webley raider ım da facia. lürfen yardım edin!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • havanın tamamen boşaldığından emin ol ondan sonra sök bu sıkıntı hem tüfeğini tanımana hemde tüfek ile ilgili geniş bilgilenmene sebep olur
    benimde başıma geldi tüfeğimde hava kaçağı var diye bütün oringleri değişmiştim gene hava kaçağı vardı tüpün oringini unutmuştum soruda tüp oringindeymiş değiştirince sorun çözüldü -
    unutma tüfekten önce can güvenliği

^uzaktan cesur olmak kolaydır^

• muhakkak can güvenliği önce gelmeli. zaten ustalık da bir nevi bozup sonra tamir etme olayı tecrübe ve edinilen bilgi ile oluyor. aldığımdan bugüne bir sene oldu daha yeni atış yapma imkanı buldum diyordum ama olmadı. ringleri kontrol ettim. tekrar topluyorum şuanda. havasını boşaltayım dedim ama sürekli kurma kolunu kurmak ve tetik düşürmek gerekiyor. uzun olduğu için böyle kısa bir test den geçirdim. inşallah sonuç sevindirici olur

Amat victoria curam

• maalesef yine aynı sorun az hava çıkışı ve tınnn sesi içindeki havayı tamamen boşaltıp birde öyle bakıcam. tahminimce tüfek deki hammer ın ve yayının bir sorunu var.

Amat victoria curam

• ;confused; tıınnnn tııınnnn yapıyor hala çıldırmak üzereyim

Amat victoria curam

• arkadaşlar ve üstadlarım hepinize selamlar saygılar...

tüfeğimin sorunu tarafımdan çözülmüştür. şuanda 47. kavanozumu parçalamaktayım. tabii birde cam parçalarını temizleme işi var :) hepinize tavsiyeleriniz ve önerileriniz den dolayı teşekkür ederim. en kısa zamanda atışlarımla ilgili fotorğraf ve videoları sizlerle paylaşacağım.

iyi günler hepinize.

Amat victoria curam

• gülmek yok ama :D

namluyu taktığımız gövdedeki delikleri hizaladım sorun çözüldü...

Amat victoria curam

• Ben sana demiştim diyeceğimi sanıyosan haklısın ben sana demiştim g;$i

• ya şimdi kimse kıvırmasın :P herkes o ring lerde sorun var dedi :D kimse namlu ile transfer deliklerini kontrol et demedi :D

ben buldum çözümü :P

hepinize teşekkür ediyorum. bu sorun patlak verdinde dedimki kardeşime bu sorun çok basit bir yerde ama biz bakış açımızı genişletmediğimizden göremiyoruz dedim hakikaten de öyle oldu.

bu arada bugün 900 gr sentetik gresi 15 tl ye aldım. şok oldum resmen.

Amat victoria curam

• O senin aldığının sentetik gres olduğunu sanmıyorum.
    1 kilosu çok daha pahalı o malzemenin.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)