İNCE MEHMET SAÇMALARI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Markayı ve adamı yerden yere vurduk.Aslında takdir etmek lazım. "Yiğidi öldür hakkını yeme"demiş atalarımız..Beğeniriz veya beyenmeyiz ama ortada pekçoğumuzun bir zamanlar yoğun olarak kullandığı bir ürün var ve hala kullanılıyor.Merak ediyorum varmı içimizde ince memed ayarında seri üretim pelet yapacak bir babayiğit? ;director; Kaliteyi arttırr Memed amcaaaa.......

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• O zaman var mısınız ince memet grupmanı yayınlamaya. Ayrıca makro çekim de yapalım. Cümle alem neymiş bu ince memet görsün. Yurt dışı sitelere de ben söz koyacağım fotoğraf ve incelemeleri. Dünyaya tanıtalım madem bu kadar iddiası var.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ince mehmedin gayesi sırf paraaaaaa!!!! kazanmak kaliteli ürün yapayımda benim firmamda bir dünya markası olsun, diye bir kaidesi yok,hesapta kendi kafasına iş yapıyor ne işi işin rezilligi çıkmış ben olsam ki imkanım yok o fabrikada fx ayarında palet yapmaya çalışırım vede yaparım adamlar yapmışya herhalde adamlara gökten inmedi işin pırojeleri!!anladıgım kadarıyla argeye para harcayacak diye ödü patlıyor .aman MEHMET AMCAAAA sakın iyi palet yapma sende kazan ma, bizde kazanmayalım, türkiyede kazanmasın!!!

evanix ar6 hunting master 22klb!!!... hatsan mod_99 sas 22klb, huglu öz yap 12klb. süp poze. huglu 16klb. çifte, sarsılmaz 12klb.!!! nev avrs. ;tese;kkur ;tese;kkur ;tese;kkur

• Aziz Dostlar,
    100 liralık tüfek alıp kullanan arkadaşlarımız tabiiki İnce Mehmet kullanacak.Emin olun İnce Mehmet olmasaydı, yerine Kalın Mahmut ya da benzeri bir şey mutlaka olacaktı.
    100 liralık tüfeğe 25 liralık pellet zaten pek mantıklı olmuyor ;,;-

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Her kör satıcının bir kör alıcısı vardır.
    Kimseyi küçümsemek niyetinde değilim ama forumumuzu/sitemizi İnce Memet adlı ürünün tartışılacak yeri olarak görmüyorum ben.
    Faal durumda olan üyelerimizin silahları incelenirse zannederim yukardaki ifademin gerekçesi ortaya çıkacaktır.
    Kulaktan dolma, incelemeye dayanmayan bilgiler bizim camiada fazla itibar görmez gibime geliyor.
    Sağlıcakla kalın.

S&W 686-6

• kendisine gidip bu yazılanları göstermek isterim ama bir umut olsa içimde neyse...
    Değişen hiç birşey olmayacağı için birşey yapmanın alemi yok.ben yıllardır kendine neler söyledim ama hep kendim dinledim.
    Bir saçma namluya girmiyor,biri namludan düşüyor dedim tüfeğin namlusu bozuk dedi...
    Ne diyelim ki....Bu teknoloji ile bu kadarı bile iyi..
    Hala iyisini yapacam diyor ama hala yapacak ...atı alan üsküdarı geçti haberi yok ne yazık ki

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Ben bir kez kullandım bu peleti, alırken satıcının ısrarı ile almıştım ve 2 kutu satmıştı bana.
    Akşam poligonda atış yaparken gözlerime inanamadım, peleti namluya koydum, namlunun ortasına kadar kaydı ve orada takıldı kaldı, bir tanes ide pelet yükleme yerine koyunca direkt namludan düşmüştü :!:

Ertesi gün 2 kutuyu da aldığım yere iade edip yerine gamo match almıştım.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• ben bir kutu aldım yarın deneyeceğim bu güne kadar s410 şarjöründen düşen pelletim olmadı genelde aa jsb kullanıyorum aradada diana 21.4 ince memedi koyduğumda arkadan kendini salıverdi :D

Air Arms S410 SL XTRA Ambi Deluxe .22 40FT/LBS & Gamo 4-16x50 MD
    Benjamin Marauder Pistol .22 & Nikko Stirling NRD25 Red Dot

• 200mt de 30grainlik, eleywaspmagnum taklidi, başarılı görünüyor. ince memet pelletlerinin genel kusuru genel namlu çapından dar pellet üretmeleri. gerekli çapı tutururlarsa pelletleride başarılı olabilir.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bu Kalın mehmet mermilerinden deneyen ve verim alan-alamayan var mı ? Tavsiye eder mi? Kullananlar yazsın lütfen , şayet gerçekten güzel bir pellet ise üretilmesini teşvik etmeliyiz yoksa eley wasp gibi üretimi durur ve solid pellet falan da bulamayız bir daha...
    Selamlar.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin Berkehan.Ilk yaptığı günden beri inceliyorum iyi ilerleme sağladı solid konusunda.Elley wasp benzeri bir ürün.Üretimi konusunda bu kez yanındaydim.
    Piyasaya çıkmadan önce de sonrada denedim.30 mt de 1 cm yaptığım tek ince mehmet ürünü.Bir arkadaşımız 275 mt de ranger ile çok güzel işler çıkartıyor bu pelletle.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Kalın Memet, uzak mesafe atışlarda birinci tercihim haline geldi:

• Hafif pelletlere oranla düşmesi daha fazla tabi ama, rüzgardan da daha az etkilendiği için uzak mesafede hemen her atışta istediğiniz yere gideceğine emin olabilirsiniz. Diğer forumda paylaştığım dünkü testimde 38,5 fpe'de BC değerini 0,0320 olarak ölçtüm.
    • Fiyatı uygun. Umarım böyle devam eder.
    • Üretim sürecinin çok değişeceğini sanmıyorum. Bu haliyle pek standartı yok. Önce kutuyu boşaltıp saçmaları teker teker inceleyip yıkıyorum. Çapaklarından arınıp, kısası, uzunu ayrıldıktan sonra şarjöre dolmaya hazır hale geliyorlar. Hatsan torpedo gibi üretilip paketlense atmaya doyum olmazdı.
    • Yakın mesafede de tahribatı göz dolduruyor.

Kalite standartının artarak piyasada yaygınlaşmasını dilerim.

Saygılarımla..

0.177 H.Weihrauch HW97k + Hawke SW30 8-32X56IRSF SR12
    0.22 HATSAN AT44 Long + Hawke
    SW30 8-32X56IRSF 20X 1/2 Mil Dot
    0.22 H.Weihrauch HW40 + 0.177 Zoraki namlu
    0.22 H.Weihrauch HW45 + Maccari yay
    6 mm. WE Model GBB Colt's 1911
    6 mm. WE Model GBB S&W M&P

• gamo nun sahtesini yapanlar bunada el atarsa kötü. ama orjinal hali ile kutudan çıkan üründe bir standart olmamasıda ayıp, en kısa sürede düzeltmeliler.

• Düzeltmeliler derken? :)
    Mehmet amca yıllardır tek başına çalışıyor.kimseyi almaz yanına bir ara benim bir arkadaş başladı yanında havalıdan da anlıyordu ama sonradan yollar ayrıldı.Yani ne ar-ge var ne tasarım var ne pazarlama var anlatabildim sanırım...
    Bu kafayla zor.
    Beni alsa karşısına biraz dinlese çok işler çıkacak ama tık yok maalesef.

Neyse siz biraz daha sabredin.Yerli mali çok kalite bir tesis ile çok kalite pelletler geliyor.Müjde mi isterim :)
    Hemde yurt dışında jsb nasıl yapılıyorsa ayni şekilde...

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• o zaman hatsan, torpedo pellet lerini yaptığı gibi bu solid işine de el atsa iyi olur, güçlü pcp si olanların beklentisi bu. torpedo pellet leri gerçekten on numara idi, onlarıda tekrar piyasada görsek iyi olur. ayrıca hatsan-jsb monster lerde bulunmuyor, bi el atarlarsa millet alıp kullansa.

• Düzeltmeliler derken? :)
    Mehmet amca yıllardır tek başına çalışıyor.kimseyi almaz yanına bir ara benim bir arkadaş başladı yanında havalıdan da anlıyordu ama sonradan yollar ayrıldı.Yani ne ar-ge var ne tasarım var ne pazarlama var anlatabildim sanırım...
    Bu kafayla zor.
    Beni alsa karşısına biraz dinlese çok işler çıkacak ama tık yok maalesef.

Neyse siz biraz daha sabredin.Yerli mali çok kalite bir tesis ile çok kalite pelletler geliyor.Müjde mi isterim :)
    Hemde yurt dışında jsb nasıl yapılıyorsa ayni şekilde...

Togay abi çok güzel haber !!! :thumbup: