2 Mart 2008 Pazar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şu okulu bitirip memleketime döndüğümde ( Lüleburgazlıyım ) aranıza kabul ederseniz zevkle katılırım. Gerçekten çok profesyonel görüntü vermişsiniz. Daha nicelerini yapmanız dileği ile...

• Şu okulu bitirip memleketime döndüğümde ( Lüleburgazlıyım ) aranıza kabul ederseniz zevkle katılırım. Gerçekten çok profesyonel görüntü vermişsiniz. Daha nicelerini yapmanız dileği ile...

Kabul ne demek ? Seviniriz... Gruplar genişledikçe daha güzel oluyor.
    Büyük Buluşmaların çok başka keyfi var, bu tartışılmaz. Ancak daha küçük gruplar buluştuğunda bireyler arasındaki kaynaşmalar daha çabuk olduğu da muhakkak. Bir de bu küçük grupların katılanları birbirlerine yakın çevrelerde oturduklarından buluşmalar daha kolay yapılabiliyor.

Aramıza bekler, derslerinizde başarılar dilerim.

S&W 686-6

• bu arada bu buluşma çok güzel geldi bana...darısı başımıza(bamlar gelsin)...birde abiler bizim şirketin çalıştığı kaliteli bir gaz şirketi var belki biliyorsunuzdur ama ben yinede linki vereyimdedim...özellikle likit silindirler diye bir konu var acaba bunu kullanabilirmiyiz... ½bay£bay`;
    www.yaliz.com.tr

• Kurtarabildiğim video

pellet sesleri çok hoş

güm bam patlayan hw100
    ıslık çalan aa s410

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Saygılar

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• anam anam anam seslerin güzelliğine bak en son askerde duymuştum bu vızıltı seslerini iştahım kabardı şimdi... ;tufey#

• Müthiş.Bu kadar net sesleri ilk kez duyuyorum.Çok inandırıcı ve tatmin edici.Muazzam keyifli olmalı.Yalnız, Türkiye ye özgü(burada gözlenebilen) ilginç bi durum var.Atıcıların olduğu kareler mesela Almanya da denilebilir görüntü olarak kimse de şaşırmaz,hedeflerin olduğu kare mesela Afganistan da bi kırsal bölge desen ona da herkes inanır.Arada 50 metre mi var artık neyse.Ama o bir yana video syrettiğim en güzel havalı atış videosu şimdiye kadar.Teşekkürler bu çok güzel paylaşım.

• Aradaki mesafe minumum 50 metre

Saygılar

(övgülerinize teşekkürler.)

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• doğru sanırım ;)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Heralde tiz ses aas410 , patlayan ses hw 100 ? Doğrumu ?

Doğrudur

Saygılar

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• bu havada bişey olmaz dedim köye kaçtım. avea maalesef çekmiyor. neler kaçırdığımı az önce gördüm ;#^+. inşallah bundan sonraki buluşmaları kaçırmam. ayrıca bizi de düşündüğü için polat beye teşekkür ederim. saygılar...

marmarateam.png

• Bugün benim hw100 fazladan güç artışından dolayı çekiç yayı fazla sıkı olduğundan durduğu yerde tüpü boşaltmış. Gücü yeniden düşürüyorum. Zaten çok benzin harcıyordu ;lol;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Bugün benim hw100 fazladan güç artışından dolayı çekiç yayı fazla sıkı olduğundan durduğu yerde tüpü boşaltmış. Gücü yeniden düşürüyorum. Zaten çok benzin harcıyordu ;lol;

LPG ye geç çok tasarruflu oluyor #hims

• Tetiğe ilk basışta uzaya doğru süper hızlara ulaşılabilir NOS konursa :)

• Bugün benim hw100 fazladan güç artışından dolayı çekiç yayı fazla sıkı olduğundan durduğu yerde tüpü boşaltmış. Gücü yeniden düşürüyorum. Zaten çok benzin harcıyordu ;lol;

hehe senn bayağı sıkmışın galiba Allah tan bende böyle bir söz konusu değil canavar canavar
    ama tabi senin tüfeğin gücüde felaket olmuştur.Fakat İler abimin çektiği ayar bayağı iyi güç son derece tatminkar
    tüp kullanımının direk bağlantı yaptığım için farkedemedim hehehehe

• HW100 için ayar çekerken limiti zorlayan etkenlerden biri de tüp hacmi hızı 1.250 fps yapmak ta mümkün 6 atış hepside birbirinden aşağıda 7 atış 40 bar 450 fps ;kihhik, tüp hacmi büyüdükçe sabit hız atış değeri de çoğalıyor saygılarımla

silahı şarjoru söküp emniyete alıp kurulu bırakıyorum ,kaçak sıkıntısı kalmıyor ortası delikli arka kapakları yaptırdım işi az kaldı temizlenip boyanacak bilginize

• ;tese;kkur sağol ilker abi şu tüp ilerini bir halletsek süper olacak x;.z

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Çok güzel bir gün geçirmişsiniz. Video ve fotoğraf kareleri de çok güzel. Ellerinize emeğinize sağlık.Polat Abi az ıska geçse idin...:) Çorlu Team ı tebrik eder umarım en kısa zamanda kalablık ortamlarda buluşmak ümidi ile. Gençlere çok güzel örnek olmuşsunuz atışlarınızla, mütevaziliğinizle ve de atışların arazide olması adına...

• Çok güzel olmuş.Resimlerde videoda.Videoyu 2 kez izledim harika , ve kesinlikle aa s410 almam lazım.Daha nice buluşmalar dilerim.Sevgi ile...

Sevmek güzel meslek ,

Can dayanıyor dayanmasınada ,

Yürek gitti gidecek ...
    cukurovateam.png

Güzel olan sevgili değildir , sevgili olan güzeldir ...