Ankara parkuru 07,05,2011

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ayağımın tozuyla forum için derlediğim bir kaç atış videosu hazırladım.Videoları gün içinde aktarmaya çalışacağım.Emeği geçen herkese içtenlikle teşekkür ederim.İyi seyirler.

Video 1 : Parkur Tanıtımı

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Video 2 : Parkur Uygulama

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Video 3 :Uygulama sonrası hedef görüntüleri

Yükleniyor...

Video 4 : Güven Atışı ( İzledikten sonra kendi ve başkalarının güvenliğiniz için kesinlikle evde yada dışarda bu videoyu denemeye çalışmayınız )

Atış sonrası Fotoğraflar

[Resim Engellendi: http://img835.imageshack.us/img835/1677/dsc1097l.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Resim Engellendi: http://img806.imageshack.us/img806/2298/dsc1098f.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Resim Engellendi: http://img21.imageshack.us/img21/4405/dsc1101x.jpg]

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR

• Arkadaşının silah H&K Compact Herhalde. CT ye mi çevirdiniz güzel olmuş, memnun mu. Ayrıca mekanda çağlalar olgunlaşmış mı bir ziyaret edelim :) Ayrıca Kıyafetler falan karizma çıkmış. Tek elle kurma işi de hoş. H&K severlere buradan selamlar :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bence çok tehlikeli ve bir o kadarda gereksiz bir oyun olmuş. İllaki oynayacaksanız Airsoft kullanın. Yatay atış yaptığınız ve kurşunun yol alabileceği en az 500-600 Mt yarıçaplı bir alanda canlı olmadığına nasıl emin olduğunuz. Bir bağcı, yada piknikçi, yada kafası esmiş araziye çıkmış birilerinin olmadığından %100 eminmiydiniz. Durduğu noktayı görmediğin bir kuşunu asla atmayacaksın. Umarım örnek alınmaz. Hatta umarım moderatorler konuyu siler. Videodaki arkadaşlarla yada videoyu hazırlayıp sunan arkadaşlarla kişisel sorunum yok. Ama olmamış bence...

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Bence çok tehlikeli ve bir o kadarda gereksiz bir oyun olmuş. İllaki oynayacaksanız Airsoft kullanın. Yatay atış yaptığınız ve kurşunun yol alabileceği en az 500-600 Mt yarıçaplı bir alanda canlı olmadığına nasıl emin olduğunuz. Bir bağcı, yada piknikçi, yada kafası esmiş araziye çıkmış birilerinin olmadığından %100 eminmiydiniz. Durduğu noktayı görmediğin bir kuşunu asla atmayacaksın. Umarım örnek alınmaz. Hatta umarım moderatorler konuyu siler. Videodaki arkadaşlarla yada videoyu hazırlayıp sunan arkadaşlarla kişisel sorunum yok. Ama olmamış bence...

katılıyorum, bence de olmamış

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• Bence bir sıkıntı yok. Madem fikir belirtiyoruz.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Havalıyla gayet güvenerek bu şekilde atış yapıyoruz, havalı da silah sonuçta. Karşıdakine güvenemeyen yapmaz bu kadar basit.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Havalıyla gayet güvenerek bu şekilde atış yapıyoruz, havalı da silah sonuçta. Karşıdakine güvenemeyen yapmaz bu kadar basit.

Yapıyormusunuz gerçekten abi???

• Arada bir :) Can sıkıntısından şimdiye kadar neler yapmadık ki :) Ama en azından forumda paylaşmıyoruz ki polemik olmasın :)

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk ().

• Official Post

Kalçasında 3 yıldır FX pelet taşıyanlar varmış ;,;-

• Kalçasında 3 yıldır FX pelet taşıyanlar varmış ;,;-

Mustafa bey nasıl olmuş anlayamadım? (Düzeltilmiş mesaj)

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Official Post

Mustafa bey, güven atışlarında hedef güvenen (?) kişinin başının üstüne konur yada elinde tutar omuz hizası üstünde. Hadi pellet saptı diyelim gözünden yada kolundan vurur. Şimdi siz kalçasında pellet var deyince düşündüm, b_idea.gif b_idea.gif lolflag.gif Kesin Dadaloğlu gibi kendine güvenip bu pellet bana geçmez demiştir. rofl.gif

Kaza sonucu,

• Arkadaşının silah H&K Compact Herhalde. CT ye mi çevirdiniz güzel olmuş, memnun mu. Ayrıca mekanda çağlalar olgunlaşmış mı bir ziyaret edelim :) Ayrıca Kıyafetler falan karizma çıkmış. Tek elle kurma işi de hoş. H&K severlere buradan selamlar :)

Arkadaşın silahi usp sd compact değil :) H&K forever...Bu arada bi video güncellemesi daha yaptım tek elle kurma adına.İlgilenneler konu başından videoya ulaşabilirler iyi seyirler.

Edit:Yapmaya çalıştım fakat ilk mesajdaki düzenle butonu kaybolmuş.Youtube linkini moderatörler ana konuya ekleyebilirlerse sevinirim teşekkürler..

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR

• Ben compact da yapamadım biraz çalışmak mı lazım nedir :) Compact da polimer yay ve fren vazifesi gören bir polimer bushing var belki ondandır. Ayrıca z5500 gözümden kaçmadı :) Güzel ses verir.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Ben compact da yapamadım biraz çalışmak mı lazım nedir :) Compact da polimer yay ve fren vazifesi gören bir polimer bushing var belki ondandır. Ayrıca z5500 gözümden kaçmadı :) Güzel ses verir.

Compactın icra yayı biraz daha farklı zor olacağı kanaatindeyim fakat oluru var gibime geliyor.Ses sistemiyle ilgili benim bir şikayetim yok fakat komşular aynı kanıda değil sanırım iyi forumlar :)

• Mükemmel ya ilk güven atışımı tabiki sadece hedef kağırdına dün attım 10 da 5 isabet etti ilk başlangıç için iyi sanırım :)))