en sonunda aldım webleyi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sizlerden aldığım övgüler ile dayanamadım yeni aldığım optima550 satıp yerine webley patriot 1ci nesil aldım..ürün 1 günde elime geçti kargo ile...yanlız tüfeği görünce kafama 2 şey takıldı ?( 1ci si arpacık kısmı üstü kapalı ...2ciside tüfeğin üzerinde stoper takmak için delik yok benim sormak istediğim sizlerin webley patriotunda da aynı şey mi var arkadaşlar??? tüfekde hiç bir plastik aksam yok ve gümüş tetik....kundağın altında ağaca işlenmiş webleyin ablemi var ve webley yazıyor...sice benim tüfeğim 1ci nesil mi?

airgunturk.com/attachment/1614/ airgunturk.com/attachment/1615/

• Arkadaşım selam,

Tüfek 1.nesil, keyifle kullanman dileğiyle.Hayırlı olsun.

marmarateam.png

• Hayırlı olsun daha iyilerine inşallah.Keyifli bol atışlar.

• hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• saolun kardeşler mustafa abi hele bi getirsin şu bam ları türkiye ye nasip olursa alcam bir adet...yanlız şu stoper deliği varmı yokmu sizlerin tüfeğinde?benimkinde yok u½%;

• hayırlı olsun kardeş bi dene bakalım dürbün işini ne yapacaksın bende alıcam 5.5 luğu tercih etme sebebin ne ben kararsızım 4.5 mu alsam 5.5 mu

HATSAN mod 99
    Torun magnum K-101 4.5 tasko 4 * 20
    Walter Target standart ahşap Yarı Otomatik 4+1
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12
    Üzümlü Çifte cal.12 ( dede yadigarı )

marmarateam.png

Mücahid Enes YILMAZ BALIKESİR / Merkez

• Official Post

Tüfeğin hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız,isabetli atışlar dilerim,

Stopere ihtiyacın yok,tek parça ayak ile hafif bir dürbün yada dampa kullanırsan,kayma vs... olmaz,silahın birebir 1.Nesil ingiliz ağırlıklı Patriot.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• silahın safkan birinci nesil :thumbup: güle gülle kullan isabetli atışlar dilerim :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• arpacığın üstündeki çember varya , onu istersen enlemesine gerdirip çıkarabilirsin.Tavsiye ederim onu yap hedef görme açın değişecektir.

• ;dance; ohhh be rahatladım vallah bi an şupheye düştüm.....herkese teşekkürler arkadaşlar sizlerede kazasız belasız bol keyifli nokta atışları dilerim ;dance;

• Hayırlı olsun.İyi tüfek bu bende bulunduğum yerde bir av bayiinde inceledim hatta atış yaptım.Tamamen avrupa ve o kaliteyi hissettiren bir silah.Doğrusu almamak için kendimi baya bi tuttum ve ihtiyacım yok şu anda diye vazgeçtim fiyatı çok uygun olduğu halde.

• dürbün işini ne yapıcan bilader onada baya bi para ayırman gerekiyo ayak dampa felen onları görünce vazgeçtim gibi bişeyler oldu patriottan hatta havalı tüfekten bi patriotun fiyatı kadar para tutuyo nerdeyse ;(

dürbün ayak dampa felen o işlemleri nasıl yapcen bilader ben onları bide fiyatlarını görünce patriottanda wazgeçtim havalı tüfekten benim için çok para bi patriot parası kadarda onlara werilcek ;(

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• tüfek henüz yeni kardeş 5 6 kutu saçma atıyım tüfek normale bi dönsün deniyecem dürbünü..tüfekden şuanda çok memnunum kalite ye biraz özen gösrermişler diğer hatsanlara göre.dikkat edersen mod140 mod 135 ile arasında çok fiyat farkı yok biri 300 ytl diğeri 300 ytl nin biraz aşağısında....benim istediğim tüfekde öncelik kaliteli ve güçlü olması lazım...bu işlere gönül vermiş usta abilerimizin tavsiyesi üzerine aldım...dürbün konusuna gelince o konuda hiç sıkıntım yok tek parça ayak var bende ufak bir modifiye ile dampa ayağın kopyasını çıkaracam

• dürbün ayak dampa felen o işlemleri nasıl yapcen bilader ben onları bide fiyatlarını görünce patriottanda wazgeçtim havalı tüfekten benim için çok para bi patriot parası kadarda onlara werilcek ;(

Sevgili arkadaşım, bunda kafaya takılacak bir şey yok. Dürbün dampa almayıverirsin. Gez ve arpacıkla atış yaparsın. 50 metreden pet şişe kapağı vurmayı verirsin de pet şişenin kendisini vurursun. Keyfini çıkarırsın. İleride eline sarfedebileceğin bir para geçerse geri kalan istediklerini alırsın. :)

Yeni tüfek alan arkadaşıma da yeni tüfeği hayırlı olsun. Güle güle kullansın.

• sağolun önerileriniz için ama oldumu tam olsun istiyorum açıkçası.sideprensi sen bi dene bakalım başarılı olursan bende uygularım dürbünsüz atışların nasıl zewk weriyomu

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png