Walther Umarex Dominator 1250 almak istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar, ben bir pcp almak istiyorum Walther Umarex Dominator 1250 hafifliği ve şekli hoşuma gitti ama hiç bir kaynak bulamadım. Daha önce kullananlar ceya bilenler yardımcı olursa sevinirim

Beretta FS-92

Torun Süper Poze Tek Tetik

Sarsırlaz Frenchi

stoeger x20 suppressor Combo 4,5

Leydi Diana :) Mod 460 5,5 ve Leapers 6x24-50

• Ben neredeyse aynı fıyatta olan AAs510 extra fac modelınıde arastırmanızı onerırım ..

Ewanix windy city 5.5

Nikko stirling nighteater 4x16-50

Norica mod 61 4,5

Hatsan Special edition 5,5

Tuka 4,5

• Arm erde kampanya var 1600 tl ye combo set vrriyorlar sadece durbunun fiyati 600 tl civari.

A-TAKIMI

• Arm erde kampanya var 1600 tl ye combo set vrriyorlar sadece durbunun fiyati 600 tl civari.

:thumbup: evet Ayhan abi ile konuştum , kaçırmamanızı tavsiye ederim . Ama yanına bir de scuba tüp ve dolum aparatı almalısınız , pompa ile uğraşılmaz.

filinta

dulce bellum inexpertis

• dominatör sakıncalı silahlar listesinde bence alma. ülkemizde satılan birkaç silahın tüp içinde yarık tespit edildi, 300bar kullanım basınçlı bir silah ve tüpde yarık!!!ünlü marka diye balıklama itibar etmemek lazım.

• Doğru , diğer forumda Ülkü bey ve Hakan abi yaptıkları söküm-inceleme çalışmalarının birinde dominatorün tübünün içinde yarık tespit etmişti , birkaç tüfekte daha olduğunu yorumlardan hatırlıyorum , isterseniz almadan önce servise gönderip kontrol ettirin. Meydan.kamp tan destek alabilirsiniz.

filinta

dulce bellum inexpertis

• pardon armerda kampanya olan silah domınator mu yoksa aa mı ben orda aa göremedim

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Walther Umarex Dominator 1250 tüpü 300 bar ama kaç cc bilen var mı
    ben 150 diye biliyorum ama emin de değilim

Beretta FS-92

Torun Süper Poze Tek Tetik

Sarsırlaz Frenchi

stoeger x20 suppressor Combo 4,5

Leydi Diana :) Mod 460 5,5 ve Leapers 6x24-50

• air arms gibi cillop gibi tüfek varken.dünya çapında sayısız kullanıcısı varken.fiyatı adı geçen tüfek ile aynı konumda iken.

fazla düşünmeye gerek yok diye düşünmeden kendimi alamıyorum :)

bahseddiğiniz tüfeğin tüpünün içinde yarıklar tespit edilmiştir..ilk olarak burda paylaşılmıştı,forumun derinliklerinde bir yerde olacak,sonra aynı abimizin yine aynı marka tüfeğin tüpünü söktüğünü ve benzer hatayı gördüğünü diğer fordan hatırlıyor gibiyim g;$i
    mevcut stoklardaki tüfekler o günlerden kalma..

• Tüp 174 cc ama dominatör ile AA arasındaki (bana göre) en önemli fark , tüfeğin bir tarafından ses geliyorsa veya merak edip içini açarsanız waltheri tekrar toplarsınız ama AA elinizde kalır , hem karışık hem de narin bir tüfek , kundak çok güzel ama atış eğrisi bence pek iyi değil , hava harcaması fazla , parçaları hassas , öbür yandan dominatörün tüm parçaları ateşli silah kalitesinde , kundağı kompozit plastik , iç aksamı çelik , namlu zaten walther , gez arpacık araya şarjör girmeden takılabilir , atış sayısı 300 bar dolumda 80'e yakın vs. ama kötü tarafları yok mu var , kundak kaba , tüp küçük olmasına rağmen afedersiniz kundaktan fırlamış . :)
    Burada avantaj 500 TL lik dürbünü ve bipodu tüfeğin yanında veriyor olmaları . 8-32x56 yandan paralaxlı mildotlu ve marka bir dürbün.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Tüp 174 cc ama dominatör ile AA arasındaki (bana göre) en önemli fark , tüfeğin bir tarafından ses geliyorsa veya merak edip içini açarsanız waltheri tekrar toplarsınız ama AA elinizde kalır , hem karışık hem de narin bir tüfek , kundak çok güzel ama atış eğrisi bence pek iyi değil , hava harcaması fazla , parçaları hassas , öbür yandan dominatörün tüm parçaları ateşli silah kalitesinde , kundağı kompozit plastik , iç aksamı çelik , namlu zaten walther , gez arpacık araya şarjör girmeden takılabilir , atış sayısı 300 bar dolumda 80'e yakın vs. ama kötü tarafları yok mu var , kundak kaba , tüp küçük olmasına rağmen afedersiniz kundaktan fırlamış . :)
    Burada avantaj 500 TL lik dürbünü ve bipodu tüfeğin yanında veriyor olmaları . 8-32x56 yandan paralaxlı mildotlu ve marka bir dürbün.

Katılıyorum mantıklı görünüyor.

• AA fiyatlarıyla Dominatörün şuanki fiyatını nasıl kıyaslıyorsunuz anlamıyorum, 1600 tlye dominatör combo set , ortalama 2150 tl ye sadece AA tüfek. S500 var 1550 tl ye o da tekli ve sadece tüfek.

A-TAKIMI

• Arkadaşlar yapmayın lütfen AA ile Walter i nasıl kıyaslarsınız??? Herkez Walter ci olmuş gibi konuşuyor. AA nın kalitesi, işçiliği ve isabeti Tüm Dünyada bilinir. Yerli-Yabancı tüm forumlara bakınız lütfen hangisinde gördünüz Walterin daha iyi olduğunu. Bu memlekette kaç kişi kullanmış Walteri, kaç kişi grupman yapmış, kaç tane videosu var yapmayın lütfen. Mukayese görmez iki pcp yi karıştırmayalım. Saygılar

Söküp parçalamaktan sonra geri toplamaktan bahsetmişsiniz, yapmayın lütfen lego mu bu ya. Atış yapmak için alıyoruz sağını solunu söküp takmak için değil, o iş gerek duyulursa yetkili servisin işidir. Saygılar

• Çok doğrus söylediniz Mehmet Bey AA,Evanix ve fx artık bir nokıa bir samsung

ama biz bazen farklıya gıdıyruz ve pişman oluyoruz

sonuç olarak o fıyata aa410 yada evanıx çok rahat alınabılır bır durbun için heves yapmayalım..saygılar...

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Arkadaşlar yapmayın lütfen AA ile Walter i nasıl kıyaslarsınız??? Herkez Walter ci olmuş gibi konuşuyor. AA nın kalitesi, işçiliği ve isabeti Tüm Dünyada bilinir. Yerli-Yabancı tüm forumlara bakınız lütfen hangisinde gördünüz Walterin daha iyi olduğunu. Bu memlekette kaç kişi kullanmış Walteri, kaç kişi grupman yapmış, kaç tane videosu var yapmayın lütfen. Mukayese görmez iki pcp yi karıştırmayalım. Saygılar

Söküp parçalamaktan sonra geri toplamaktan bahsetmişsiniz, yapmayın lütfen lego mu bu ya. Atış yapmak için alıyoruz sağını solunu söküp takmak için değil, o iş gerek duyulursa yetkili servisin işidir. Saygılar

+1 :thumbup:

Saygılar...

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

Berke arkadaşım, sanırım sen hiç AA sökmedin yada sökme ve birleştirme işlerinde pek becerikli değilsin. AA nın mekanzimasından sanki HW100ün karmaşık mekaniği gibi bahsetmişsin :)

AA sökerken ve takarken dikkat edilecek sökülen herşeyi tam hizasıyla yerine takmak ve allen vidaları sıkarken kırmadan önce brakmak :)

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

+10000000 tebrikler,

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Bana göre tüfek açmak - temizlemek bilen için çok zevkli bir uygulamadır. Yetkili servislerin tüfeklere ne kadar NAZİK davrandığını gördüğümden beri teknik parça kırığı harici herşeyi ( o-ring değişimi -güç ayarı - yağlama ve bakım) kendim halletmeye çalışıyorum , şu ana kadar elimde patlayan tüfeklerin hepsi yedek parça sıkıntısı yüzünden onarımsız olarak satıldı. AA daha önce kullanmadım ama eminim ki dominatör den daha fazla parçası var. Herkesin bana söylediği birşey de AA veya HW100 alma oldu , HW100 aldım , açmadan sattım çünkü açmayı gerektirecek birşey yoktu , AA 'nın hassas olduğunu duyduğum için öyle bir yorum yaptım , keza AA sahibi birkaç tanıdığım kendi regülatörünü yapan veya yurt dışından yedek parça spariş etmeyi becerebilen insanlardı .Ben o insanlar kadar becerikli olmadığım için riske girmedim. Ayrıca hangi allen vidasının başını kırmışım ?

filinta

dulce bellum inexpertis

• Ben biseyci olmadim benim dikkat cektigim konu fiyatlar, O iyidir bu kotudur demedim yazdiklarimdanda anlasilmasi gerekir.

A-TAKIMI

• Ben biseyci olmadim benim dikkat cektigim konu fiyatlar, O iyidir bu kotudur demedim yazdiklarimdanda anlasilmasi gerekir.

Peki Levent sen bişeyci olmadın. Saygılar