kuru sıkılar için yeni bir teknoloji

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yasak olup olmadığını bilmiyorum ama bir şey gördüm ve hepinizle paylaşmak istedim video aşağıda izleyip yorumlarınızı bekliyorum

http://www.youtube.com/watch?v=y0sPDUp5gQY

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• yorumumu yazmamışım hemen ekliyim hem avantajı olmuş hemde dezanavtajı olmuş neden derseniz atış yaparken maliyeti çok ciddi oranda düşürüyor ve zarar vermiyor bu çok iyi bir avantaj ama şimdi herkes kuru sıkı silah alıp beline takıp gezicek yaralamıyor ama etkisiz hale getiriyor çoğuda kendine korumak amaçlı alıp gezicek diye tahmin ediyorum buda dezanavtajı benim düşüncem bu bana katılanlar var mı yok mu o size kalmış

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Güzelmiş , basitçe kurusıkı kovanına 8 mm kauçuk bilye yerleştirilmiş, eylemlerde ve toplu gösterilerde kullanılması için, ama göze isabet ederse ne olur bilemem . Birde vidyodaki otomatik silah sanırım zorakinin otomatik modeli. Eğer TR de satılıyorsa alıp denemek lazım, tam otomatiğe hep bir sempatim vardır zaten. ;tacli#

filinta

dulce bellum inexpertis

• Bildiğim kadarıyla iç pazara verilmiyor, yani iç pazarda satışı yasak. Sadece ihraç ediliyor.

Bir şekilde bulduğumuzu varsayalım, gene de durum pek iç açıcı değil. Tabanca ile yeni tanışanlar için Eğitim Amaçlı veya Güvenlik Kuvvetlerince toplumsal olaylarda kullanılabilir. Saldırı amaçlı kullanılması zaten mantıklı değil. Korunma amaçlı kullanılması da mantıklı değil ve ayrıca sakıncalı. Olası bir sorunda kullanırsanız karşınızdaki kişide de gerçeği varsa kevgire dönersiniz veya ölürsünüz. Ayrıca hukuki açıdan karşı taraf nefsi müdafaadan dolayı genelde herhangi bir ceza almaz veya çok az bir ceza alır. Bu mühimmat ile attığınız taş, ancak kuşları ürkürtür.

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• bu kauçuk işi av fişeklerinde vardı zaten. tabancaya uyarlanması iyi olmuş. millete bunu sunmak lazım. peşinden de suistimal edenlere ağır cezalar belirledikten sonra kullanıcılar daha itinalı olacaktır.
    niyeti kötü olan zaten bir şekilde yolunu bulup yapacağını yapıyor zaten. çelik bilye atan kurusıkı yapmış adam gitmiş başbakanın mitingine.
    memlekette silah konusunda kısıtlama yerine serbestlik ve sıkı denetim ve ağır cezalar denge sağlayabilir.
    aksi halde kaçakçılar şu anda geçerli olan yasalarla servetlerine servet katmaya devam edecektir.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• Kesinlikle ve asla normal koşullar altında silaha yüklenmemesi gereken bir mühimmat. Sadece ve sadece eğitim amaçlı kullanılabilir.

Silah dediğin çekince ateş etmeli, ateş eden silah hedefi devirmeli...

Bu kurala uyamayacak iseniz hemen şu anda silahınızı en yakın emniyet gücüne teslim etmelisiniz.

ÖLÜRSÜNÜZ, ÖLÜR...

Şakası olmaz bu işlerin... 2 tokat yiyip çıkacağınız olaydan, kafanıza 5 mermi yiyip tahtalı köye yolcu olursunuz, orada da karşılama komitesi "Hoşgeldin Niyazi abi" diyerek karşılar sizi...

Sevgiler...

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)

• şuanda normal satışı yok dediniz yani satışı yasak mı bu ürünün

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Arkadaşlar neden herkes karşı çıkmış.Hemen senaryolar ürettildi ölürsün karşındaki kafanı patladır :D Bir türk firma iyibir ürün geliştirmiş gayet mutluluk verici.Kimse demiyor silaha takın gidin mafyacılık oynayın.Herkes bilinçlice kullanırsa çok kullanışlı bir ürün.Eğitimlerde gerçek mermi ile tatbikat yerine bunlarla tatbikat yapılır videodada söylendiği gibi ciddi maddi tasarruf sağlanır. ;grin;

Siz üretilen ürünü bilinçli kullanmazsanız tırnak makası bile tehlikeli olur :thumbup:

• doğru söylüyorsun

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Videoyu izleyemiyorum malesef .
    telefondan giriyorum fakat yorumlardan anladıgım kadarıyla bence öyle bi teknolojiyi normal kurusıkı gibi satamazlar.
    Belirli ciddi koşullar olur diye düşünüyorum .
    saygılar.

Namlusu olan herşey tehlikelidir.
    Silahla şaka olmaz.

• Gurur duymamiz gereken bir olay gercekten yurtdisinda cok tutulacagindan eminim. Ayrica poligonda atis yapmak isteyenler icin buyuk kolaylik. Sanirim atesli oldugu icin ruhsat dahilinde satisini yaparlar diye dusunuorum.

TANFOGLIO WITNESS 1911 .177 4.5mm

:thumbup:

Ekol Compact mod 92 9mm kuru sıkı

• ruhsat derken faturasını gösterip alabilirsin diye biliyorum çünkü kurusıkıların ruhsatı faturadır yanlışımda olabilir tabi

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• ruhsat derken faturasını gösterip alabilirsin diye biliyorum çünkü kurusıkıların ruhsatı faturadır yanlışımda olabilir tabi

Bu silah (Sanırım Zoraki Mod 925 türevi) kurusıkılar için yürürlükteki kısıtlamalara uymuyor. Namlusu açık, namlu ucunda ve yanlarında renkli işaretleri yok. Bunu ele geçiren bilinçsiz vatandaş başka mermi de atmayı dener. Ateşli silah gibi işlem göreceğini tahmin ediyorum.

Özkursan güzel bir mermi yapmış. Eğitim amaçlı gayet verimli kullanılabilir. Ama söyledikleri gibi güvenlik güçleri tarafından toplumsal olaylarda kullanım için tercih edilir mi bilemiyorum.

Saygılarımla..

0.177 H.Weihrauch HW97k + Hawke SW30 8-32X56IRSF SR12
    0.22 HATSAN AT44 Long + Hawke
    SW30 8-32X56IRSF 20X 1/2 Mil Dot
    0.22 H.Weihrauch HW40 + 0.177 Zoraki namlu
    0.22 H.Weihrauch HW45 + Maccari yay
    6 mm. WE Model GBB Colt's 1911
    6 mm. WE Model GBB S&W M&P

• Mermiye özel silah olacağını sanmıyorum. Sanırım 9 mm ateşli silahta kullanılabilir. Ateşli silahla atılan mermiye göre ruhsat olmadığı malum :) Bu merminin eğitim belki ama başka yerde kullanılmasına mantık yürütemiyorum

• arkadaşlar bu merminin pompalılar için olanı çok kısa bir süre emniyet teşkilatında kullanıldı fakat çok ciddi sakatlanmalara sebebiyet verebileceği için kaldırıldı...eğitim dışında kıllanımı çok sakıncalı olur diye düşünüyorum.ama güzel bir ürün özkursan'ı tebrik ediyorum.

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• Değerli arkadaşlar,

Bu mermiler kuru sıkılar için üretilmiyor, gerçek silahlarda eğitim amaçlı ve maliyetleri düşürmek adına üretiliyor. Malumunuz kurusıkıların önü kapalı ve açılması kesinlikle yasaktır.
    Saygılar

• Değerli arkadaşlar,

Bu mermiler kuru sıkılar için üretilmiyor, gerçek silahlarda eğitim amaçlı ve maliyetleri düşürmek adına üretiliyor. Malumunuz kurusıkıların önü kapalı ve açılması kesinlikle yasaktır.
    Saygılar

doğru olabilir ama videoda hepsinin kullandığı kuru sıkılardı ve özkursan gerçek bir mermi üretmiyor hiç bir zaman sadece kuru sıkılar için üretiyor yada benim söylediğim yanlış

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• doğru olabilir ama videoda hepsinin kullandığı kuru sıkılardı ve özkursan gerçek bir mermi üretmiyor hiç bir zaman sadece kuru sıkılar için üretiyor yada benim söylediğim yanlış

Bu mühimmat 9 mm gerçek Tabancalar içindir. Bu mühimmatı kuru sıkı tabancalarda kullanamazsınız. Çünkü kauçuk ta olsa mermi atıyor. Kurusıkıların önü kapalı, bu mermiyi kullanınca kurusıkı bozulur, merminin gideceği yer yok yani.

Mühimmatın reklamında gerçek tabanca kullanılmaması, herhangi bir Markanın Reklamını Yapmamak için olabilir. Sadece mühimmat üreten firmalar özellikle bu konuya çok dikkat ederler. Çünkü her gerçek tabancanın özel Fanları vardır. Bu fanları kızdırmamak ve mühimmatı herkese satmak için, mühimmat reklamlarında mümkün olduğu kadar tabanca gösterilmeden mühimmat üzerinden reklam yapılmaya çalışılır. Ama firma hem silah hem de mühimmat üretiyorsa, o zaman reklam farklı olabilir, yani sadece kendi ürettikleri ve dönemin en çok tutulan modellerini kullanabilirler.

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• kurusık silahlar gerçekleri kadar sağlamdas değillerdir ayrıca yani kullanılanmateryal kırılır gerçek mermi gücüne gelmez

• bu mühimmatı ne kurusıkı nede normal tabanca atıyor,,, Travmatik silah olarak aratırsanız görebilirsiniz,

Saygılar.