walther talon magnum 5.5 grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hedef kağıdı ve grupman süper , baya hızlı tüfek olduğu anlaşılıyor delikler düzgün açılmış. ;tacli#

• eline sağlık

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• çok sağolun dediğim gibi ilk grupman deneyimim bundan sonra bayağı yapıp paylaşacağım daha uzak mesafe denemek istiyorum fakat dürbünün yakınlaştırması az bu mesafeden ötesi zor olur gibi

walther talon magnum 5.5mm optima 3x9x32

• aslında gamo atış kağıdı alıp atış yaparsanız grupman daha sağlıklı olur ayrıca nişanalmada size kolaylık sağlar yaylı için 60metre iyi mesafe bence :thumbup:

• evet dediğiniz gibi atış kağıdı iyi olurdu ancak şuan için köyde bulunduğumdan bir süre böyle idare edeceğiz :)

• eski nesil mod 125 ile aynıdır walther talon magnum, zamanında bendede vardı. tüfek bariz olarak gücünü belli ediyordu, daha sonra mod 125 sniper aldım ama walther daha güçlüydü. destursuz atan yaylılar sınıfındadır severim bu silahları 8o
    grupman için elinize sağlık

• hedef nokta çizimin yanlış,artı kılı daha iyi sabitlemek istiyorsan hedef noktana,daha düzgün bir şeyler çiz,öyle bir hedef nokta yapki,dürbünden baktığında,artı kıl merkez noktayı çıktığı anda,farkına varabilesin..dürbün artıkılı ile hedef noktan bir birine cuk diye kenetlensin..nişan alma esnasında tüfeği oynatırsan,dürbünün artıkılının hedef noktadan kaydığını görürsün.uygun bir hedef nokta çizdiğinde,bunlara dikkat edersen ve acele etmeden tam doğru anda tetik düşürürsen,güzel sonuçlar alırsın..

güzel paylaşım için teşekkürler ;)

• kadir abi beni heyecanlandırdın yoksa tekrar mı aramıza dönüyosun :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bence bu tüfeğe göre 60m iyi grupman olmuş devamını bekleriz.
    kalın büüyük bi artı çizin dürbünün artı kılını üstüne denk getiinr daha rahat nişan alırsınız ayrıca intertte çeşit çeşit hedef kağıtları var çıktı alınaranak bunlarda kullanılabilir.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim yaz boyunca daha cok grupman paylaşacagım çünkü gercekten grupman yapmak güzelmiş tüfekten şuan bayağı memnunum yorumlar bayağı canımı sıkmıştı ama şuan herşey iyi gibi bakalım ilerleyen zamanlarda 1tl ye 5 atışı sığdırabilecekmiyiz

• Eski nesil mod 125 leri pek begenmezler ama, ben kısa mesafede çok memnundum, 50 m atış pek yapmamıştım silahımla. zaten 50 m yaylısı değil bu. genelde max 30 m civarları atıyordum, o zamanlar soda şişesi patlatma hastalıgım vardı 8o . 1 torba şişe toplayıp atışa giderdim. 20-30 m den her attğım şişeyi kırıyordum silahımla.

• kadir abi beni heyecanlandırdın yoksa tekrar mı aramıza dönüyosun :)

o şimdi balıkta ;şrofls;.