at44 xxxlong modifiye çalışmam.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kazanç amaçlı değil paylaşım amaçlı.birde birkaç resim yüklemeye çalıştım onuda beceremedim sanırım.

• kazanç amaçlı değil paylaşım amaçlı.birde birkaç resim yüklemeye çalıştım onuda beceremedim sanırım.

kazanç için demedim. sadece fazla konu açtığınız zaman zaten moderatörler siler açmaya gerek yok yani :) şimdi olmuş

• Bravo.... ;d; Gerçekten estetik olmuş , çok beğendim . 600 cc tüp sanırsam , kaç stabil atış alıyorsunuz acaba?

filinta

dulce bellum inexpertis

• çok saol.aslında hala deneme yapmaktayım stabil olarak nedesem yanlış olur ama güç için tasarlamaktı amacım sonradan 6oocc bana doyurucu geldi.yaklaşık 100 üzeri atış yapmaktayım.ayarını kısmadan tabiki.

• emeğine sağlık güzel paylaşım at44 ü modifiye etmek isteyenler bu sayede fikir edinebilirler

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• ŞAhane olmuş :) Ellerinize sağlık :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• çoğu hobidaşımın yerlere vurduğu at44ün aslında okadarda kötübir pcp olmadığını kanıtlamaktı amacım.sadece görüntüsü değil aynı zamanda gücüde artırılmıştır.beğeniniz içinde saolun.

• Benzetecem benzetecem , ne diyorum şimdi aklıma geldi , Theoben rapid mk-II olmuş , mükemmel , nazar değmez inşallah.

filinta

dulce bellum inexpertis

• omarka bir pcp den bihaberim aslında.bana özgü olsun istemiştim oda olmadı anlaşılan ^^

• Aslında arkası falcon , önü thoeben+bsa-r10 karışımı , 3 güzel tüfeğin 3 güzel özelliklerini toplamışsınız , özgün olmasından çok bence devrimsel güzellikte bir dizayn olmuş , önden koca tüplü tüfekleri pek sevmem ama bu feci birşey olmuş . :thumbup:

filinta

dulce bellum inexpertis

• Eline sağlık ... Görüntüsü hoşuma gitti ...PCP AT44 lükten çıkmış neredeyse görüntü itibariyle ... (AirArms a daböyle bir tüp uygulasa birisi)

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• çok güzel bir çalışma olmuş tebrik edrim

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png