iwa 2012 hatsan

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • forumda daha öncede bahsi geçen hatsanın 2012 modellerinin merak edildiğini gördüm yeni bt65 ve at44 ten bozma tabancanın tanıtımınıda yapıyorlar bu videoda

iyi seyirler

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Abdullah ey biraz heyecanlı anlatmış , keşke bir satış temsilcisi daha sakin ve teknik bir üslupla ürünleri tanıtsaydı. 'En iyi biziz , en büyük biziz' biraz abartı olsada oralarda yerli firmamızı gördüğümüz için gururluyuz.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Abdullah ey biraz heyecanlı anlatmış , keşke bir satış temsilcisi daha sakin ve teknik bir üslupla ürünleri tanıtsaydı. 'En iyi biziz , en büyük biziz' biraz abartı olsada oralarda yerli firmamızı gördüğümüz için gururluyuz.

+1

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• hatsanın bt65in makyajlı hali hoşuma gitti iç piyasaya ne zaman satışa çıkacak acaba bu arada hatsanıda tebrik etmek lazım bizimkiler pek beğenmiyo ama adamlar dışarıya çatır çatır satıyolar helal olsun...

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• dünyanın en büyüğü biziz :))))) doğrudur.... g;$i

• Tüfek ne ki sunumundan hayır bekleyesin...

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• abdullah bey öyle bir anlattıki bt 65 alasım geldi ^^ helal olsun.gurur verici

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• 5 para etmez anlat anlat ya bız turk halkı cok yanlısız dogryu yanlsı duzgun ayırt edemıyoruz hatsanın bır suru urununu kullandım havalı tufekte mod 125 cok guzeldır fakat bu bt 65 dedıgınız zımbırtı 5 para etmez aldık yegene atıs yapıyoruz mermıyı goruyoruzz :) mubarek 1250 fps 360/metre sanıye namlu cıkıs hızı :)

• Kendimizi kötülemeyi marifet sayan bir milletiz. Gurur duyulacak işler yapmak, kendimizle gurur duymakla başlar. Abdullah bey belki güzel anlatamadı ama adam taa oralarda benim bayrağımı dalgalandırıyor. Ürünlerimiz dünya kalitesinde olmasa da ben yerli firmalarımızla gurur duyuyorum. Şuan kullandığım silahda yerli malı, istediğim gibi söküp takabiliyor, üzerinde değişiklikler yapabiliyorum. Çünkü parça bulmakta sıkıntı çekmiyorum, bulamazsam gidip tornacıda çektiriyorum. Aranızda Baretta ya veya başka bir silaha modifiye yapan biri varmı acaba?

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• ben veya biz malımızı kotulemıyoruz bakınız hatsan mod 125 super bır tufektır dıyoruz harıka bır urun cok basarılı hıcbır havalı sılahad egısılmez bır tensır gucu var vs fakat gelelım bu bt65 e oyle degıl malesef sunuda unutmayalım elestırı vu muhalefet basarıyı getırır yazdıklarım tamamen kendı dusuncelerım olup ne bır kıtleye nede bır kısıye soylemıyorum

• Kendimizi kötülemeyi marifet sayan bir milletiz. Gurur duyulacak işler yapmak, kendimizle gurur duymakla başlar. Abdullah bey belki güzel anlatamadı ama adam taa oralarda benim bayrağımı dalgalandırıyor. Ürünlerimiz dünya kalitesinde olmasa da ben yerli firmalarımızla gurur duyuyorum. Şuan kullandığım silahda yerli malı, istediğim gibi söküp takabiliyor, üzerinde değişiklikler yapabiliyorum. Çünkü parça bulmakta sıkıntı çekmiyorum, bulamazsam gidip tornacıda çektiriyorum. Aranızda Baretta ya veya başka bir silaha modifiye yapan biri varmı acaba?

Valla ben pcp mi sökmek yada modifiye yapmak için almadım, birçok kişininde bu amaçla aldığını sanmıyorum. Dolayısıyla parça bulmak, tornacıda vs iş yapmaya gerek yok aldım ve hobi olarak kullanıyorum. Elbette ki gurur duyulacak işler yapılyor lakin iç piyasanın sesini görmezden gelmek çok mu doğru bir davranış acaba? Saygılar

• Barettamı? ülkemizde üst düzey silahlara modifiye yapılmaz çünkü yeterince doyurucu,tatmin edici mallardır.Ancak tatmin olmayanlar modlama işine girer ki o tatmin düzeyinde değiliz.Evet hatsan ile modlamaya girişmeniz, emin olun ondan istediğiniz verimi alamamanızdan kaynaklanmaktadır.Kimse hatsanın dünya çapında bir üretici olduğunu söylemesin.Adama gülerler...

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• tabanca hoşuma gitti fiyatı uygun olursa bir tane alabilirim :)

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Allah yollarını açık etsin, gurur verici. ancak havalıtüfeklere bakıyoruz namlu standartı yok, yivli tüfek üretme hevesleri var anladığım kadarı ile, peki yivli tüfeklerin namlusunu nasıl yapacaklar? yivli namlusunu layıkı ile yaparız diyorlarsa, havalıların namlusunu niye gerekli standartlarda yapmıyorlar?

• !! Kendimizi kötülemeyi marifet sayan bir milletiz. Gurur duyulacak işler yapmak, kendimizle gurur duymakla başlar. Abdullah bey belki güzel anlatamadı ama adam taa oralarda benim bayrağımı dalgalandırıyor. Ürünlerimiz dünya kalitesinde olmasa da ben yerli firmalarımızla gurur duyuyorum. Şuan kullandığım silahda yerli malı, istediğim gibi söküp takabiliyor, üzerinde değişiklikler yapabiliyorum. Çünkü parça bulmakta sıkıntı çekmiyorum, bulamazsam gidip tornacıda çektiriyorum. Aranızda Baretta ya veya başka bir silaha modifiye yapan biri varmı acaba?

barettaya airarmsa daystateye yada fx e yada weınraha modıfıye yapan varmı ? nıye hatsana modıfıye yapıyor yada yapmaya calısıyoruz ? bence burası önemlı ,neden ?
    bırde kendımızı kötülemıyoruz guzel kardesım ,burası forum herkes bıseyler paylasıp derdını buraya dökuyor cözum arıyor ,..yıllar önce bu forumu okuyordum yıne okuyor ve takıp edıyorum
    yıllardır hatsan muhabbetı bıtmıyor ,alanda bıtmıyor tabıkı ,bende aldım mesela ,,,,
    forumdakı arkadslar neler söyledıyse dınlemedım ,baska forumlara baktım hatta ; ya bunlarda nekadar sıkıcı sureklı hatsanı kötuluyor kardesım ,ne yanı gıdıp yabancılara paramı kazandıralım şimdi ......vs gıbı mantıkla hatsan aldım nefret ettım ,,,,onun ıcın şimdi hatsan dunyanın en ıyı havalı tufeğidir sözunu duyunca gulesım geldı ,,,ıcı benı dısı senı yakar muhabbetı işte ..

• Almanların 150 senedir yaptığı namluları Abdullah amca 150 saniyede tornada çeker. Çoh da güzel olur taaam mı.. ;grin;

filinta

dulce bellum inexpertis

• türkiyenin en iyisi diyecekti de dili sürştü dünyanın en iyisi dedi galiba :)

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Bence ateşli olsun,havalı olsun işin mühendislik ve işçilik boyutunda hala yabancı firmaların gerisinde olduğumuzu düşünüyorum.Avantajları yokmudur,tabiki vardır,servis-yedek parça ve maliyet olarak yabancılara üstünlüklei vardır(hala çeyrek altın gibi kolaylıkla elden çıkarabileceğiniz kuş grubu tofaşlarda olduğu gibi).Zaten bende bu etkenlerden dolayı almayı düşündüğüm pompalı konusunda İstanbul Silah Sanayii A.Ş tarafından üretimi yapılıp satılan Winchester SXP üzerinde yoğunlaşmış durumdayım.Ama tutup dünyanın en iyisiyiz demek oldukça iddialı bir söylem olmuş...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• yabancılar bize hayran biz yabancılara

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• 5 para etmez anlat anlat ya bız turk halkı cok yanlısız dogryu yanlsı duzgun ayırt edemıyoruz hatsanın bır suru urununu kullandım havalı tufekte mod 125 cok guzeldır fakat bu bt 65 dedıgınız zımbırtı 5 para etmez aldık yegene atıs yapıyoruz mermıyı goruyoruzz :) mubarek 1250 fps 360/metre sanıye namlu cıkıs hızı :)

Arkadaşın sorunu şurada:
    PCP Bt 65 Mermi Gözüküyor Giderken