Samyang Moderatörler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Değerli Arkadaşlar,

Sumatra ve Recluse tüfek ile birlikte Moderatör alan arkadaşların ortak görüşü, SamYang Moderatörler çok kaliteli ama sesi %50 ancak susturuyor!!!

Biraz önce telefonum çaldı ve "Dandandelyus" Atilla bey hatta, Ben kendisine moderatörü satın almadan önce (2 gün önce satın aldı) Moderatörün çok kaliteli malzeme işçilikle üretilmiş olduğunu fakat işlevselliğinin iyi olmadığını iyi susturmadığını söylemiştim.
    Kendisini deneme yanılma ile moderatör içindeki vafıllarınnamlu tarafındaki çanak kısmı namlu tarafına gelecek şekilde bir ter bir düz şekilde yerleştirince mükemmel susturduğunu söyledi.

Bende bunun üzerine bir tane moderatörün içini açtım dediğini yaptım ama yay boyu uzun geldi ve kapak takılamadı, bunun üzerine yayın 1/3 oranında kesip, kısa olanı önce moderatörün içine ittim, sonra bir ters bir düz vafılları yerleştirdim, sonrada test yaptım.

Eski halinde %50 susturan moderatör bu hali ile %85 civarı susturdu, yani sonuç mükemmel.

357 kalibre için, de aynı işlem yaılabiliyor, tek farkı .357 de 3 adet yay var, biri devre dışı kalıyor, bir öne birde arkaya yayı takıyorsunuz.

• bunu üreten vatandaş bunun böyle olduğunu ya bilmiyordu yada müşterilerim kendileri denesin bulsun diye bulmaca hazırladı #hims;şrofls;.

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Belki de yasal düzenlemelere göre sesi %50 nin üzerinde düşürmek yasak olduğundan ama yinede Kore dışında kullanacaklara da kıyak olsun diyerekten bu şekilde yapmışlardır. Olabilemez mi ? :)

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• peki mustafa abi biz kendi tüfeğimiz için aynını yapsak sesi daha çok kesmez mi.sumatra ya olan buna da olur düşüncesiyle sordum.

YAŞAR KULA
    MEKAN MERSİN VATAN ADIYAMAN

İLK TÜFEĞİM ESER 4.5
    JETSAN 4.5
    KRAL KANAS 5.5
    LAZER 3*9*32E DÜRBÜN
    ÇÖRÇİL 12 CAL.OTOMATİK AV TÜFEĞİ
    ARMSAN ARMTAC RS X2 12 CAL.
    HATSAN AT44-10

BÖYLE SÜRÜP GİDEN Bİ AV SEVDAM VAR İŞTE
    AVCILIK BİR YAŞAM TARZI BENİM İÇİN
    http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/4167.gif

• Official Post

peki mustafa abi biz kendi tüfeğimiz için aynını yapsak sesi daha çok kesmez mi.sumatra ya olan buna da olur düşüncesiyle sordum.

Neden olmasın, bir çok elinden iş gelen arkadaşımız kendisi yapıyor.

• Yeni parti gelecek olan 6,35 'lik moderatörlerden biri benim...baştan söyleyeyim :)

• 6.35 ime moderator nerden alabilirim arkadaslar yardimci olabilirmisiniz

• ben bulamadım bulursan bana da haber ver.

• ben bulamadım bulursan bana da haber ver.

Bende 6,35 almayı planlıyorum. Normal moderatörlerin çapı 7mm sanırım. Onu 8mm yapsak bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

• alacağınız silah sumatra ise diğer moderatörler uymayabilir. Dişi 1/2 unf değil, 1/10 unf dir.

6.35 moderatörümün içindeki deliklerin çapı 8.5 idi onu 10 mm yaptım ve rahat ettim. Bence 8 yada 9 yetmeye bilir.

• 6,35 moderatör gelirse ben de alacağım bana da haber verebilir misiniz??

Weihrauch HW 97 kt Thumbhole * V-Mach
    Hawke Panaroma IR 4*12-50 AO
    Hawke Panaroma EV 4*12-50
    Dan Wesson Revolver 6'' Silwer
    Umarex Tanfoglio Witness 1911 Full Metal
    Sumatra Reservior 6,35 Lever Action. (Ex.)

• dün yatagün ile görüştüm ellerinde yokmuş sanırım iyi bir fikri olan arkadaşlarımızın güzel bir mod. yapıp uygun fiyatla bizlere satması işimizi görecektir.

• Arkadaslar ben bitane bugun moderatore aparat yaptirdim namluya uyum sagladi ama henuz deneyemedim
    Verimli olurm u bilmiyorum nasipse hafta sonu denicem. Orjinal gibi verim alinirmi bilmiyorum.

GALATİAN ıv 5.5 lw
    Bsa 8 32 44
    Wrangler moderator
    Sumatra 500 25mm
    AT 44 LONG LW 5.5
    AT 44 10 S 5.5

• resim ve grup denemelerini yayınlarsanız sevinirim

• İnsallah resimleri yuklemeye calisacam yakinda
    Bakalim verim alacakmiyim bende merak ediyorum.
    Aparatin resmini istersen mail adresine yollayabilirim hemen ama siteye yuklemek biraz zor gibi
    Ama onuda deneyecegim yakinda

GALATİAN ıv 5.5 lw
    Bsa 8 32 44
    Wrangler moderator
    Sumatra 500 25mm
    AT 44 LONG LW 5.5
    AT 44 10 S 5.5