BSA R10 MKII

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu silahın gelmesini bekliyorum, elbet birgün gelecek. İlk çıkan R10larda baya bir sorun yaşandı, takip ettiğim kadarıyla ABD'de falanda satışa sunulamadı. BSA sorunu gidermiş ve MKII olarak lanse etmiş. Benim hakikaten beğendiğim, güzel bir silah. Özellikle dipçiğinin çok güzel bir şekli var. HW gibi bir tek atış adaptörü yapmışlar, regülatörlü, kendinden ceketli namlulu, müsabaka tipi ayarlı tetiği var.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Güzel ve güçlü bir PCP ye benziyor.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• gücü s410/510 seviyelerinde, BSA verilerine göre .22 935fps namlu çıkış hızına sahip. 232bar dolumla da 45 atış yapıyormuş.

.

ankarateam.png

• Atış sayısı olarak artısı var o halde Erdem abi. Bundan sonra PCP alırsam atış sayısı fazla ( en az 60) ve S410 veya HW100 kadar isabetli dün Mehmet inaldığı Falcon kadar güzel kundağı olan bir tüfek çıkarsa alırım ancak diyorum ama formda ikinci ilanlarda temiz PCP leri görünce niyeti bozuyorum hep :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Abi, bunun tüp hacmi nedir? Birde; şöyle ayarlı tetikli bir silah sahibi olmak bana da nasip olacakmı acaba?

tüp hacmi 200cc diye biliyorum, paranı çarçur etmezsen öyle bir silah almak nasip olur ^^ veya aşağıdaki linkte s400 serisi silahlar için tetik var:

s400 ayarlı tetik

.

ankarateam.png

• Rowan :love:

R10 da güzelmiş. Gelse de şu meşhur BSA namlu nasıl birşeymiş görsek. Bakarsın benim gibi manyağın biri çıkar BSA namluyu beğendim diye Leupy'e özel namlu yaptırır :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Rowan :love:

R10 da güzelmiş. Gelse de şu meşhur BSA namlu nasıl birşeymiş görsek. Bakarsın benim gibi manyağın biri çıkar BSA namluyu beğendim diye Leupy'e özel namlu yaptırır :)

Murat şu senin hw100ün detaylı incelemesini hala bekliyorum :rolleyes:

.

ankarateam.png

• Erdem güzel silah ama regülatörlü AA'yı tercih ederim. :thumbup:
    Bu arada Murat'ın HW 100 operasyonu detaylarını merakla bekliyoruz. question.png

FİLİNTALAR GRUBU

• Ankara da Karum iş merkezinde BSA getirip satan birileri var bilginiz olsun..

Hatsan 60s + Optima 3-9*32
    Hatsan at44 wst Bullpup 2014 + Barska Sniper 6-24*50 GX2
    Drager 300 bar 6lt Scuba

• Pilot bazaarı söylüyorsunuz muhtemelen. Getirdikleri tüfekler mak adındaki bir dükkanın ithalatı aslında.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Avfoni adlı sitede BSA SCORPİON TACTİCAL 366-T VE SCORPİON E adlı tüfekler var gözüküyor bilginiz var mı? fiyatları da uygun sizce değer mi ?

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• Avfoni adlı sitede BSA SCORPİON TACTİCAL 366-T VE SCORPİON E adlı tüfekler var gözüküyor bilginiz var mı? fiyatları da uygun sizce değer mi ?

Bazen stokta olmayan ürünleride varmış gibi gösterebiliyorlar karar vermeden önce stok bilgisi almanızı tavsiye ederim..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Bazen stokta olmayan ürünleride varmış gibi gösterebiliyorlar karar vermeden önce stok bilgisi almanızı tavsiye ederim..

Öyle yapıcam iletişim bilgilerini aldım bugüne kadar forumdan birileri görmüş bilgisi vardır dedim o yüzden yazdım ancak Bsa marka tüfek kullananda yok henüz anladığım kadarıyla gerçi marka bizim iç pazarda yok galiba iletişime geçip sorucam bakalım ellerinde var ise tekrar yazarım

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• Bugün gerekli görüşmeyi yaptım stoklarında iki modelden de bulunduğunu(5.5mm )ve istenirse diğer modellerden temin edebileceklerini söylediler ve çok ilgili davrandılar bilgilerinize.

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• avfoni stokta olmayan ürünleri sitesinde barındırmıyor diye biliyorum ankarada ama yinede bi arayın sorun :)

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;