HATSAN TORPEDO ERTELENDI!!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar bugun aksam ustu saat 16:00 sularında izmir deki hatsan genel distribütörü yada fabrikaya en yakın dağıtıcı olan Güney Av bayii ile görüştüm ve Torpeedo serisinin henüz daha ellerine geçmediğini ve yaklaşık bir ay içersindede haber çıkmayacağını söyledi.

• Ben direk fabrikayı aradım ve distribütörlerinin numarasını istedim. Onlarde bana bi numara verdi ve güney av dedi. Tanıdık geldi bana numara :) çünkü geçen gün senin bana verdiğin ve "manyaaan biri çıkartmış patriot 1. nesil 2. nesil" diyen adamın ta kendisi. Ve evet o numara sahibi , kendileri Hatsan genel distribütörmüş.

• Daha öncedende aramıştım ve şubat sonu demişlerdi bana. Ancak bugün aradığımda ise, yurt dışı siparişlere yetişmeye çalıştıklarını söylediler onun için iç piyasaya vermiyorlarmış.

• bu modelin iç piyasa satış fiyatı hakkında bir bilginiz varmı peki

OPTİMA 5.5 BACANAĞIMIN ;rofl.; ;rofl.;

KENDİ TÜFEĞİM KATRESU SAYESİNDE OLACAK İŞALLAH;tufey#

• demek adam öyle dedi haa ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;lol;;lol; ne yapalım beklesemmi yoksa şu webley longbow mu neydi onu mu alsam görünüşü çok hoş ama gücü nasıl bilmiyorum 257 m/sn diyor ?(

• bu modelin iç piyasa satış fiyatı hakkında bir bilginiz varmı peki

Malesef henüz daha türkiyede satış için kesin bir tarih olmadığı için fiyat ne kadarda sorsan vermezler ve vermedilerde. Fiyat zaten şimdi öğrensen bile 1 ay sonra değişebilir.

• demek adam öyle dedi haa ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;. ;lol; ;lol; ne yapalım beklesemmi yoksa şu webley longbow mu neydi onu mu alsam görünüşü çok hoş ama gücü nasıl bilmiyorum 257 m/sn diyor ?(

Vallaha ben perşembe günü bi uğrucam güney av a...çünkü yeni waltherler geldi , internette falanda ok bü tüfek dedi. anlamadım nedne bahsettiğini.Türkiyede yok gibi falan konuştu. Bakalım bi gidelim görelim.

• Vallaha ben perşembe günü bi uğrucam güney av a...çünkü yeni waltherler geldi , internette falanda ok bü tüfek dedi. anlamadım nedne bahsettiğini.Türkiyede yok gibi falan konuştu. Bakalım bi gidelim görelim.

bunları söylemiş olabilir:

Walther Falcon Hunter Edition

.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Büyük ihtimal onları demiştir.

Longbow düşünen arkadaş bence acele etsin. Mustafa bey bir yazısında onlarında çok iyi olduğunu ve eskilerin aranacağını demişti. Ayrıca güzel bir silah bence de :)

• iyi malları dışarı satsınlar bizim gibi yerli malını koruyan insanları 2. plana atsınlar olur mu böyle iş şeytan diyor bir daha hatsan alma X(
    hatta yerli malı alma :thumbdown:

• Official Post

Arkadaşlar henüz bugün Hatsan sahibi Bahtiyar bey ile görüştüm ve silahların henüz sevkiyata hazır hale gelmediğini belirtti,

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• sabret kardeş yakında piyasaya çıkar bir bakmışın yarın tanıdığın bayinin rafında tüfek

• Merhabalar pek vaktim olmadığı için forumlara giremiyorum , dün yani 09/05/2008 tarihinde HATSAN'nın sahibi BAHTİYAR Bey beni aradı Torpedo modellerinin yurt içi piyasaya haziran ayında vereceklerini söyledi , ve 2-3 ay içerisinde çok büyük süprizleri olduğunu bildirdi.. ne diyim kendisinden merakla tüfekleri bekliyoruz.. Not: Mod-140 modelinin torpedoyla hiçbir alakası yokmuş , yükleme yuvası yok direk namluya sürülüyor pellet yani namlu hareket ediyor:)) süper bir tasarım ben bir makina tasarımcısı olarak çok beğendim HATSAN mühendislerinin ellerine sağlık..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• Merhabalar pek vaktim olmadığı için forumlara giremiyorum , dün yani 09/05/2008 tarihinde HATSAN'nın sahibi BAHTİYAR Bey beni aradı Torpedo modellerinin yurt içi piyasaya haziran ayında vereceklerini söyledi , ve 2-3 ay içerisinde çok büyük süprizleri olduğunu bildirdi.. ne diyim kendisinden merakla tüfekleri bekliyoruz.. Not: Mod-140 modelinin torpedoyla hiçbir alakası yokmuş , yükleme yuvası yok direk namluya sürülüyor pellet yani namlu hareket ediyor:)) süper bir tasarım ben bir makina tasarımcısı olarak çok beğendim HATSAN mühendislerinin ellerine sağlık..

acele etsinler ya ben köye gitmeden yetişsin sürpriz. :) acaba indirim mi var yoksa? ½bay£bay`;

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• ben de şu süprizi merak ettim keşke eskiyi getir yeniyi indirimle götür gibi bişey olsa ne kıyak olur?