ShinSung pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar pyramydair sitesinde gördüğüm bu silahlar fevkalade duruyor ve oldukçada güçlüler. aklıma takılan acaba tüp kapasiteleri bize scuba tüpünü sırtlatırmı. özellikle CAREER III 707 modeli çok güzel görünüyo.belki mustafa baba bize bunlardanda getirir oynayalım diye siz ne dersiniz fiyatlarda aşırı değil 550 dolar gibi. baba bize bunları önerirmi acaba. alırsam ben rws 46 cfo silahımı sobaya atarım artık bundan sonra iş görmez ;)

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• volkan kardeşim keşke linki verseydinde görseydik hemen...bu arada silahını niye sobaya atıyorsun yazık günah hem sende belki termopl(ilker)abi gibi koleksiyon yaparsın ;dance;

• aynı sitede evanix de aşağı yukarı o fiyat yanlız o tüfek türkiyeye girer ise vergi vs 1000 euroyu bulur kanısındayım

• fiyat konusunda bişey diyemiycem ama hw100 veya s410 lardan güzel olur o fiyata bence tabi bu benim şahsi kanaatim

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• cıx cıx böyle konular açarsanız büyüklerimizin hoşuna gitmez fırçayı yersiniz sonra uyarmadı demeyin :D ...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• yok be yaw onlar bizim cahilliğimize verirler kızmazlar bize biz bu işi onlardan öğrencez sormamız lazım :whistling:

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• forum ortamı serbest olur bildiğim kadarıyla... kurallar aşılmadığı sürece kimsenin kimseye birşey diyeceğini sanmıyorum...artı illede getirtelim demedik...sadece volkanertekin arkadaşımız böyle bir silah var mustafa abi getirtebilirmi dedi...hem burada sanmıyorum ki kimse kimseye fırça atsın...uyarın içinde teşekkür ederim...

• sayın silah arkadaşlarım forum amacı bilgi paylaşımı dır .forum hepimizindir meydan geniş her isteyen her kafasına takılan konuda yazılı kurallar dahilinde soru sora bilir ,yorum yazabilir ,yardım isteyebilir ,yardım edebilir isterse karşılıksız istersede bedeli mukabilinde.
    forumun yapısı ilerde diğer insanlarında bilgilenebileceği başvuru kaynağı olacağını lütfen unutmayalım .
    konulara mesaj yazarken başkalarınında okuyacağının bilincinde olalım .bizler gideriz bilgiler kalır lazım olan gelir faydalanır. keyifli atışlar saygılarımla

• Official Post

Arkadaşlar bu model görüntü olarak çok şık gözüksede küçük çaplarda son derece sıkıntılı bir silah,nedeni ise kalem gibi bir şarjörü var ve pelletleri ardı ardına yerleştiriyorsunuz ve arkasındada bir yay,yani poppalı yada otomatik av silahlarındaki gibi pelletler arka arkaya birbirini itiyor,malum her pelleti kullanamaz,etekler deforme olur,zaten sitesinde de hem bu modeller için hemde Evanix in üretimi olan Samyang da aynı, güney kore malı özel pellet kullanıyorlar.

Shinsung ile görüşmelerim var ama bu model için değil,revolver magazinli olan modelinin 5,5 ve 6,35 call. ile ilgileniyorum,ama pat diye atlayamıyorsunuz,uzak doğu ülkelerinde ciddi pazarlıklar yapılıyor,bu yüzden önce kendinizi gösterip bir adım geri çekilmeniz gerekiyor,1 hafta 10 gün sonra onlar size asılmaya başlıyorlar,bu yüzden de uzun sürüyor.

İlgilendiğim model altta fotoğrafı olan ve bu model dünya pazarlarında da tercih ediliyor,ama fiyat konusu aynı evanix de olduğu gibi,binlerce adet sipariş geçerseniz,o pramid fiyatları olabiliyor,aksi halde fiyatlar yüksek,bu modelinde zaten sadece 6,35 olanını getirteceğim,Evanix Ar6 nın maksimum call. 5,5mm ile sınırlı.

airgunturk.com/attachment/1833/

• abi evannix de son durum nedir?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

abi evannix de son durum nedir?

Onlar günde 2 e-mail gönderiyorlar bize,biz se 2 - 3 günde 1 e-mail ;)

fiyata hadi tamam diyelimde 100 adet aldığımızda site için bir çok farklı üründen feragat etmek gerekiyor,zaten Bam,fx,nikko,evanix derken . . . :!:

• Mustafa abi bence evanix gibi bir silahı getirirseniz eminim birçok hobidaşımızın hayır duvasını alırsınız , ama kara şişeler ne gibi dua eder onu bilemem #hims ben bi kaç arkadaşımlada görüştüm eğer mümkünse böyle bişey ön sipariş açarsanız sizin yükünüzde hafiflemiş olur , benim kanaatim bu silah yok satar, ben bu olaya başkaları gibi karamsar bakmıyorum şu anda Türkiye de böyle silahların olduğunu bilen kaç kişi var?

Ben bile foruma üye olana kadar bilmiyordum , bu hobinin her geçen gün giderek büyüyeceğinden hiç şüphem yok , pazar sıkıntısı çekileceğinide hiç zannetmiyorum.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Birde modifiyeye gerek kalmaz zaten .22 cal.1250 fps.

Daha fazlası keyfe keder..

• baba 6,35 lanını getirteceğim dedin ama biz 6,35 saçmayı nerden bulcaz ankarada pellicano bile zor bulunuyor (veli abi olmasa yanmıştık) sen getirirsin bize bunlardan dimi kara şişelere inat :)

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• mustafa bey ben bile pcp duşunmezken bu silahtan sonra çok düşünmeye başladım evanix ar 6 hayran kaldım verdigi ğüç beni cezbetti yatagunda satılırsa bende almak isterim x;.z

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost