Zoraki Hp 01 Ultra 4.5mm için Dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar tabancama dürbün arıyorum hawke sport Hd IR 4-12x50 ao yada 3- 9x40 düşünüyordum ama boyutları sanırım tabancadan büyük olduğundan kurarken problem yaşayacağımı söylediler, kalite olarak benzer kalitelerde mümkünse balistik yazılımı olan bir dürbün tavsiyeniz varmı?(dipçikte temin edeceğimden dürbün şart haline geliyor)

• zorakiye yakışacak benim imzamdaki dürbünden daha iyisini biraz zor bulursun ben çoook araştırdım gerek boyut olarak gerek tip olarak en çok yakışanı leapers 3-9x32 aoe ışıklı ve önden paralaxlı dürbün ışık dümesi dürbünün sol ortasında normalde bir çok dürbünün önündeki merceğin üstünde oluyor ve dürbünün tipini mahvediyor dürbünün merceği çok kaliteli ve soda şişesine 3 metreden 80 mtreye kadar net görüş alabilirsin daha ilerisi atıcının becerisine kalmış ve bu dürbünü almamdaki en büyük sebep boyunun kısa olması 25 cm normalde 3-9 yakınlaştırmalı dürbünler 30 cm nin üzerindedir ben bu gün bir tane daha almam gerekirse yine gider aynısını alırım :)

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Sağolun arkadaşlar, peki leapers ın orjinalini bulabileceğim yurtiçi güvenilir bir site varmı? ebay türevi yurtdışı sitelerden prosedür gereği getiremiyoruz sanırım doğrumu?

• 4 cm odak noktası olan dürbüne kafayı tabancaya yapıştırarak bakmak bence biraz komik , bu tarz tabancaların yegane aksesuarı red-dot 'tur. Uzaktan kol gergin bir şekilde hem titremeden hem de isabetli atışlar yapılabilir , tabancayla oturarak dürbünle atacağım diyorsanız o zaman dürbün şart , hatta bipod da şart.

filinta

dulce bellum inexpertis

• :D her zoraki alan aynı konuyu açacak heralde bende açmıştım zorakiye tüfek dürbünü yada reddot takmayın holosight alın bulabilirseniz göz mesafesi uzun tabanca dürbünü alın yurt dışı sitelerde var ben yurt içinde henüz görmedim.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• "o zaman dürbün şart , hatta bipod da şart."

Düşündüğüm bu, uygun bir dürbün arıyorum, çünkü tabancada bunu değerlendirebilecek potansiyel mevcut, uygun bir bipodda alabilirim neden olmasın
    Leapers ı henüz güvenilir bir yerden bulamadım , 288 mm dürbün boyu bu tabanca için problem olmayacaksa Hawke Sport
    HD IR 2-7x32 AO (Mil Dot IR)

Da fena görünmüyor, uyar derseniz ithalatçısından sipariş geçicem, saygılar.

• Dürbün tabanca için üretilmediği sürece eye relief kurtarmaz, bu yüzden en mantıklısı red dot ya da holosight almak.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Arkadaşlar, Barska 4x28 ir electro sight siparişi verdim beklemedeyim gelince değerlendirme yapıp forumda paylaşacağım, herkese yardımları için teşekkürler.

• bekliyoruz..

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto