dışından getirmek çok zor

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

aynı şeyi bende gördüm bir alman kanalında geçen hafta