Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• hlalav in eline gariplikde kimse su dokemez istediginiz degil ellerinde olan pellet urun vs gelir urunler parca parca gelir vsvs son aklimda kalan hatsan gezi almistik guya gonderdikleri pasli patriot gezi cikti ne diyelim bilmemki

hlal avmı uzak durun çifte alırsın yok pompalı yollayalım derler.

• [Resim Engellendi: https://resmim.net/f/p8mYLh.jpg]
    • Hatsan Nova Compact 5.5 mm
    • Kral Puncher Pro 5.5 mm
    • Hatsan Mod.99 5.5 mm
    • Swiss Arms Tanfoglio Limited Co2
  • hlalav in eline gariplikde kimse su dokemez istediginiz degil ellerinde olan pellet urun vs gelir urunler parca parca gelir vsvs son aklimda kalan hatsan gezi almistik guya gonderdikleri pasli patriot gezi cikti ne diyelim bilmemki

siteside var olarak görünen ürünlerin çoğu olmuyor ellerinde ne varsa onu gönderiyolar.

• [Resim Engellendi: https://resmim.net/f/p8mYLh.jpg]
    • Hatsan Nova Compact 5.5 mm
    • Kral Puncher Pro 5.5 mm
    • Hatsan Mod.99 5.5 mm
    • Swiss Arms Tanfoglio Limited Co2
  • bende armden devamlı alış veriş yaparım şimdiye kadar hiç yanlışlarını görmedim İlhan bey ve Ayhan bey çok kibar ve ellerinden geldiğince yardımcı olan insanlardır mutlaka bir yanlışlık vardır diğer av bayi (H av) olsa anlarım onların neresi doğruki saygılar

• valla arkadaslar siz 10 senedir değil isterseniz 20 senedir alışveriş yapın ister hiç sorun yasamayın ister istediginiz kadarda savunun sizlerle münakaşaya polemiğe girmeye açmadım konuyu..yaşadıgım sorunu gerekli başlıga actım..demekki ilk alısverisimde bana denk gelmiş aradıgımdada bana denk gelmiş yapcak bişeyimiz yok demişler..yani bunlar bana denk geliosa ben kendi şansımı

• Cuma gunu A.r.m.e.r.com dan 2 kutu pellet siparisi vermistim cumartesi yurtici kargo kapiyi caldi. Vvvvaaaaavvvvvv ne hiz cok memnun kaldim ayrica pelletler ezilmesin diye 10 numara sarilmis.
    Tsk Ayhan bey mutlaka alisverisimizin devami gelecek :thumbup:

• Ben de geçen hafta h avdan tüfek ve yanındaki hediye olan kılıf pellet vs ile aldım.. kılıf ve pellet daha sonradan kargoya verilmişti ve keşke verilmeseydi dürbünlü tüfek kılıfı olarak gonderdıklerı kılıfa yalnızca çuval olarak kullanmak istediginizde dürbün de sıgıyor..saygılar

• H.i.l.a.l avda ayni olay basima gelmisti gereksiz yere ayni sipariste 2 parca urun icin ayri ayri kago parasi odemistim.V.e.l.i bey'in kargo + paketleme isine kesin el atmasi lazim :thumbup:

• Vala arkadaşlar ben bahserdiğiniz bazı stelerden alışveriş yapdım ufak tefek aksilikler bende yaşadım h.avdan mod 95 almışdım kılıfını göndermemişler aradım dedim kılıf yok tamam gönderelelim gönderdiler bana + 10 tl ye patladı ama insanlık hali olabilir daha sonraki pellet sparişlerimde sorun cıkmadı sonra a.r.me.r den mod 88 aldım bana gönderdikleri tüfek önceden satılmış memnun kalınmamış geri iade edilmiş tekrar bana satılmış yayı yorgun bir tüfekdi tüfeği aldıgımda farketdim acıp bakdım yay yamuk yumukdu vidalara sabitleyiçi sürülmüşdü belki fabrikaya gitdi bilen yok hatsana bildirdim ses cıkmadı + 10 liraya aldık taktık yayı sonrasında beni çok memnun bırakdı ayrı mesele fakat işini dört dörtlük yapan yerlerde var mesela bozkurtav ben bugüne kadar internetden yapdıgım hiç bir alışverişden bukadar memnun kalmadım bunu izzet beyede iletdim siparişi veriyorum birgün sonra eksiksiz fazlasıyla siparişimi dört dörtlük alıyorum izzet beyle ilk alışverişimizde telefonda şöyle söyledim dedim abi bundan önceki bazı stelerden yapdıgım alışverişlerimde sorun yaşadım yine sorun çıkmasından endişeleniyorum dedim izzetbey ben bugüne kadar yerine getiremeyecegim hiçbirşey için sözvermedim dedi birşeyi yapamayacaksam başdan söylerim dedi gercekden çok ilgililer boskurtav başka arkadaşlar deneyin farkı görüçeksiniz saygılar ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Sayın moderatör meenet,

Cudim isimli kullanıcımız orada, arkadaşın mağduriyetini gidermek için bir fikir sunmuş, kendince bir çözüm üretmeye çalışıyor. bence siz de, kim tanışalıma entry girmiş girmemiş konusunu bi an olsa geriye bırakın ve arkanızdaki airgunturk topluluğunun gücünü kullanıp adı geçen şirkete baskı yapın ki forum bu konuda da bi işe yarasın...

Saygılarımla

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen vhalim ().

• Sayın moderatör meenet,

Cudim isimli kullanıcımız orada, arkadaşın mağduriyetini gidermek için bir fikir sunmuş, kendince bir çözüm üretmeye çalışıyor. bence siz de, kim tanışalıma entry girmiş girmemiş konusunu bi an olsa geriye bırakın ve arkanızdaki airgunturk topluluğunun gücünü kullanıp adı geçen şirkete baskı yapın ki forum bu konuda da bi işe yarasın...

Saygılarımla

Baskı mı ?

filinta

dulce bellum inexpertis

• a rmer le alışverişim oldu tüfeğimi ve şaçmaları düzenli olarak dükkana giderek alırım a rmer i tercih etmendeki amaç bana yakın olması yani istersem gidip gelebiceğim mesafeda olması fiyatlarıda normal dükkan sahipleride gördüğüm kadarıyla iyi insanlar daha önce en kolaydan tabanca satın almıştım elime tam 1 hafta sonra ulaştı stoeger x20 iyide bu firmaya sipariş verdim siparişin ardından 4 gün geçti ürün kargoya verilmedi haliyle bana gına geldi siparişi iptal etmiştim.olumsuz durumlar olabilir insanlık hali başka fimalarıda duyuyoruz millet bazılarından yaka silkmiş a rmer diğerlerine göre iyi bence.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• şu sansürü kaldırın kardeşim dalga mı geçiyorsnz , h..lalav , a.rmer , hobi.silah. mors alfabesiyle mi yazacaz herşeyi.

filinta

dulce bellum inexpertis

• şu sansürü kaldırın kardeşim dalga mı geçiyorsnz , h..lalav , a.rmer , hobi.silah. mors alfabesiyle mi yazacaz herşeyi.

Tamamen ticari birşey, siz de biliyorsunuzdur.
    Ben vaktiyle bu forumda h-ilal av tavsiyeleri verildiğini de biliyorum. Böyle yaklaşımlardan sonra insanlar bölünüyorlar işte.

• İsteyen istediği marketten alışveriş yapar üstadım , bunu ne sansür engeller ne başka birşey ,ama sansür kalkarsa insanların airgunturk'e olan sempatisi artar diye düşünüyorum . Yoksa kimse gerizekalı değil , bir noktayı atlayıp av bayiinin ismini okuyabilir.

filinta

dulce bellum inexpertis

• yatagun'un ve sitenin sahibi Mustafa bey bu konuya el atarsa sana yardımı olur sanırım.