16/03/08 AYAZAĞA BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çorlu buluşması iptal olduğundan komşu forum dan vasili kemal abi nin atış buluşmasına katılmaya karar verdik . :thumbup:
    gelmek isteyenler için buluşma yeri mecidiyeköy meydanı teknosa karşısı sabah saat 10 da simit sarayında kahvaltı işinide halletmiş oluruz :thumbup:
    araç sıkıntısı yok arabasız gelmek isteyenlere yerimiz çok :thumbup:
    katılmak isteyen tüm arkadaşları bekliyoruz . :D:D:D
    1- yaşlı kirpi
    2- termopl
    3- hızlı
    4- buleye
    5- tornacı erdinç
    6-

• 16 olması benim için kötü oldu corlu buluşmasına gitmeyi planlıyodum fakat o gün için musait olamadı sizde inatla buluşma başlığı acıyosunuz ;#^+.;( Atrık başka sefere kaldı bu aile ile tanışmak cok istiyorum.Saygılar.......

• Yarın sabah Çorlu'dan saat 09.00 otomobilim kalkıyor. 1 numaralı koltuk Fatih'e ayrıldı :huh: Gelmek arzusu olan katılabilir.

S&W 686-6

• Official Post

1- yaşlı kirpi
    2- termopl
    3- Pantoğrafcı hızlı
    4- buleye
    5- tornacı erdinç
    6- frezeci exador
    7- Ecyad
    8- Mustafa Serdar

• keşke bu gün olsaydı buluşma izinliydim bugün 8| yarın bende gelmek isterdim ama 15.00' a kadar meşgulüm ayrıca elimdeki tek tüfek patriot u açıp yağladım tekrar toplamama rağmen tüfek kurulumuyor.tekrar tekrar topladım bir hata görünmüyor ama sonuç aynı emniyeti kurup kalıyor tetiği kuramıyor X(
    sizlerden tek isteğim yarın bol bol fotoğraf çekmeniz isabetli atışlar keyifli muhabbetler :rolleyes:

• ""Bugün arazide aldığım bu sevindirici haber ile birlikte normalde pazarları atışa gitmiyorken, sizlerin gelmesinden dolayı pazartesiye pili bitik bir şekilde iş başı yapmayı göze alıyorum :)

Not; Abi bize de simit getirir misiniz ?

Airgunsnipers
    9-Vasili (Kemal Abi)
    10-booze
    11-pirana(bako)
    12-james ryan
    13-ambrosia
    14-......

• Official Post

Pantoğraf değilmiydi :him:s

Yanlışmı yazmışım #hims

• bu arada benide kusura bakmazsanız vasili abinin ekibine yazın... yarın onlarla gideceğim... ½bay£bay`;yarın birde habaşın tankerini de çağıracaksınız galiba... ;şrofls;.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ecyad ().

• ben yanlış yazmışım pantografçı ne demek ?

• Official Post

Tamam hatırlayamadım hızlının kullandığı makinanın adını :(

• hzlı kız istemeye gitmiş ,kızın babası sormuş delikanlı ne iş yapar ? hızlının babası cevaplamış pantografçı . adamcağızda astronot gibi , büyük devlet adamı gibi bişey sanmış vermiş kızı ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

• Official Post

hzlı kız istemeye gitmiş ,kızın babası sormuş delikanlı ne iş yapar ? hızlının babası cevaplamış pantografçı . adamcağızda astronot gibi , büyük devlet adamı gibi bişey sanmış vermiş kızı ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

#hims ;rofl.; ;lol;

Ne yapsam benim ufaklığı da pantoğrafçımı yapsam. :him:s

• Kazasız bol isabetli atışlar diliyorum.sizlere iyi eğlenceler.Arkadaşlar fotograflarınızı burda görmek istiyoruz...

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• Yarınki buluşmaya gidicek olan arkadaşlar itinayla sabah uyandırılır. :thumbup: uyandırma servisi 6:30 da acılıyor arkadaşlar. g;$i Malum yarın sabah Avustralyada 6:30 da f1 yarışları başlıyorda onu seyredicem :D

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• Arkadaşlar yarın sabah bir işim olduğu için öğle saatlerinde buluşmaya katılabileceğim. Bu yüzden atış yapılacak Ayazağadaki yeri bilenler yol tarifini yapabilirlerse oraya gelmeye çalışacağım. ;atlig;

Evanix Blizzard S10 Side Lever (Regulatörlü) (5,5 mm) & BSA 8-32x44 SWF AO Mil-Dot
    Diana Mod54 (5.5 mm) & Diana 3-9x40 AO
    Weihrauch HW 97K (4,5 mm) & Optima 3-12x44 AOE Mil-Dot
    Air Arms TX200 (4.5 mm) & Optima 3-12x44 AOE Mil-Dot
    Webley Patriot (5,5 mm) :thumbup:
    Webley Longbow (4,5 mm) & Optima 3-9x32
    Hatsan Mod 125 (5,5 mm) & Optima 3-9x32 :cursing:
    Crosman 2100 (4,5 mm) :love:
    Smith Wesson 586 4" (4,5 mm)