umarım yanılıyorumdurr :(

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar geçen 2 gün önce mod 135 havalı tüfegim geldi, hill avdan aldım quatro ,sas sistemi falan var diye yazıyordu fakat gelen tüfegin üzerinde buna benzer hiçbir isim yazı vs hiç birşey yok.. benmi yanılıyorum acaba ?

tüfegin resimleri... paketten çıkarttım dampa ayagı takarken farkkettim resimini çekip koydum.

[Resim Engellendi: http://img88.imageshack.us/img88/954/dscf1928u.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Resim Engellendi: http://img848.imageshack.us/img848/8646/dscf1933.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img821.imageshack.us/img821/9287/dscf1927c.th.jpg]

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• Kutusundada hicbirsey yazmiyorsa aldigin malum av bayiisi ile irtibata gec, su anda tuketici haklarin cignenmis bulunuyo haberin olsun bu urunu degistirmeye de hakkin var parani geri almayada.. Bu arada tetik quatroya benzemiyor ama daha tecrubeli yani bu tufegi kullanan kisiler de yorumlarini esirgemesin. Saygilar..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Kutusundada hicbirsey yazmiyorsa aldigin malum av bayiisi ile irtibata gec, su anda tuketici haklarin cignenmis bulunuyo haberin olsun bu urunu degistirmeye de hakkin var parani geri almayada..

evt kadir abiylede konuştum msn de cam açtık gösterdik tüfegi yazı vs hiç bişey yok yarın arıcam adamları göndericem tüfegi..

• Tek kundak vidası galiba SAS olduğunu gösteriyor. Kundak sökülüp bakılabilir sas olup olmadığı hakkında. Tetik göründüğü kadarı ile Quattro değil. Bir arkadaş da aldı aynı yerden bir sorayım durum nedir.

• ben işin ilk başında mod 99 siparişi verdim aradan 4 gün geçti ne kargo geldi ne arayan var aradım hill avı stoklarımızda kalmadı fabrikadan bekliyoruz diyor ertesi gün yine ben aradım fabrika 1 ay mod 99 çıkarmıcakmış diyo başka bir model seçin dediler 135 hoşuma gitti farkını verdim 2 gün sonra geldi oda böyle geldi sinir oldum ya :@...

• ben 3yıl önce aldım kundakta çift vida var benim tetik siyah Quatro-sas degil.
    Bilgim dahilinde quatro-sas ise silahın silindirik gövdesinin üstünde mavi arma şeklinde Quatro SAS yazılarının olması lazım hatsanın resmi sitesindeki ürün resmine bakarsanız silahınızın Quatro sas olmadıgını anlarsınız...saygılar ama süper tercih güç açısından isabeti orta kalite.

• Sizin tüfeğiniz sas ama quatro değil. Sas olanlar kundağa tek vida ile bağlı tıpkı sizinki gibi. Dürbün kızağıda bol kesikli olan eski sistem. O sistem ile dürbün ayağını durdurmak, tek parça ayak veya dampa bile olsa çok zor çünkü ayağın tutnacağı alan azalıyor kesikler yüzünden. Quatro tetik ile eski tetik arasında dağlar kadar fark vark. Ürünü iade edip yeni üretim 135 alın derim. Bende de 135 var ama ben almadan önce aldığım yeri iyice uyardım quatro ve sas değilse gelen tüfeği almam diye ama ben tüfeği görerek ve elden almıştım.

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Alan arkadaşa sordum, telefonda Quattro-SAS ve yeni nesil namlu olduğunu teyit etmişler. Daha eline geçmemiş, gelince belli olacak ne olduğu. Belki size yanlışlıkla vitrinde duran eski bir modeli göndermişlerdir.

• lütfen sattığınız ürünleri iyi kontrol edin gönderin!!!,bir deyil 2 deyil 5 deyil,bunları sıralarsam 4 5 sayfa dolar,son 2 yıl içinde yaşananlar,
    bende bir nokta ya kadar sabrederim,olmadı işini düzgün yapan esnafa yönlendiririm!!! ağrımayan başımı durduk yere niye ağrıtayımki :thumbdown:

• ya bir hafta önce mod 99 siparişi verdim 4 gün geçti aramadılar ben aradım elimizde yok başka birşey seçin dediler seçtim mod 135 oda eski model çktı aradım buğün anlattım olayı yeni sistem o tüfekler diyo dedim resimdeki ürün ile gelen farklı üzerinde yazıları yazmıyor dedim kontrol ettiler evet bir hata olmuş o modellerden artık uzun süre gelmicek dediler ( lafa bak ) ee dedim ne olucak şimdi başka bir model seçin dedi dedim tam 10 gün olucak 1 tüfek gelmedi ben ürünü gönderiyorum paramı iade edin dedim... tmm dediler buğün verdim kargoya bir dahada hill avdan ürün alırsam ...... :@

• lütfen sattığınız ürünleri iyi kontrol edin gönderin!!!,bir deyil 2 deyil 5 deyil,bunları sıralarsam 4 5 sayfa dolar,son 2 yıl içinde yaşananlar,
    bende bir nokta ya kadar sabrederim,olmadı işini düzgün yapan esnafa yönlendiririm!!! ağrımayan başımı durduk yere niye ağrıtayımki :thumbdown:

bu arada abi sanada çok teşekkür ediyorum dün çok yardımcı oldun... senin sayende hallettim

• Bide hillava ben yönlendirdim seni, bana karsi iyi davrandiklari icin ama yaptiklari bu hareketle bende daha igne almam. Tamam insanlik insanlik ama bi yerdede ciddiyet lazim.

• Arkadaşın geri yolladığı tüfeğin ve namludan girdiği gibi çıkan pelletlerin fotoları; Eski tip dürbün kanallı, tek hat kundak vidası var ama SAS değil, Quattro tetik değil, namlusu ise pellet üzerinde hiçbir etki oluşturmuyor. Ayrıca Zarimex neresi ise orası için yapılmış diyor silahın üzerinde???

[gallery]3562[/gallery]

[gallery]3561[/gallery]

[gallery]3560[/gallery]

[gallery]3559[/gallery]

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen trakon ().

• Official Post

Resmin altındaki

Kod
    [gallery]3562[/gallery]

Kısmını mesaja yapıştırın.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Özellikle bana enteresan gelen, namlusu yeni nesil görünüyor. Ancak görüntü var ses yok. Yani şimdi 350tl az para değil, bu paraya bu tüfek reva mı?

Arkadaş bir proje düşünüyordu bu tüfek üzerinde geri iade etti ve 600tl ye HW95 aldı İst. Mercan dan. Yağni 350tl nin üzerine 250tl daha koyunca mükemmel bir tüfek alınabiliyormuş bunu anladım ben.

HW95 Türkiyede 600tl ye alınabiliyorsa, Almanyadan gelişi hadi 500tl olsun
    Şimdi siz karar verin, 500tl ye HW95 gibi kalite akan bir tüfek mi parasını hakediyor, yoksa 350tl lik kaval namlu Mod135 mi?

Not: Tamam hatsan tüfekler orta kalite olabilir ancak fiyatları kaliteleri ile doğru orantılı olmalı. Mod 135 i satsın 150tl ye amenna, ancak o kadar eder bir tüketici olarak benim biçtiğim fiyat bu maalesef.

Şu ana kadar bir Htsan dan Mod125 bir de Webley Longbow alıp kullandım ikisinin de namlusu pellet leri bir boy küçültüyordu traşlayarak, bu Mod135 de tam tersi pelletlere hafiften bir temas ediyor. Acı ama gerçekler bunlar maalesef...

• Sizin yayınladığınız resimdeki tüfek Şubat 2009 üretimli. Bunu 2. resme bakarsanız görürsünüz. 2009 da yeni nesil namlular yoktu. Yeni üretim bir 135 bulup incelemenizi tavsiye ederim. Yeni nesil bir 135 ve eski 125 sahibi olarak namluların kalitesinin çok farklı olduğunu söyleyebilirim. Eskiden Hatsan'ın epey hataları bulunuyordu fakat yeni üretimlerde bunlar giderildi.

Anlamadığım konu ise Yatagun'da 920 TL ye satılan bir tüfeği 600 e nasıl satıyorlar? Daha doğrusu kimse bence 600'e o tüfeği vermez. İkincisi ise 500'e geliş fiyatı olsa diyip, 500 TL'den kıyaslama yapıyorsunuz. Peki hangi bayi geliş fiyatından tüfek satar ki siz geliş fiyatından kıyaslama yapıyorsunuz? Eğer 135 iade edilip üstüne 600 verildiyse zaten 950 TL yapar.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen erksah ().

• Bide hillava ben yönlendirdim seni, bana karsi iyi davrandiklari icin ama yaptiklari bu hareketle bende daha igne almam. Tamam insanlik insanlik ama bi yerdede ciddiyet lazim.

Bir hillav vakası daha ben çok yazdım bu foruma oradan bir şey almayın diye benide sağlam kazıkladılar çünkü..

• Sizin yayınladığınız resimdeki tüfek Şubat 2009 üretimli. Bunu 2. resme bakarsanız görürsünüz. 2009 da yeni nesil namlular yoktu. Yeni üretim bir 135 bulup incelemenizi tavsiye ederim. Yeni nesil bir 135 ve eski 125 sahibi olarak namluların kalitesinin çok farklı olduğunu söyleyebilirim. Eskiden Hatsan'ın epey hataları bulunuyordu fakat yeni üretimlerde bunlar giderildi.

Anlamadığım konu ise Yatagun'da 920 TL ye satılan bir tüfeği 600 e nasıl satıyorlar? Daha doğrusu kimse bence 600'e o tüfeği vermez. İkincisi ise 500'e geliş fiyatı olsa diyip, 500 TL'den kıyaslama yapıyorsunuz. Peki hangi bayi geliş fiyatından tüfek satar ki siz geliş fiyatından kıyaslama yapıyorsunuz? Eğer 135 iade edilip üstüne 600 verildiyse zaten 950 TL yapar.

Evet tüfek 2009 üretimi, fotosunda görülüyor zaten ancak namlusu Eski Nesil ler gibi 10 yivset li ve ince yiv kanallı değil. Yağni bende ki Mod125 gibi değil. Bir av bayiinde Yeni nesil namlulu Mod95 quattro-sas inceledim, namlusu benzer yapıda idi yağni hemen hemen eşit oranda yivset li. Gözümle gördüm, inanmıyorsanız Hillalav a sorun tüfeği oraya iade etmiş arkadaş. Bence siz konu hakkında yanlış bilgi edinmişsiniz, lütfen biraz daha dikkat. Hatsan ın neyi nasıl yaptığı konusunda pek emin olmayın derim, tecrübe ile sabittir.

Şimdi hw95 internette çeşitli fiyatlarda satılıyor. Herkez dilediği karı koyar. Arkadaş hw95 i galiba ithalatçısından almış, satıcının keyfine kalmış, arkadaşta az bir kar a satmaya ikna etmiş demekki. Yüzyüze olaylar internette alışveriş yapmaya benzemez tabii ki. Geliş fiyatı 550tl civarı birşeymiş 50tl karla satmış satıcı, peşin para bu krizde işe yaramış anlaşılan. Çok lüzum görürseniz faturasının bir fotokopisini de alırım arkadaştan, yayımlarım. Umarım şimdi anlayabildiniz .

• Geliş fiyatı 500-550 ise bizler resmen kazık yiyoruz 900 küsür TL'ye bu tüfekleri alarak. X( :him:s :!: :( ;hirr; !!!

• Mercandan alinan o tufek vitrin mali falandir o fiyata olabilecegini sanmiyorum..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO