Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ne yazıkki pcp'yi rafa kaldırmış bulunmaktayım.Tabanca alacağım fakat bir sorum olacak Zoraki HP-1 ile Zoraki HP-1 Ultra arasındaki fark yalnızca çirkin bir namlu ve hızmıdır ?
    vede 15 metrede 3 kez pompalama ile tatmin edici atış olurmu ?

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• youtube de fazlasıyla videosu var . izlemeni tavsıye ederim. filintalarında güzel bir videosu var dı sanırım.90 metreye kadar denemişlerdi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ysyG0VQ96dI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Şu an öyle yapıyordum ama Ultra modelinin namlusu hiç hoşuma gitmedei ama temel olarak Zorakinin sevilen bir marka olduğunu anladım herhalde alırsam 20-40 metrede bile pişman etmez.

• Ben ultrasını alıcam öndeki namlusu umrumda değil :) carbin tüfek gibi yapıcam kısmetse.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ysyG0VQ96dI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Hocam bunu modlamamışlar öyle değilmi ? eğer öyle ise (çünkü ben modlama ypamam) süper bişi aşık oldum resmen. :love:

• Ben ultrasını alıcam öndeki namlusu umrumda değil :) carbin tüfek gibi yapıcam kısmetse.

Neden ölesini tercih ediyosunuzki ? Vallahi çok çirkin :(

• modlama olduğunu bilmiyorum. 4 defaya kadar pompalayabiliyosunuz içindeki hava daha çok sıkışıp fazla güç üretiyo.

uzun namlu almamın sebebi tüfek gibi sonuçlar alabilmek .

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Arkadaşlar ne yazıkki pcp'yi rafa kaldırmış bulunmaktayım.Tabanca alacağım fakat bir sorum olacak Zoraki HP-1 ile Zoraki HP-1 Ultra arasındaki fark yalnızca çirkin bir namlu ve hızmıdır ?
    vede 15 metrede 3 kez pompalama ile tatmin edici atış olurmu ?

15 mt 3 pomp fazla bile 2 pomp yeterli zaten 2 pompa ile hw45 gücüne ulaşıyor 3 ila 4 pompa ile gücü dahada artıyor bende ultra modeli var 5.5 luk ve şunu belirteyim yaylı tüfekten daha iyi iş çıkarıyor misal benim elime bir çok yaylı tüfek geçti içlerinden en isabetlisi stoeger x20 suppersor idi onunla bile yapamadığım grupmanı zoraki ile yaptım tam ölçmedim ama 55 mt üzeri idi 1tl grupman yaptım pellet aa diablo field .

not: yazımda hw 45 şin adı geçti şimdi kullananlardan yazanlar olabilir hw45 en güçlü ve en isabetli tabanca diye olabilir ben bir malı kötülemiyorum hatta birtanede hw 45 almayı düşünüyorum ama ortada fabrika verileri var zoraki ultra 2 pompa 5.5 135 m/s - hw 45 5.5 2 pompa 130 m/s
    ve youtube de yığınla güç karşılartırması var zorakinin 3 cü ve 4 cü pompa avantajı olduğu için onu en güçlü tabanca kılıyor tabi geriye boyut kalıyor zoraki maalesefki biraz kaba takılan var takılmayan var zaten takılan satıyor takılmayanda kullanıyor :)

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Bu şekliyle gayet güzel gözüküyor.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• tabancanın o arkasındaki ne öyle

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• http://www.youtube.com/embed/ysyG0VQ96dI" frameborder="0" allowfullscreen

Herhangi bir modlama yok, üzerinde reddot var kendi gez-arpacığına göre reddotla daha isabetli oluyor. Kısa namlulu moeliyle 3, uzun namlulu modeliyle 4 pompa yapabiliyorsun.

• Anladım peki sizce değermi verdiğimiz paraya (Ben cevap verim kesin değer):)
    Görünüşü mükkemmel.
    Birde bir sorum var mesela 2 kez pompaladık ve sonra atıştan vazgeçtik sonra 1 saat beklettim sorun olurmu ?

• Hocam sizce Ultramı almalıyım yoksa normalmi ama Ultra nın görünüşü pek hoşuma gitmedi.

• Hocam sizce Ultramı almalıyım yoksa normalmi ama Ultra nın görünüşü pek hoşuma gitmedi.

adamlar ultra model için sadece 25tl fark alıyor light tan daha güçlü namlusu daha uzun iş sadece namlu ve 4 pompa değil her pompa için ürettiği güç daha fazla bende genelde 2 pompa da kullanıyorum bence başka marka olsaydı light ile ultra model arası fiyat farkını daha fazla tutardı.
    ayrıca o uzun namlu banada çirkin geliyordu ancak silahı eline alınca namluyu hiç önemsemiksin aklına bile gelmiyecek ve ilerde uzun namlu avantaja dönebilir moderatör falan takarak farklı şekiller verebilirsin ve 4 pompada resmen gürlüyor tüfek sesi çıkarıyor 8o
    hem yaylı hemde pcp kullanmış birisi olarak söylüyorum resmen pcp konforu 0 sarsıntı ve bendeki at44 ile kıyaslamıyacak kadar hassas tetik almanlarında PCA zoraki ile aynı sistem tabancaları var hw40,hw75 ancak ürettikleri güç düşük 125m/s olmalı zoraki deki gibi pompa yaptıkça güç artmıyor mühendislikleri ile ünlü almanlara bile farkı koymuş atak arms g;$i
    zorakiyi aldığım yerin sahibi piston u almanyadan ihraç ediyorlar demişti aklıma takılan şu madem öyle neden zorakiden daha iyisini yapmadılar belkide onlarında yeni projeleri vardır ancak fiyat zoraki kadar makul olmaz
    atak arms yeni projesi var namlu boyu 30 küsür cm sanırım tüfek olucak merakla bekliyorum hp 01 ultrayı aldım stoeger x20 yi kullanmaz oldum yeni çıkacak olan tüfek belkide at44 ü braktırır bana.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen asil ().

• Ultra kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. Siz Ultra alın, canınız isterse tek pompa yapar kullanırsınız, canınız ister 3 - 4 pompa yapar yaylı tüfeklerin % 90' ı ile yapamayacaklarınızı yaparsınız.

• Bence de ultra, kullanma amacına göre karar verebilirsin. 15-20 metre için kısa namlulu model yeter. Ultra modelinde namlu çıkış hızı 25m/s daha fazla, ayrıca 1 pompa daha fazla yapılıyor. Genelde 2 pompa yetiyor, 4 pompaya gerek kalmıyor. Kısa namlulu model için daha isabetli diye yazıyor bazı başlıklarda. 4,5 kalibre için kısa, 5,5 kalibre için ultra alınabilir.