Hw97K ile Atışlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir tanesine atmayı unuttunuz mu Osman bey #hims HW97 düşünüyorum bu atışlar fikir verdi.Teşekkürler

• Bir tanesine atmayı unuttunuz mu Osman bey #hims HW97 düşünüyorum bu atışlar fikir verdi.Teşekkürler

Unutmadım.. göbeğin sol üstünde kağıt kopmamış geri kapanmış fotoğraflarken farketmedim.

A Takımı Üyesi

• :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Güle güle kullan Osman agabey isabetli oldugunu duymustum.

tahribati nasil

• Abi bu silahla diana 460 ın bir karşılaştırmasını yapar mısın ?
    bildiğim kadarı ile ikisini de kullandın

Beretta FS-92

Torun Süper Poze Tek Tetik

Sarsırlaz Frenchi

stoeger x20 suppressor Combo 4,5

Leydi Diana :) Mod 460 5,5 ve Leapers 6x24-50

• Hepinize Teşekkür ederim..

Abi bu silahla diana 460 ın bir karşılaştırmasını yapar mısın ?
    bildiğim kadarı ile ikisini de kullandın

Diana 460 kullanmadım.yorum yapamam..Ben Diana mod 46 kullandım.Her ikiside kaliteli güzel silahlar,,hw dianaya göre daha ağır..diananın pellet yükleme sistemi daha emniyetli ve kolay..her ikiside isabetli,kullanıcıya güven ve istikrar sağlayan birinci sınıf yaylılar.

A Takımı Üyesi

• Yanlış saymadıysam, 2 tane 9 var. Gerçekten güzel atışlar olmuş Osman Amca. E tüfek güzel, atıcı zaten belli, hal böyle olunca; bu atışlar da normal. :thumbup:

Sağol Mustafa..Sana T12 için hayırlı olsun diyelimmi...Yarın buluşmaya HW97k yıda getireyim..uzun zamandır ilgisiz kaldı..sevindirelim biraz..

A Takımı Üyesi

• Harika atislar OSMAN abi...elinize saglik

İlk fırsatta gelecegim ziyaretinize

Mod 46 ile de resimler koyarız geldigimde :)

Saygılar

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Elinize sağlık Osman bey.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Harika atislar OSMAN abi...elinize saglik

İlk fırsatta gelecegim ziyaretinize
    Mod 46 ile de resimler koyarız geldigimde :)
    Saygılar

Tamam Rıfat,,Teşekkür ederim.. müsait olduğunda beklerim.

Elinize sağlık Osman bey.

Teşekkür ederim.

Diyelim ^^

O Zaman Hayırlı uğurlu olsun..güle güle kullan..kazasız isabetli atşlar.

Osman Abi;

Eline sağlık, emektar ile yola devam ediyorsun. HW97 güzel ve isabetli bir yaylı. Sağlıcakla kal.

Cem sağolasın..Allaha emanet olun.

Eline sağlık Osman Ağbi, çok güzel

Samet teşekkür ederim.

Güle güle kullan Osman agabey isabetli oldugunu duymustum.
    tahribati nasil

Teşekkür ederim..bu silahlarda isabet ön planda..tahribat beklenemez. yinede 700 fps .atışlar fena değildir.

Bir tanesine atmayı unuttunuz mu Osman bey #hims HW97 düşünüyorum bu atışlar fikir verdi.Teşekkürler

Bende Teşekkür ederim.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Murat teşekkür ederim.

Hepinize Teşekkür ederim..

Diana 460 kullanmadım.yorum yapamam..Ben Diana mod 46 kullandım.Her ikiside kaliteli güzel silahlar,,hw dianaya göre daha ağır..diananın pellet yükleme sistemi daha emniyetli ve kolay..her ikiside isabetli,kullanıcıya güven ve istikrar sağlayan birinci sınıf yaylılar.

A Takımı Üyesi

• Atışlar güzel ama 9m. kötü olması münkünmü? Yani sadece 9 m. 40-50 m. olsa tamam diyeceğimde.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Atışlar güzel ama 9m. kötü olması münkünmü? Yani sadece 9 m. 40-50 m. olsa tamam diyeceğimde.

Tamer bey atışlar oturarak yapılmış ve bir hedef kağıdında birden fazla hedefe birer atış yapılmış. Bunu seri olarak düşünelim ve tüfeğin yaylı tüfek olduğunu düşünelim.

Herşeyden önemlisi bu bir paylaşımdır ve bir çok insana fikir verir. Biz hobi yapıyoruz burada amaç eğlenmek ve paylaşımda bulunmak ki bu forumda bu amaçla var.

Bahsettiğiniz 40-50 metre mesafeleri sizlerden görelim o zaman bu şekilde en azından paylaşımda bulunmuş tüfeğiniz hakkında fikir sahibi olmuş oluruz.

Aktif olarak hobiyle ilgilenen ve paylaşım isteğinde olan insanların emeklerinin "eleştirilmesi" hiç hoş değil.

Benim mükemmel atışlar diye bir iddiam olmadı.
    Sizde.. oturarak desteksiz 9 metreden. imzanızdaki AA ile gir gurup yapın ..
    neticeyi kıyaslayın.yayınlamasanızda olur.en azından söyleminizde haklı olduğunuza emin olursunuz.

A Takımı Üyesi