pratik atış desteğim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu formu geçen hafta eklemiştim ancak sitede oluşan ufak çaplı sorundan dolayı silinmiş herkesinki gibi..buda benim xclıg pc in kasasından çıkan köpük ile yaptığım pratik atış desteğim.:(not:aslında bu köpük deyil hepimiz biliriz pc kasasından çıkan köpüğe benziyor ama plastik karışımı birşey

airgunturk.com/attachment/1468/ airgunturk.com/attachment/1469/

• Official Post

Kadir bey eklediğiniz fotoğrafın boyutunu maksimum 1024x768 yaparsan ön izlemen otomatik daha büyük görünür

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• arkadaslar bununla atış yapmak artık bana zevk vermiyoo yaff..her attığımı vuruyorum..tüfeği desteğin üzerine koyunca sanki yapışıyor tüfek sağa yada sola oynama lüksü yok ancak siz kundakdan kaldırırsanız o zaman saga sola oynatabilirsiniz destek deyil mengene sanki sizlerinde bildiği gibi çok çok hafif taşıması kolay

tamam abi not aldım netden proğram indirmem gerekecek galiba resim düzenleme için.pek fazla anlamamda pc den

• arkadaslar bununla atış yapmak artık bana zevk vermiyoo yaff..her attığımı vuruyorum..tüfeği desteğin üzerine koyunca sanki yapışıyor tüfek sağa yada sola oynama lüksü yok ancak siz kundakdan kaldırırsanız o zaman saga sola oynatabilirsiniz destek deyil mengene sanki sizlerinde bildiği gibi çok çok hafif taşıması kolay

tamam abi not aldım netden proğram indirmem gerekecek galiba resim düzenleme için.pek fazla anlamamda pc den

bence harika olmuş...her dakika yeni şeyler öğrenmek çok güzel...emeğinize sonsuz saygılar arkadaşlar...

• cok güzel olmuş dediğn gibi hafiflik konusu önemli

+ 1 ama bence böyle atışlara insan kendini fazla kaptırmaması lazım zira desteksiz atışlarda başarısızlık görünebilir o yüzden bence tesdeksiz atışlara daha çok önem vermek daha isabetli bir karar olur kanısındayım hatda biraz abartmış olacam bu fikir ile ama ( arkerde uygulanan 200 metre koşu ardından atış yapma gibi bir program uygularsa insan kendine arada bir tüfeği dengede tutma açısından çok faydası olacaktır..bunun faydasınıda gerçek tüfekle dağda bayırda ormanda av araken yaptığınız eğitimin ne kadar doğru bir karar olduğunu anlayacaktır insan..

• bende biraz büyükçe örülmüş bir berenin içine, kullanmadığım, delik çorapları doldurdum sonra dikiş ş atarmış gibi yünle ağzını ördüm... gayet güzle iş görüyor işin güzel tarafı hem hafif hemde canta gibi omuzuna asıp istediğin yere götürebiliyorsun...

airgunturk.com/attachment/1539/

• kum torbası atış desteği saolsun Raptorx erdem abi bizlere yaptırdı bunlardan gerçekten çok kullanışlı :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bende biraz büyükçe örülmüş bir berenin içine, kullanmadığım, delik çorapları doldurdum sonra dikiş ş atarmış gibi yünle ağzını ördüm... gayet güzle iş görüyor işin güzel tarafı hem hafif hemde canta gibi omuzuna asıp istediğin yere götürebiliyorsun...

airgunturk.com/attachment/1539/

oda güzel pıratik bir şey

• Booze tüfeğin kundak rengi değişik geldi ,acaba bu renk değiştirildiyse katmalarında nasıl yol izlediniz?

• hocam benim kundağın rengi sağ tarafına yanak dayamak için olan parca eklediğimden ve bazı yerlerinde sol elime göre şekil vermek istediğimden önce komple zımparalandı daha sonra daha koyu bir boya ile tekrar boyandı...ama nasıl bir işleme tabii tutulduğunu bilmiyorum sağolsun normalde bilardo ıstakası imal eden avcı bir arakdaşımız yardımcı oldu