Airforce Condor 188,6 mt

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güzel bir grupman olmuş eline gözüne sağlık

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• yani; ne 150 metreden ne de 200 metreden kesme şekeri vuramayan bir silah mı bu. Bence dürbün sorunu vb olsa gerek silah hakkında çok övgüler duymuştum.

• elinize sağlık, bu mesafe için gayet güzel.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yani; ne 150 metreden ne de 200 metreden kesme şekeri vuramayan bir silah mı bu. Bence dürbün sorunu vb olsa gerek silah hakkında çok övgüler duymuştum.

tamama abi övgü duymuşsundurda sonuçta güdümlü roket atmıyor ayrıca belirlitilen mesafa için iyi gurupman bence

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• elinize sağlık güzel grupman oluşmuş,daha iyileride gelecektir :)

bu arada nedir bu kesme şeker meselesi :) dağdan dağa bitti, şimdi kesme şekermi başladı yoksa ben yokken #hims;şrofls;.

övgüleri nerden duymuştunuz? ben duymamıştım, merak ettim. Elime bir kere alıp 3-5 atış yapma şansım oldu, değişik ve güçlü bir silah ama standart haliyle bu kadar olur, fazlası olmaz. Amerika'da modifiye , namlu değişim, regülatör takılıp falan atış stabilitesi-isabetliliği düzeltiliyor ama o kadar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Herkese teşekkürler ... Şahsi kanaatim denemelerle daha iyisinin yapılabileceğini gösteriyor (regülator uygulaması ile dahada iyi olabilir)...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• 200m den kesme şekeri nasıl vuramaz garibime gitti :thumbdown: millet 500m den vuruyormus daha dün tartışmıştık 8o
    şaka bir yana bu kadar ciddi bir mesafede iyi bir grupman ,elinize sağlık. başkalarınıda görmek isteriz
    saygılar.

• 200m den kesme şekeri nasıl vuramaz garibime gitti :thumbdown: millet 500m den vuruyormus daha dün tartışmıştık 8o
    şaka bir yana bu kadar ciddi bir mesafede iyi bir grupman ,elinize sağlık. başkalarınıda görmek isteriz
    saygılar.

Teşekkürler , deneyip yayınlamaya çalışacağım ...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• Çok ciddi uzak bir mesafenden çok güzel atışlar.Gönülden tebrik ederim!

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Çok ciddi uzak bir mesafenden çok güzel atışlar.Gönülden tebrik ederim!

Teşekkürler , iyi bir dürbün (alt mildotları dürbün sınırına kadar devam eden bir dürbün) ile daha iyi atışlar yapılabilir ...

• bence de daha iyi bir dürbün ile daha isabetli atışlar yapılacaktır. Bu arada silahını zorunluluktan dolayı satan bir arkadaşımıza sormuştum; Regülatör takılabiliyormuş, ve çok isabetli bir silahöış, ve silahını seviyormuş, tek sorunu şarjör kullanmıyormuş , gücü ve isabeti çok iyiymiş. Hatta levent arkadaşımız da o silahtan kullanmış ve beğeniyormuş.

• bence de daha iyi bir dürbün ile daha isabetli atışlar yapılacaktır. Bu arada silahını zorunluluktan dolayı satan bir arkadaşımıza sormuştum; Regülatör takılabiliyormuş, ve çok isabetli bir silahöış, ve silahını seviyormuş, tek sorunu şarjör kullanmıyormuş , gücü ve isabeti çok iyiymiş. Hatta levent arkadaşımız da o silahtan kullanmış ve beğeniyormuş.

Lother Walter namlu var regülatör le dizginlendikten sonra bunlardan güzel gruplar yapılabilir ...

• Teşekkürler , iyi bir dürbün (alt mildotları dürbün sınırına kadar devam eden bir dürbün) ile daha iyi atışlar yapılabilir ...

Bundan iyisi şamda kayısı :rolleyes:

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Hamza güzel görüntüler ,demekki bu mesafelerden istenirse silah markasına bakılmaksızın bir şeyler yapılabiliyormuş.

paylaşım için teşekkürler..

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Bundan iyisi şamda kayısı :rolleyes:

:)

• Ahmet abi teşekkürler , Namlu lother walter ise pcp ninde huyunu bilirsen daha güzelleri de mümkün...