İmzanız kısmın da olmasını istediğiniz Takım logoları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

mustafa abi sana zahmet bi de karsteam yapsan çok makbule geçecek ama ... :S

En azından 1 kere, en az 3 kişi buluşma yapmalısınız, ileride sistemden kaldırılması sıkıntı veriyor.

• Çok güzel düşünülmüş ve yapılmış. Elinize sağlık. Türkçe olanlarını yapacak mısınız?

• Official Post

Çok güzel düşünülmüş ve yapılmış. Elinize sağlık. Türkçe olanlarını yapacak mısınız?

Dünyadaki hakim dil Türkçe olsaydı, güzel olurdu, mahallemizdeki bakkalın tabelası yabancı dil olursa yanlış olur ama, bu platformda yazılıp çizilenler google da indeksleniyor ve dünya çapında japonu, almanı fransızı ingilizceden takip ediyor ve forumumuz googleda dikkat çekmesi amaçlanıyor.

Yinede uyarınız için teşekkür ederim.

• Resimleri dosya adınına ve bulunduğu sayfanın içeriğine yani yazılanlara göre endeksliyor sanıyorum. Henüz resimin içeriğini ( özellikle hazırlanırken metin olarak yazılmadıysa ) tarayıp endekslediklerini düşünmüyorum. Dosya adlarını değiştirerek çözebiliriz sanırım bunu.

• Official Post

Resimleri dosya adınına ve bulunduğu sayfanın içeriğine yani yazılanlara göre endeksliyor sanıyorum. Henüz resimin içeriğini ( özellikle hazırlanırken metin olarak yazılmadıysa ) tarayıp endekslediklerini düşünmüyorum. Dosya adlarını değiştirerek çözebiliriz sanırım bunu.

Evet ama Buluşmalar başlığı altındaki önekleri kastettim ve resim ile önek aynı olmalı, önek takdir edersinizki indeksleniyor.

• Evet şimdi baktım önekler dediğiniz gibi ama logoların değişmesine hala engel değil.
    Daha doğrusu amacım değişsin değil, yanlış anlaşılmasın. Bu seçenekte olsun istedim.
    Eleştiriyor konumuna düşmek istemem. Benim asıl amacım bahsettiğim şekliyle kullanabilmek.
    Umarım yanlış algılanmamıştır.

• Official Post

Hayır yanlış anlama olmadığı gibi bilakis eleştiri ve görüşler bu forumu şimdiki seviyesine taşıdı, birde bu logo ve öneklerin başlangıcı neredeyse 2 yılı buluyor, üyelerimiz ne derler?

• Türkçe olsun daha mantıklı. Yabancı birisi zaten sitede yazılanlara bir anlam veremez.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Ben de her ne kadar mümkün olduğunca türkçe kullanmaktan yana olsam da şimdiye kadar böyle kabullenilmiş olan takım isimlerinin değiştirilmesinden yana değilim.
    Hem düşünüyorum da; "Ankara Takımı" güzel olmuyor sanki. Ha ama "Ankara Timi" şeklinde olabilir belki. Hem aynı "tim" de "team" kökeninden geliyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Ben de her ne kadar mümkün olduğunca türkçe kullanmaktan yana olsam da şimdiye kadar böyle kabullenilmiş olan takım isimlerinin değiştirilmesinden yana değilim.
    Hem düşünüyorum da; "Ankara Takımı" güzel olmuyor sanki. Ha ama "Ankara Timi" şeklinde olabilir belki. Hem aynı "tim" de "team" kökeninden geliyor.

+1 türkçe olması evet gerçekten iyi olurdu ama bazı sözleri ingilizceden direk almışız yerleştirmişiz dilimize, ha ankara team ha ankara timi pek bir farkı yok bence

• En azından 1 kere, en az 3 kişi buluşma yapmalısınız, ileride sistemden kaldırılması sıkıntı veriyor.

Mustafa abi, bu kuraldan yola çıkarak şöyle bir yorum yapabilirmiyiz; Mesela ben 3 kez Ankara buluşmasına katılmış olsam, Ankara Team üyesi olabilirmiyim... Sonuçta Konya Team yok ve Ankaraya gitme imkanı bulunur. Zaten Ankara buluşmaları da gitmeye değer...

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Ankara Team'e katılmak için tek buluşmaya iştirak bile yeterli. Yeter ki buyurun, gelin. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Eyvallah, Kardeşim...

Çok isterim gerçekten, ilk fırsatta İnşallah.

Ayrıca ben hiç buluşmaya katılmadım biliyormuusun ;( ;( ;(

;şrofls;.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.