cometa 400 compact star ve gomo ıgt ler hakında bilgi paylaşımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cometa 400 compact star ve gamo ıgt modellerini kullanan arkadaşlarım varsa artı ve eksi yönlerini paylaşmalarını rica ediyorum bir de ıgt sistemi pcp lere yakın bir sistem gibi duruyor güç yüksek ses az bu konudada kulananlar varsa bilgilerini aktarmalarını bekliyorum.

• Gamo IGT Whisper 4.5 mm tavsiye ederim. 10 gr. HN mermiyi 900 lerde atıp 20 fpe. güç üretiyor , tepmesi diğer yaylılara göre PCP gibi. IGT sistemi yay yerine sıkıştırılmış hava kullanıyor bi nevi 90.ların theoben'i gibi. Yaydaki kırılma, bekleme , güç kaybetme sorunları yok. Kurulu bırakabilirsiniz (ki ben önermiyorum) , HN gibi bir mermiyi de 900 lerde atması zaten gücünün göstergesi , namlusu kaliteli ve tamiz , isabetini bilmiyorum ama tepme azaldığı için için herhalde isabet de artacaktır. Çok güzel bir field-target tüfeği , 50 mm dürbün bile takabilirsiniz.
    Saygılar.

http://www.youtube.com/watch?v…kwFUg&feature=related

filinta

dulce bellum inexpertis

• kullanan pek olmaz çünkü fiyaı 500 tl bu fiyata 2 el 100 de eklese o pcp alır.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• anladım fakat anlamadığım şey 500 tl demişsin doğru o zaman hatsan mod 125 alayım dedim 450 tl kimse tavsiye etmiyor stoger x 20 ne olduğu belli değil kapalı kutu bir marka memnun olan kadar olmayanda var gamo ya gelince tanınmış kendini ispatlamış bir marka whisper ıgt yeni teknolojı bir ürün pcp ler kadar sessiz ve güçlü 2 el pcp 600 tl ya zor pompası falan 700-800 lere gelir düşük değerdeki markalar sınıfı geçmiyor biraz iyi bişey alalım deyincede üstüne bu kadar eklersen pcp alırsın diyolar ne bileyim bir sonuca varamadım gamo 5.5 440 hunter zaten kullanıyorum mod 125 hatsan 6*35 alayım dedim yorumlardan sonra soğudun biraz daha iyi bişeyler bakayım dedim gamo whisper ıgt 4.5 ta karar kıldım yeni teknoloji bir tüfek hoşuma gitti sessizliği görüntüsü yakışıklı marka güzel kalite iyi ben en sonunda 1500 tl verip sıfır pcp alıcam bu gidişle yani durum onu gösteriyor galiba :)

• Elinizde zaten bir gamo yaylı varmış. Bence, biraz daha birikim yapıp iyi bir pcp almanız daha isabetli bir karar olacaktır. Ama, ben yaylıların adamıyım diyorsanız, bundan sonra almanız gereken silah HW97k, AirArms pro sport ya da TX200 olmalı.

• valla bende pcp var pompalamasıydı falan derken vazgeçtim satıyorum artık sadece yaylı kullanacağım oda gamo igt olacak tabikide airarms yada hw de var ama gidip bir yaylıya o kadar para vermek bence .... :(

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• gamoları seviyorum galiba alıcağım yeni tüfek ya gamo whisper ıgt yada mod 125 olucak ama gamo ağar basıyor biraz henüz araştırıyorum daha

• bende var gamo whisper igt 4.5 :) kullanıyorum halihazırda,birşeyleri parçalamak için ugun bir tüfek değil,yok şunu delsin geçsin,100 metreden şişeyi hoplatayım falan olayı aranıyorsa hatsan mod 125 alacaksın :) bu tüfek isabet konusunda süper, her attığımda aynı yere vurayım diyorsan kesinlikle pcp gibi :) ben 15-20 bazende 25 metreden dürbünsüz atıyorum,tüfekte tepme yok gibi bişey,zaten çok hafif 3000 gr tüfek,çok hızlı kurup tekrar atabiliyorum,25 metreden dürbünsüz yumruk kadar yere toplanabiliyor peletler,birazda tüfekle alışma meselesi,ben alalı daha 3 hafta oldu rahat 600-700 pelet attım, kayınpederimin bahçeli evi var,kayınçoda hatsan yaylı var, onunla takır tukur atışıyoruz bahçede,ben en çok hafifliğine ve tepmemesine bayılıyorum,birde öyle dev gibi bir tüfek değil,orjinal gamonun kılıfınıda aldım,takım tam,şimdi uzak mesafeler için (50 metre üstü) pcp'de düşünüyorum,bir igt,bir pcp takım olarak tadından yenmez :) , dediğim gibi amacınız şöyle kırsın böyle dağıtsın ise bu tüfek size göre değil,ama 50 metreye kadar tıkır tıkır yorulmadan isabetli atışlar yapayım derseniz gamo igt yi tavsiye ederim,kanımca elimdeki dürbünü taksam 70 metreden isabetli atışlar yapabilirim,ama bahçe 70 metre gelmiyor şimdilik :)

• abi sana hatsan tavsiye ediyorum :thumbup: gamo falan yabancı malı paran yabancıya gitmesin ^^ mis gibi hatsan varken ;)

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• sevgili asil dostum,hatsanın hangi yaylısıyla dürbünsüz ayakta 25 metrede pelet toplayabilirsin,bana göre eğer tüfeğe çok iyi alıştıysan sadece mod99 special olanda,mod 125 te falan futbol topu kadar alanda topla iyi derim,tamam gamo yabancı marka ama,o zaman türkiyede hiçbirşey almamamız lazım,çünkü otomobilinden beyaz eşyasına herşeyin kökü yurtdışı zaten :) ben gamo derim, hatsanmı gamomu? kesinlikle gamo

• sevgili asil dostum,hatsanın hangi yaylısıyla dürbünsüz ayakta 25 metrede pelet toplayabilirsin,bana göre eğer tüfeğe çok iyi alıştıysan sadece mod99 special olanda,mod 125 te falan futbol topu kadar alanda topla iyi derim,tamam gamo yabancı marka ama,o zaman türkiyede hiçbirşey almamamız lazım,çünkü otomobilinden beyaz eşyasına herşeyin kökü yurtdışı zaten :) ben gamo derim, hatsanmı gamomu? kesinlikle gamo

konuyu açan abimizle aramızda g;$i

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen asil ().

• abi sana hatsan tavsiye ediyorum :thumbup: gamo falan yabancı malı paran yabancıya gitmesin ^^ mis gibi hatsan varken ;)

:D:Dd:d.:D:D adam haklı :D :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• :D:Dd:d.:D:D adam haklı :D :D

sağol kardeş diğer stoeger x20 konusunu abimizin hatsan la alakalı yaptığı yorumları sen biliyorsun.

• aramızda bi şey yok yalnız diğer stoeger x20 konusunda mis gibi yerli malı hatsan var paranız yabancıya gitmesin deyip gamo vb markaları araştırması beni şasırttı sanırım bu abimizde hatsan ın kalitesinden şüphe ediyor ;)

• valla benim fikrim, gamo bir üst sınıf tüfektir, stoger yada hatsan yanyana olabilir, ama gamo bunlardan ayrı bir sınıfta,nasılki gamo ile dianayı karşılaştırmıyorsam,hatsanlada gamoyu karşılaştırmam,paran varsa kesinlikle gamo,yoksa hatsan,daha yoksa kral,torun,jet... bu iş maddiyatla alakalı