Safir T14 ve Ben

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • si o kadar ekleme yapmışsınız ki tüfeğe tüfeği tanıyamadım acaba kaç kilo geliyor şimdi bu tüfek??

• öyle sandığınız gibi ağır değil inanın
    hem modüler iki dakkada dürbünü söküp red dotu takabiliyoruz.Üstelik gündüz kullanıcaksan gene fenerleri iki dakkada alıveriyorsun üzerinden
    zaten silahın kendi hafif
    bir buluşmaya gelin getiriim incelersiniz.

• ]üstat bu tüfekle domuz indirebilirmiyiz 8)

hamdım piştim yandım oldum.

• ehh bi tanede ben alıvereyim o zaman :thumbup:

hamdım piştim yandım oldum.

• Sevgili exedor kardeş hem adaşmışız hemde hobilerimiz aynı.Hatta bu gün Veli abinin yanına uğradım dürbün almak için safir T14 e oda senden bahsetti.Aynı senin gibi dedi.Bana sitedeki resimleri gösterdi bende dedimki ya abi beni yine uyutmayacan dedim.Sağolasın gerçekten güzel reimler ve kıyafetler.Ben alalı 9 ay kadar oldu bende hiç sorun yaşamadım.cedit marka kullandım ilk önceleri sonra firmayla bazı şikayetler konusunda konuşurken bana blitz marka fişekle test ettiklerini söylediler.Bende ondan da aldım 2-3 kutu denedik hiç bir sorun yok.Bana göre sorun sadece şarjörde ben sonradan bi şarjör daha istedim.gelen şarjör yuvaya tam oturuyordu ve asla sorun olmuyordu.

Şimdi bir şey sormak istiyorum;gerçi arkadaşlar sormuşlar ama ben de ucundaki artık ne isim veriyorsan ondan temin etme yada bulabilme şansım varmı onu sormak istiyorum.

Birde uzun zamandır kullanan biri olarak gerçekten çok etkili bir menzili ve hedefe olan tesiri ni gördükten sonra işte gerçek silah bu dedim tüfek olarak tabii.bana göre yerli üretim içinde oldukça iyi bir tüfek amaca yönelik bir silahtır.ağırlık olarak atıcılık ve savunmada oldukça etkili bir silahtır.ben memnunum herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Herkese ADANA dan selamlar...

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• Teşekkürler bilgilerin için...

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• Safir T14 ü Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum çok memnunum...
    (RESİMLERDEKİ MERMİLER EMANETTİR ARKADAŞLAR.. RESİMLERE HAVA KATSIN DİYE KONULMUŞTUR BİLGİNİZE)
     [Resim Engellendi: http://img81.imageshack.us/img81/6742/10027783qv9.jpg
    [Resim Engellendi: http://img504.imageshack.us/img504/1483/10027794yx4.jpg
    [Resim Engellendi: http://img86.imageshack.us/img86/3939/100278611hs3.jpg]

• Bir tane kesmiyor herhalde 8|

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Benim anlayamadığım avcılar bununla anca duran hedefleri vurursun diyorlar.Bu tüfekle uçarı ,tavşanı vb.. vurmanın cok zor olduğu söyleniyor kullanan arkadaşlar bu konu hakkunda bilgi verebilirlermi?Saygılar.

• Uçar avı biraz zorlayabilir fakat kaçar avında bence tercih edinilmesi gereken bir alet bu...Ama tutukluk yapması avda sıkıntı yaratabilir...Sorun çözüldüğü taktirde çok rahat av olanağı sağlar... ;tufey#

Gençay Güneş

25-06-1989

...İSABETLİ ATIŞLAR... ;tufey#

• spetsnaz abi ne yaptın çok dehşet şeyler onlar ama bana safir değilde sanki M16'yı andırıyor gibi geldi. Yani demek istiyorum ki safir zaten m16'ya benziyor ama seninki safir'e benzemiyor nedense gerçek m16'ya benziyor.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• Dipçiği çıkmış vaziyette de kullanılabiliyor mu Safir?

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• spetsnaz abi ne yaptın çok dehşet şeyler onlar ama bana safir değilde sanki M16'yı andırıyor gibi geldi. Yani demek istiyorum ki safir zaten m16'ya benziyor ama seninki safir'e benzemiyor nedense gerçek m16'ya benziyor.

yok yav Safir T14 Classic Modeli üzerindeki Aksesuarlar baya değiştiriyor Tüfeği Ama ilk sayfada sen EXADOR un tüfeğini bir gör Süper yapmış..Allah iyi günlerde kullanmasını nasip etsin kazasız belasız inşallah..

• Yakında metal kovanlı mermisi de üretiliyormuş hadi gözünüz aydın. Bir ara MKE de G3 ün av tüfeğini yapacak diyorlardı bir bilgisi olan var mıdır? Ben g3 severim alamancı olduğumdan ahah ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yakında metal kovanlı mermisi de üretiliyormuş hadi gözünüz aydın. Bir ara MKE de G3 ün av tüfeğini yapacak diyorlardı bir bilgisi olan var mıdır? Ben g3 severim alamancı olduğumdan ahah ;şrofls;.

Metal kovanlı olması bence süper bir olay.Ayrıyetten yanlış hatırlamıyorsam mercan da bir arkadaşım galiba g3 av tüfeğini görmüştü.Saygılar.