Türkiye de bir ilki yaşıyoruz !!! .357 Recluse

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hem tüp filan lazım olur artık bu kadar hava hacmi bileğe kuvvet olmuyor ;şrofls;. bu arada bir arkadaş demiş ya incir fidanınıda hazırlarsanız memnun olurum ;şrofls;.;şrofls;.;lol;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

incir fidanınıda hazırlarsanız memnun olurum

Lafı bile olmaz, alışveriş yapanlara hediye veriyoruz ;lol;;şrofls;.

• Ben omuzdan ateşlemeli havalı bazooka ların gelmesini bekleyeceğim. Tek atışta 10m çapındaki alanda bulunan tüm şişeleri kırsın :)

Şimdilik bunlar var bişey yapmıyor

http://www.thinkgeek.com/interests/giftsforhim/60b6/

Airzooka

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk ().

• umarım bir süre sonra yasaklamazlar,malum ülkemizde bir dönem satılıpda sonradan yasak olan silahlar mevcut,izinleri için günlerce uğraşılır sonrasında bir şikayetle yasağı konur...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Kalibresi, güzelliği, isabetliliği envai özelliği bir kenara, adı çok etkileyeci. Söylerken değişik bir havası var RECLUUUUSEEEE 357.

A-TAKIMI

• bu silahın teknik verilerini ben bir türlü göremedim Mustafa Bey siz bilirsiniz üç aşşa beş yukarı bizi biraz aydınlatsanız . kaç grainlik mühimmat ı kaç fps ile atar pellet ithalatı olacakmı vs..

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Official Post

bu silahın teknik verilerini ben bir türlü göremedim Mustafa Bey siz bilirsiniz üç aşşa beş yukarı bizi biraz aydınlatsanız . kaç grainlik mühimmat ı kaç fps ile atar pellet ithalatı olacakmı vs..

Her iki sorunuzun yanıtıda YataGunda mevcut;

1. Sorunuz: https://www.yatagun.com.tr/det….357_Recluse=&ID=1356

2. Sorunuz: https://www.yatagun.com.tr/det…d_.357_Pelet=&ID=1353

• benim merek ettiğim, pellet yüklemesinin tek olarak nasıl yüklendiği ve 9 mm lik pelletinin alışılmış klasik pellet tipinden değişik aynı ağırlıkta tabanca kurşunu gibi olanı varmı ?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

benim merek ettiğim, pellet yüklemesinin tek olarak nasıl yüklendiği ve 9 mm lik pelletinin alışılmış klasik pellet tipinden değişik aynı ağırlıkta tabanca kurşunu gibi olanı varmı ?

Alt resimde tırtıklı olan yuvarlak yüksüğü gez istikametinde çekiyorsun yarım daire olaran yani avuç açmış bir yuva görülüyor, oraya peleti koyup, tekrar yüksüğü geri kapatıyorsun.

Nasip olursa 80 - 90 ve 100 grains ağırlıklarda mermi formunda peletlerde yataGun stoklarına girecek.

airgunturk.com/attachment/4571/

• şimdi bu tüfeği aldıkmı artık bize elektirkli yada yakıtlı motorlu bir pompa almakta vacip oluyor ;(

glad ve buna hava yetiştiremem.
    abi bize şu şekil birşey lazım.

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/k21chh.jpg]

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Mustafa, bunlar çok para değmez bence, 300 barlık scuba tüp al, itfaiyeye git doldurt.

• Nasip olursa 80 - 90 ve 100 grains ağırlıklarda mermi formunda peletlerde yataGun stoklarına girecek.

7mm yi görmeden 9 mm ile tanışmış olacaz camiaya büyük hizmet hayırlısı. birde 9 mm de 50-60 grain ağırlığında pellet temin etmek mümkünmüdür?

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Official Post

birde 9 mm de 50-60 grain ağırlığında pellet temin etmek mümkünmüdür?

Kurşun olarak bu ağırlıkta olmaz, namludan çıkmadan parçalanır, bu ağırlıkta olması için içi boş boru gibi pelet yapmak gerekir, yada boyu çok kısa olur, o da isabetli olmaz, 9mm ler 77,8 grains den başlayıp, 150 grains ağırlıklara kadar çıkabiliyor.

• cevap için teşekkür ederim .biraz araştırdım dediğiniz gibi 77.8 grains den daha hafif 9 mm pellet göremedim. bunu sorma amacım 900 fpslerde 80 grain atmak yerine 1000 fps lerde 60-70 grain atarak uzak mesafelerde daha fazla düşme olmasını önleyebilir diye düşünmemdi . anlaşılan 50-60 grain pellet ancak özel üretimle mümkün ;şrofls;.

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Official Post

cevap için teşekkür ederim . bunu sorma amacım 900 fpslerde 80 grain atmak yerine 1000 fps lerde 60-70 grain atarak uzak mesafelerde daha fazla düşme olmasını önleyebilir diye düşünmemdi . anlaşılan 50-60 grain pellet ancak özel üretimle mümkün

Aksine, daha uzun mesafede daha çacuk düşer, çünkü momentumu zayıf olacağı ve BC değeri düşeceği için, kısa mesafe dersen haklısın, namlu çıkış hızı fazla olacağı için yakın mesafede süre olarak hedefe daha çabuk uşaşacağı için isabetlilik daha iyi olabilir.

https://www.yatagun.com.tr/detay2.asp?ID=1348

https://www.yatagun.com.tr/detay2.asp?ID=1349

• cevaplar için tekrar teşekkür ederim

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• maalesef ilçemizdeki itfaiyede böyle bir şey yok. elimiz mahkum bu tip bir pompa almaya :(

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• pompayla scuba doldurulabilirmi acaba ;şrofls;.

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• helal olsun türkiyenin ihtiyacı var böyle insanlara ben 3 gün önce at44 aldım daha sonra değişicem ilk pcp silahım şimdiki hayalim samyang 9 mm :thumbup: